Berta a Ufo

Berta a Ufo https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203383/bmid_berta-a-ufo-C8A-203383.jpg 3 14 6

Veselé příhody o tom, jak se začala holčička Berta, nejmenší ve školce, přátelit s Ufíkem, nejmenším ve vesmíru. Že Ufo neexistuje? Ale ano, a dokonce je s ním velká legrace! Roztomilé příběhy z večerníčku nyní i v knižním zpracování s mnoha krásnými ilustracemi

ElikaS
02.07.2021 4 z 5

Podle mého názoru máme lepší večerníčky i lepší knížky na téma večerníčků, ale synovi se to hrozně líbilo a ještě dlouho po přečtení o knížce mluvil.

animovanej medv
11.06.2020 2 z 5

Mám ráda knihy pro děti a ráda si je přečtu. Tato mne ale nijak nenadchla. Vlastně jsem tam nenašla nic, co v pohádkách mám ráda.

Dočteno pouze kvůli výzvě.

Richisa
31.12.2019 3 z 5

Mě tato kniha moc nezaujala už jako večerníček se mi příběhy nelíbily. Malý si to vybral v knihovně a z větší části přečetl, takže asi svůj úkol plní...
Na malé dítě jsou tam poměrně dlouhé kapitoly a málo obrázků, větší to zase už nebude zajímat.

zuzi1162
20.07.2015 2 z 5

No snad je ten kreslený večerníček lepší. Takhle psané mi to přišlo poněkud slátané.

EvaEma
11.12.2014 3 z 5

Synům (6 a 3 roky) se kniha líbí, já z pozice rodiče mám sem tam trochu výhrady. Ke konci knihy jsem však měla jednu výhradu velkou, a to když tatínek na vánoce při odjezdu na chatu zapomněl igelitku s dárkama doma. Jak tohle vysvětlit dětem, co jsou v takovém tom zlomu, že ještě věří na Ježíška, ale mají dost rozumu a vede je to k pochybnostem?!

Janasem
06.07.2014 3 z 5

Pobavila (i když jsem velká)