Berserk 6

Berserk 6 https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475154/bmid_berserk-6-Vej-475154.png 5 86 7

Berserk série

Griffith míří vysoko a zdá se, že jeho velkolepé sny se mohou brzy splnit. Jenže ne všichni u dvora mu úspěch přejí a zákulisní boj se vyostřuje, což může velmi významným způsobem ovlivnit i Gutsův osud...

Literatura světová , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , Crew

Berserk, Vol. 6 , 1993

Atlantis
28.08.2023 3 z 5

Ale no tak, nestačí už? Já nechci číst Berserka kvůli politickým machinacím. Chci démony, rozsekaná těla, drsné týpky... Pořád je to kvalita, ale jiná, než chci.

jirijanovotny
25.04.2023 5 z 5

Výš a výš, jen tam Griffith míří.
Tento díl přináší méně boje na bitevních polích. Místo toho vidíme intriky, atentáty a politikaření. A Griffith se na cestě za mocí a slávou nezastaví před ničím.

Ideální song na poslech: This Is War - Beast in Black.
"Harvesting glory and trophies of war
Proudly we triumph in battle
Chasing the dream of a kingdom and throne
Hail to the Band of the Hawk."

KubaHanzelin
17.11.2022 4 z 5

Ale, ale, že by nějaké intriky Griffithe? A zatahuješ do toho svého nejlepšího bojovníka? Všichni víme, co se za tou andělskou tváří skrývá..
Minimum boje tomuto dílu neuškodilo + další origin jedné z hlavních postav, pokud to bude takhle pokračovat, budu moct sáhnout po 5*

GoodGames
18.07.2022 5 z 5

Prvý diel, v ktorom je akcia výrazne upozadená a do popredia sa dostávajú mocenské intrigy, politikárčenie a prehlbovanie vzťahov. A ono to ide aj bez krvavej akcie a hnusných monštier na veľmi vysokej úrovni! Scenár je veľmi dobre napísaný, má to silné postavy a je tu viacero prekvapivých scén. Berserk ma ešte nesklamal.

Annkag
05.01.2022 4 z 5

Jsem ráda že jsem na tohle manga natrafila.Nadchlo mě to kreslené násilí(ono mezi námi je ho hodně i v reálném životě)
A těší mě že se v každém díle dozvídám o postavách něco zajímavého.Neco o tom proč se přidali ke Griffithovi.

SedllY
15.10.2021 5 z 5

Opět skvělý díl. Čekání na další díly je těžší a těžší.. :)

Dragonian
12.10.2021 5 z 5

Jediná nevýhoda, je čekání na další díl. Nejlépe, kdyby vyšlo jako omnibus s několika díly...

manga dark fantasy fantasy

Kentaró Miura