Berija: druhý muž Stalinovy diktatury

Berija: druhý muž Stalinovy diktatury https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107094/bmid_berija-druhy-muz-stalinovy-diktatury-107094.jpg 3 7 2

Zcela nový pohled na člověka, jehož život i smrt jsou obestřeny mnoha tajemstvími, která nebyla dosud objasněna. Autor se v této knize zabývá otázkou, zda byl Berija představitelem stalinského režimu kultu osobnosti nebo člověkem, který se snažil změnit a reformovat systém v tehdejším Sovětském svazu. Velmi poutavě a zajímavě napsaná kniha rovněž přibližuje dobu, ve které nebylo nijak snadné se správně orientovat a pronikat do tehdejšího politického dění. Publikace je doplněna obrazovou přílohou.... celý text

Koňadra
14.07.2014 odpad!

Nechcem sa nijako dotknúť autora ... ale to je hnus velebnosti. Absolútne bez hanby prekrúcané dejiny na základe pochybných zdrojov. Čítajte prosím s obozretnosťou.

Radůz
08.10.2013 4 z 5

Názory na to, zda byl tento velmi inteligentní a všeho schopný muž, reformátor či zosobněné zlo, se různí. A odpověď na tuto otázku by měla přinést tato kniha. Autor, mimo jiné, většinu informací čerpá z knihy "Můj otec Berija - Ve Stalinově Kremlu", kterou napsal Berijův syn, Sergo.