Bennett Mafia: Zakázaná láska

Bennett Mafia: Zakázaná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427693/bmid_bennett-mafia-zakazana-laska-qMT-427693.jpg 4 551 136

Když Riley studovala na soukromé internátní škole, její spolubydlící byla Brooke Bennettová – samotářská dívka, které se každý bál. Ve chvíli, kdy Riley zjistí, že Brooke patří do mafiánské rodiny Bennettů a její nejstarší bratr je zabit, poprvé skutečně okusí, jak nebezpečný je doopravdy svět její nové kamarádky. O čtrnáct let později si Riley při sledování televize všimne, že je Brooke pohřešovaná, a ještě ten den je unesena Kaiem Bennettem, starším bratrem Brooke a hlavou rodiny. Kai tuší, že by mohla vědět, kde se jeho sestra nachází, ale čím déle je Riley vězněna, tím více jejich vzájemná přitažlivost roste. Jakmile se ji společně vydají hledat, začíná být zřejmé, že Brooke není tak docela pohřešovaná a má své vlastní důvody, proč Riley zatáhla do svého příběhu. Kai a Riley mezitím společně pracují na odstranění jeho nepřátel a potlačení jejích vnitřních démonů.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bennett Mafia , 2019

Blanka29
07.06.2021 4 z 5

Ač jsem přečetla hodně knih s touto tématikou a některé dokonce mnohem lepší. Nevím proč, ale nemohla jsem knihu odložit, dokud jsem ji nedočetla.
Některé situace a chování postav mi přišlo hodně přitažené za vlasy, ale třeba to tak opravdu funguje, co se týče bosse. Ale můj názor je, že kdyby se takhle choval ve skutečnosti, už dávno by ho nahradili.....

Jita160
31.05.2021 5 z 5

To mě ták bavilo.
Napínavý příběh plný akce,ktery mě nedal oddechu.
Mafiáni,krůtí hoši to je prostě můj šálek kávy.A když se objeví ta pravá žena vše nabere grády.
Určitě stojí za přečtení.

LilluLong
24.05.2021 4 z 5

Nuz Ano, láska moze zasiahnuť ako blesk i bezohľadného mafiána a az vtedy čitateľ začína s nim sympatizovat a dúfať ze autorka na záver pripravila happy end. Nebyť toho ze som práve Dočítala od autorky sériu (vražedné pouto ,za 5*) tak tuto knižku kvôli začiatku ani nedocitam, co by bola skoda lebo pri konci to gradovalo a preto ma u mna 4*

Miliamka
08.05.2021 3 z 5

Myslím, že jsem nikdy nečetla knížku, ve které by mě hlavní hrdinka tak vytáčela, jako v této knížce. Nelogické jednání, jakoby vůbec nebyla tím, kým měla být.. První polovina knížky nuda, druhá o chlup lepší. Půjdu proti davu, ale bez Riley by to prostě bylo lepší.

Pain
04.05.2021 3 z 5

Začátek knihy nic moc. Konec byl mnohem lepší. Riley mi jako agentka organizace ukrývající lidi vůbec nepřišla. Ale i agenti jsou lidé...
Opravdu hlava mafie, která má pod placem půlku státu musí vykonávat roli popravčího? Může někdo, kdo je milosrdný ke zrádci či agentu, být vůbec hlavou mafie vládnoucí celému státu?
Těžko říci neboť mafiány neznám. :D
Kniha se docela dobře četla, i když jsem občas musela zavřít oči, chytnout se za hlavu zhluboka se nadechnout. Pak pokračovat ve čtení.
Rozhodně lepší než King, kterého jsem nedočela.

suzanne1997
24.04.2021 5 z 5

Tahle kniha se čte až příliš snadno. Autorka dokáže psát natolik věrohodně, že se čtenář prostě v příběhu ztratí. Ztotožní se s postavami a žije jejich svět. Tajemství a jejich detaily pomalu a postupně vyplouvají na povrch a přirozeně dokreslují děj. A do charakterů postav se čtenář prostě musí zamilovat. 477 stran rozhodně není překážkou, děj pohltí a zaujme, navíc vezme čtenáře na místa, která se v románech pro ženy příliš neobjevují. Sama bych rozhodně uvítala pokračování. S Riley a Kaiem se totiž nechci loučit takhle brzy ...

novi74
20.04.2021 5 z 5

námět, napětí a erotika to vše funguje hlavně díky Kaiovi, bohužel u Riely jsem častěji kroutila hlavou a zvedala obočí nad naprosto nelogickým uvažováním a také na počátku nad chaosem v čase (skoky do mimulosti) 80% knihy se četlo jedním dechem, bohužel tím koncem si to u mě autorka trochu pokazila, přesto doufám, že se ještě někdy s rodinou Bennettových setkáme ....

johana3160
19.04.2021 3 z 5

Moje dojmy jsou ponekud smisene. Stejne jako jinym ctenarkam mi delal problem zacatek knihy, pak uz jsem se zacetla, ale porad to bylo takove divne, zmatene ted nemyslim pribeh jako spis jeho podani. Pribeh nemel zadne prekvapujici zvraty (pro me ne) a konec byl tak nejak odbyty. Cist se to dalo, ale nejspis to nebude kniha, ke ktere se budu vracet.

Misa177
19.04.2021 5 z 5

Náročný začátek.. ale když jsem se začetla, nemohla jsem se odtrhnout.. Děj úžasný.. Vůbec bych nečekala průběh děje.. Jsem mile překvapená..

Petronella.k
15.04.2021 5 z 5

No takže, když jsem si před méně než rokem kupovala tuto e-knihu, nečekala jsem, že se k ní dostanu až za takovou dobu a co víc, nečekala jsem, že mě tak chytne. Přečteno s pár přestávkami za den a půl (v tom i spánek, samozřejmně). Nedalo se odtrhnout, miluju knížky, kde se spojí mafie a láska. Každopádně autorka nezklamala a napsala ztrhující, napínavý příběh, který se netočil jen okolo Kaie a Raily, ale i okolo obou rodin. Na začátku jsem se musela tedy obzvlášť soustředit, protože skoky do minulosti a současnosti byly docela náročné na čtení. Ale dalo se to zvládnout celkem v klidu. Děj byl naprosto nepředvídatelný a napětí by se dalo krájet nožem na mrtvoly. Když se (konečně) dostaneme k rozuzlení zápletky, ležela jsem tak trochu s otevřenou pusou a jakmile přišla chvíle, kterou každý čtenář těchto knih čeká, a to drama před koncem, bylo to otupující a výborně napsáno. Jsem z těch čtenářů, kterým se líbí snad každá kniha z jejich oblíbeného repertoáru a málokterou bych odložila, tak jsem možná předpojatá, ale celkový dojem z tý knihy mám takový, že rozhodně jsem nečetla naposledy. Jen bych přidala delší epilog a aby byl nejen o dvojici zamilovaných, ale i o zbytku rodiny, ti si to zaslouží také. Rodina je nade vše. Dále bych rozhodně uvítala druhý díl.

Knihajeradost
21.03.2021 5 z 5

Když jsem začínala knihu číst, trochu jsem se bála, jestli se do ní začtu, protože začátek mi přišel docela zmatený. Střídala se minulost s přítomností a i v přítomnosti se psalo o minulosti. Po pár kapitolách už nebylo třeba psát o tom, co se dělo dříve, tak byl styl psaní lepší a já se hned začetla. Chvílemi jsem u toho ani nedýchala. Co vám budu lhát. Mé zvrhlé já bylo uspokojeno. Únosy a mafiánské prostředí mě v knihách hodně baví. Příběh byl napínavý, žhavý, plný touhy, zrady, lží a zabíjení. Vše, co do mafiánského světa patří.

Lenka9419
21.03.2021 5 z 5

Tak toto bola za mna velmi dobra kniha. Aj ked som sa niekedy trosku stracala, ale bolo to uzasne. Za mna 100 bodov :) a odporucam.

MaťaZ.
21.03.2021

Tak teda nevím. Knížku jsem nedočetla, což se mi nestává. Hrozně mi vadilo přeskakování děje z minulosti do současnosti a i tak to bylo celé takové neuspořádané. A hlavní hrdinka, děs..jen pokud jsem dočetla tak aspoň 3x omdlela nebo měla nějaký záchvat či co..mnozí si knihu chválí, ale za mě divnost na entou.

gabca5316
19.03.2021 3 z 5

První polovina knihy byla super, akce za akcí, chemie a pak se to začalo moc táhnout.. Riley se mi vůbec nelíbila, přesto se mi kniha líbila ????

Renka931
17.03.2021 5 z 5

Kniha je povedená. Moc se mi líbilo téma, protože to bylo zase trosku jiné. Vždy jsem měla raději ty špatný kluky dej je potom zajímavější :)

diana1217
14.03.2021 3 z 5

Zprvu trochu matoucí kniha, ale potom se příběh rozjel, a rozhodně stál za přečtení.

Zlatovlas
22.02.2021 3 z 5

První stránky knihy za mě šíleně zmatený a chaotický. Autorka si klidně mohla odpustit vsuvky přítomnosti a minulosti, protože i když byla v minulosti, šup, v další věte už zase přítomnost. Měla jsem hodně velkej problém se začíst a zorientovat. Celkově se kniha nese v duchu zmatku, autorka si dost libuje v nesmyslných (pro mě) zvratech, který asi měly za úkol čtenáře překvapit. Mně osobně to přišlo, jako kdyby si prostě řekla, že to tam šoupne, aby trochu rozvířila vody, ale moc o tom nepřemejšlela, protože návaznost žádná.
Jinak Kai byl miláček, ten mě bavil dost. Ona trochu hysterka, občas mi přišlo, že by nebylo od věci, kdyby navštívila psychiatra. Nicméně, když vezmu v potaz čím si prošla,tak dejme tomu. Každopádně chemie mezi nimi byla dokonalá, erotické pasáže nikterak přehnané, hezky si to sedlo.
Samotný téma mafie bylo podaný sympaticky, nic extra násilnýho, prostě tak akorát.

Radka1727
15.02.2021 4 z 5

(SPOILER) ... do žánru romány pro ženy není asi moc vhodné zatahovat mafiánské prostředí (nebo autorka neviděla žádný italský seriál od Chobotnice po Gomoru). Když potom zamilovaný mafián kvůli své lásce zatrhne jemu podřízeným mafiánským rodinám obchod s bílým masem, vyzní to jako parodie. Jinak byl Kai sympaťák a v podstatě obětí svého původu.Riley věčně machrovala výcvikem, ale skutek utek...

Od zmizení Brook jsem čekala něco většího a propracovanějšího, když to měla být hlavní zápletka.

Hezky byl rozepsaný příběh, jak mezi Riley a Kaiem funguje nejen chemie, ale Riley postupně poznává skutečného Kaie.
Drasťák na konci, kdy Kai Riley zlomí srdce, ale je jasné, že obětoval svoji lásku, aby ona měla lepší život... naštěstí to netrvalo moc dlouho.

Epilog by stačil ve stylu "měli děti a žili šťastně až do smrti", sociální pomoc mafiánské rodiny Benettů obětem jiných mafiánských rodin na mě byla už moc .........

Muž na obálce knihy rozhodně není Kai - působí spíš jako arogantní hajzlík a vůdce vězeňské vzpoury ............

ZHrdinka
12.02.2021 5 z 5

Libilo se mi to. Byly zvraty, necekany akce a hlavni hrdina mel stavu. Akce byly zase uplne jiny, nez v ostatnich podobnych titulech, takze prijemna zmena. Nekdy jsem se ztracela, ale vubec mi to nevadilo❤️

Damonka12
31.01.2021 4 z 5

Moc hezký příběh o mafii, velmi čtivý a nechyběly ani vtipné scény ani erotika.

mafie láska rodina

Tijan (p)