Bennett Mafia: Zakázaná láska

Bennett Mafia: Zakázaná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427693/bmid_bennett-mafia-zakazana-laska-qMT-427693.jpg 4 551 136

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettů a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně okusí, jak nebezpečný je doopravdy svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny. Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím více jejich vzájemná přitažlivost roste. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley zatáhla do svého příběhu. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení jejích vnitřních démonů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bennett Mafia , 2019

Knihomolka97
11.07.2020 5 z 5

To bylo krutopřísně dobrý! Téma mafie, od nenávisti k lásce, zakázaná láska a tak dále, to je mojee.
Od úplného začátku příběh vtáhne do děje a už nepustí. Vážně je to hodně čtivé a skoro 500 stran jsem měla přečteno za dva dny.
Strašně mě bavilo jiskření mezi hlavními hrdiny. Riley a Kai. ❤ Sexualní napětí mezi nimi bylo hmatatelné. Netrpělivě jsem čekala na okamžik, kdy oba bouchnou.
A stálo to za to.
Je vtipný, když si uvědomím, že Kai (sexy mafián,velký boss rodiny, vrah a zabiják) mi byl sympatičtější a měla jsem ho raději než Riley. Ovšem v jednu chvíli mi málem zlomil srdce! Trošku mě mrzí, že tam nebyl i jeho pohled.
Kromě romantiky (hmm spíš erotiky) tam nechybělo i napětí, nebezpečí a překvapivé až šokující části. Někdy jsem se ale už trochu ztrácela a některé věci mi úplně nedávaly smysl, nicméně to vůůbec nevadí a na mém hodnocení se nic nemění.
5⭐ a prosím, další takové knihy! :))

georginaa
11.07.2020 5 z 5

Ze začátku mě Riley trochu štvala, pořád se zaobírala otcem a matkou, skoro celou knihu tím trpěla, ale o své rodině bylo psáno poskrovnu. To samé o rodině Bennetů. Dozvídáme se o nich po malých kouskách. Vedle Kai jakoby Ri dospěla a Kai přehodnotil svůj život. Co na těch příbězích mě štve, že celou knihou se pomalu prodíráme k něčemu a konec je tak zrychlený, useknutý...jako kdyby to už nemohlo plynout o pár stránek dál.

hana1039
09.07.2020 5 z 5

Miluji knihy s touto tématikou, je v nich napětí, láska, nebezpečí, prostě vše, co má ténhle žánr obsahovat. Žádná hluchá místa,děj vás nenechá vydechnout, pořád se něco děje... Jedním slovem skvělé čtení, proto si myslím, že si zaslouží všech 5 ⭐⭐⭐⭐⭐

Lucuschka
08.07.2020 2 z 5

Přišlo mi to takové příběhově nevyhraněné a nevyjasněné - ani romance, ani thriler a ani nic, co by člověka k příběhu připoutalo a nepustilo. Dalo se to přečíst, ale že bych si řekla, že mě to zaujalo a ještě si to někdy přečtu znova nikoliv. Přišlo mi to jako slátanina...

lusitta05
07.07.2020 3 z 5

Musím povedať, že s prvou polovicou som mala problém a už som myslela, že ani nedočítam. Vôbec ma príbeh neočaril. Dalo sa to dočítať, ale naozaj nič moc. Ku koncu trochu drámy,asi na osvieženie, lebo už to bolo nudné.

Kristyna.20
07.07.2020 2 z 5

Jak tak koukám na ta vysoká hodnocení, tak asi budu vybočovat z řady... :)
I když mám podobný typ knih ráda, tak s celým příběhem jsem slušně zápasila, abych ho vůbec dočetla - trvalo mi to dlouhých 20 dní. Sympatie k Riley se nedostavily, naopak mi přišlo úsměvné, že jí tolik věcí nedocházelo, přestože by je jako "trénovaná agentka" měla znát :)

Srdcovka z mafiánského prostředí pro mě nadále zůstává série Krev za krev ♥

narisa
07.07.2020 5 z 5

Mně se tedy kniha moc líbila. Až mě překvapilo, kolik lidí Kai zabil během příběhu. Ale ikdyž to byl mafián a vrah, tak mi byl velice sympatický :). U Riley mi to trochu vázlo, hlavně ze začátku. Ale společně se mi moc líbili. Co se mi nelíbilo, bylo pár předposledních kapitol, kde jsou od sebe, myslím, že to tam dala autorka zbytečně jen proto, aby tam byl nějaký závěrečný zvrat. Který se mi ale moc nelíbil. Jinak se to ale četlo parádně a bylo to napínavé. Klidně by tato kniha mohla mít více a stran a hlavně pokračovaní o ostatních sourozencích, ale to bohužel nemá.

Kubikuli
06.07.2020 3 z 5

Celkově mám z knížky docela fajn pocit, a nevím, zda dát tři nebo čtyři hvězdy... Kupodivu tady byla erotika dost na slabé úrovni a dalo by se říct, že i v pozadí :) I tak to ale nebylo zlé. Mafiánské prostředí celkem rozumně vykreslené, vztah Kaie a Riley byl zajímavý, pěkně se to četlo. I když některé věci byly dost přes čáru a nesmyslné (viz komentáře níže), tak to bylo takové netradiční počtení s příjemným koncem :)

Tesset
05.07.2020 3 z 5

Za mě teda zklamání. Čekala jsem napětí, akci plus tu romantiku, ale nedočkala jsem se. Postavy takové nijaké, nevykreslené a plytké. Narazila jsem na pár nesrovnalostí, nebo jsem jen špatně četla, nevím. Navíc se to dost opakovalo, hlavně ty erotické scény byly pořád dokola. Nesedlo mi to.

JanaSustr
04.07.2020 5 z 5

Já prostě miluji knihy o mafianech, hlavně romany o mafianech takže já si to užila ;-D

rajcatko
04.07.2020 1 z 5

(SPOILER) Potenciál to mělo, škoda, že logiku vůbec. Prostředí mafiánů má být nebezpečné, ale tady to tak nebylo. Hlavní hrdinové dost nudní. Holkám se zlí kluci líbí, z nevysvětlitelného důvodu je milují automaticky, není potřeba z nich dělat v jádru věrná štěňátka, ztrácí to to kouzlo. A Riley? Nevím, jakým blbým výcvikem prošla, ale agentku, co se sesype při každém prdu, omdlévá, klepe se a zvrací, to fakt nechceš. Její sebedestrukce byla dětinská a protivná.
Autorka některé věci podcenila. Třeba věta: ,,Ten chlap vykrvácel. Prořízli mu tepnu, aby to bylo pomalé a bolestivé." Cože? Základy první pomoci? Tepenné krvácení? Jako halo, to je všechno možné, jen ne pomalé!!!
A dál: ,,Popadla jsem láhev,potřebovala jsem alkohol jako zeď proti něžnosti, která se ve mě probouzela." Jasně. Protože alkohol vůbec neodbourává zábrany, že? Protože když jsme ožralí, tak se dokonale kontrolujeme co?
Když pominu věty, které se opakovaly pořád dokola a někdy i v každém odstavci ( ,,Rodina na prvním místě"- jak překvapivé u mafiánů, ,,Jeho oči zčernaly"- ten chlap byl odborník na temné pohledy), tak se to četlo celkem dobře. A to je taky jediné, co je na této knize fajn. Protože ten konec, to naprosto zbytečné drama, to už byl vrchol.

Pedruska01
02.07.2020 5 z 5

Na knihu jsem se těšila, protože, co si budeme nalhávat, dívčí srdce prostě touží po špatném klukovi, který je členem/hlavou mafie, ale i tak s kouskem dobrého srdce. To téma mafie a únosů frčí a je dobré a osobně se mi vážně dost líbí. Taky jsem byla namlsaná tímto tématem, které bylo zfilmované a viděla jsem to těsně před čtením. :) Musím také přiznat, že mi kniha taky vážně bodla. Vzala jsem si ji, i když mám momentálně rozečtené rovnou 2 knihy, což je totální katastrofa, ale když já se s nima kapku nebo dvě trápím, takže tohle mě zahřálo na srdci dokonale jako taková kompenzace. Četlo se to skvěle a rychle, příjemné kratší kapitoly, dobrý styl.
Hlavní hrdinka Riley byla holka, která úplně neměla na růžích ustláno, i když by se tak nezdálo, díky její rodině - zázemí. Měla toho dost za sebou a taky ušla dlouhou, smutnou a zajímavou cestu. Od celkem útlého věku zažívala to, co by dítě od rodičů zažívat nemělo a jejího otce jsem vážně nesnášela. Vůči Riley jsem neměla žádné výhrady, celkem jsem si ji i oblíbila, ale pravdou je, že občas její myšlenky byly tak neskutečně protichůdné, že prostě neměly smysl a evokovalo to ve mě pocit, že ta holka absolutně neví, co chce. Samozřejmě v tom vždycky hraje roli hodně aspektů, což se dá pochopit, ale..., ale alespoň to nebylo nic vyloženě obtěžujícího.
Druhý hlavní hrdina - Kai Bennett, hlava mafiánské rodiny. To je pojem sám o sobě. Měl hodně vlastností a přívlastků, co by definovalo lidské monstrum, byl všechno nejhorší... měl to v sobě hluboce zakořeněné, protože v tom vyrůstal, neznal nic jiného. Jeho historie byla úplně stejně zkaženě poznamenána, takže pojítko s Riley, které bylo nutné zalátat společnými silami. Jen jsem ho sledovala a vyčkávala. Vyčkávali i moje sympatie k němu. Dala jsem si "na čas", co si o něm myslet a jak se k němu postavit. Jenže i tím, že ze sebe dokázal vykřesat cosi milého, starostlivého, obětavého...to zlomil a jednoduše si mě získal - a vážně nemám páru, kdy se to stalo. Předpokládám, že to bylo velmi brzo jeho počínání. Měl v sobě hodně zla, ale i to dobro, a to dohromady vytvořilo směsici, která mě nejspíš dostala. Jeho chování na téměř konci k Riley nedávalo smysl, a to jen díky tomu, že sám sebe dávno profláknul, ale zase se mi ta část hodně líbila, i když se to zdá nejspíš divné ba zvrácené. :D Oblíbila jsem si jeho sourozence, a to nejvíc kluky - Tannera a Jonaha, Brooke mě vlastně ani tolik nezajímala, takže jsem neměla důvod k ní cokoliv cítit.
Samozřejmě vztah Riley a Kaie jsem si užívala, prostě se mi zatraceně líbí ta nenávist, pak zmatek, přitažlivost, impulzivnost a pak..., ach jo, romantická duše plesá. :)
Ta kniha byla celkem dlouhá na standardní poměry a příjemně mě překvapilo, že se tam řešilo hned několik podstatných dějových záležitostí a ne jen jedna, jak bylo avizováno v anotaci. Bylo to na první pohled komplikované, ale přesto logické. Skvěle promyšlené, dávalo to smysl. Líbili se mi, neměla jsem s nimi problém, i když se mohli zdát drsnějšího rázu. A co se týče epilogu, tak ten byl neobvykle nesladký (a to vítám), zvláštní (no přeci jenom), ale ve finále milý. Autorka touto knihou u mě zabodovala, takže příjemné první setkání. Snad se setkám s její další tvorbou, a že jí nemá málo, a tohle jasně doporučím a hodnotím plným počtem hvězd, protože jsem si knihu opravdu užila. :)

Petriii
02.07.2020 5 z 5

Paaani,tohle byla paráda :) zase jiná romantika,dej rychle ubíhal,hlavní postavy skvělé,nemohla jsem se odtrhnout!

Nuttelka
02.07.2020 5 z 5

Kai Bennett, hlava mafiánské rodiny - muž dvou tváří... vražedný a milují, oddaný své rodině a těm, na kterých mu záleží... Mafián do morku kostí, ale i tak si ho samozřejmě zamilujete ❤ (A rozhodně nevypadá jako to stvoření na obálce).
Riley mi zpočátku moc nedávala smysl, vadila mi, vlastně si moje sympatie úplně nezískala a vlastně ani nedokážu říct proč :-)
Ale kniha mě moc bavila a budu zvědavá na další knihy od této autorky.

LilianaFalcon
27.06.2020 4 z 5

Kluk na obálce NENÍ Kai! Prostě Ne.
Ale to je tak všechno, co bych téhle pohádce chtěla vytknout.
Jasně, pár nesrovnalostí by se tem našlo, ale...
Ono to ospravedlnění mafiánství pod záštitou lásky má prostě něco do sebe.

Petra38
27.06.2020 5 z 5

Potrebovala bych o moc vice hvezdicek nez je k dispozici! Takhle dobry pribeh jsem necekala a hlavne jsem takovou uz dlouho nedostala do ruky. Byla to strhující,napinavá,dech beroucí smršť od ktere nebylo možné se odtrhnout! Ještě že byla kniha poměrně dlouhá ale ani to nebylo dost. Zkrátka PERFEKTNÍ. Škoda,že se autorka zmiňuje o tom,že zatím nemá v plánu pokračovat. Už se těším na opáčko ????Doporučuji....

Ketfl
25.06.2020 3 z 5

Také se tedy řadím k těm, které kniha úplně neoslovila. Nemohla jsem se do ní začíst. Chvílemi mi kniha přišla jen o tom, jaká je povaha Brooke, nebo jak je vlastně Kai skvělý, i když je to vrah, a že to vlastně dělá celé jen pro rodinu :-D To mě spíš pobavilo. Je to mafián, proboha živého, tak jsme klidně mohli žít s tím, že je to prostě totální šmejd. No, až na závěr knihy to začalo mít trochu spád, tak mě to trochu chytlo, znovu ale tuto knihu už číst nebudu.

MarKy95
24.06.2020 3 z 5

Za mě tedy kniha nic moc, první polovinu jsem se musela přemlouvat, abych ji dočetla...

dikyna
24.06.2020 5 z 5

Prostě mafie. Na to se nedá snad ani nic napsat. Snad jen,že bomba. Kai byl super. Pořád se něco dělo. Na konci jsem i brečela. Doufám, že budou i další knihy.

Evka3814
24.06.2020 5 z 5

Mafiánské téma je nekonečné.... sexy zlí hoši,komu by se to nelíbilo;) Ve skutečném životě bych je ale pověsila za koule do průvanu. Každopádně kniha byla čtivá, sexy a napínavá. Mám ráda toto téma a taky jsem si to naplno užila. Rozhodně se těším na další knihy od této autorky♡

mafie láska rodina

Tijan (p)