Berija: druhý muž Stalinovy diktatury

Zcela nový pohled na člověka, jehož život i smrt jsou obestřeny mnoha tajemstvími, která nebyla dosud objasněna. Autor se v této knize zabývá otázkou, zda byl Berija představitelem stalinského režimu kultu osobnosti nebo člověkem, který se snažil změnit a reformovat systém v tehdejším Sovětském svazu. Velmi poutavě a zajímavě napsaná kniha rovněž přibližuje dobu, ve které nebylo nijak snadné se správně orientovat a pronikat do tehdejšího politického dění. Publikace je doplněna obrazovou přílohou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107094/big_berija-druhy-muz-stalinovy-diktatury-107094.jpg 2.56

Kniha Berija: druhý muž Stalinovy diktatury

Koňadra
14.07.2014odpad!

Nechcem sa nijako dotknúť autora ... ale to je hnus velebnosti. Absolútne bez hanby prekrúcané dejiny na základe pochybných zdrojov. Čítajte prosím s obozretnosťou.

Radůz
08.10.2013

Názory na to, zda byl tento velmi inteligentní a všeho schopný muž, reformátor či zosobněné zlo, se různí. A odpověď na tuto otázku by měla přinést tato kniha. Autor, mimo jiné, většinu informací čerpá z knihy "Můj otec Berija - Ve Stalinově Kremlu", kterou napsal Berijův syn, Sergo.