Krev na jazyku

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Do Peak Districtu dorazila zima. A Marie Tennentová se rozhodla spáchat dost nepravděpodobnou sebevraždu. Stulila se do sněhu v horách a dlouze čekala, až zmrzne. Seržantka Diane Fryová se snaží vyšetřovat vraždu, ale zjišťuje, že je to ještě obtížnější než jindy. Sníh a mráz brání polovině Oddělení E vůbec dorazit do práce, její partner, konstábl Ben Cooper, je zaměstnán prošetřováním válečné záhady staré přes padesát let. A Fryová má dojem, že Benův zájem o případ je jenom ztrátou policejního času. Ale když o pomoc žádá mladá Kanaďanka, Cooper dámě v nesnázích samozřejmě na pomoc běžet musí. Jenomže v Peak Districtu se v lednu objevilo mrtvých těl více. Například i neznámého, dobře oblečeného muže pohozeného u kraje neprůjezdného průsmyku. Vedle něj sice ležela i cestovní brašna, avšak prázdná. Doklady u sebe neměl, proto mu na Oddělení E začali říkat Sněhulák. A než se nadáli, měli na výběr hned dva mladé muže, kteří by oním Sněhulákem mohli být. A pak zákeřný útok na Coopera v edendaleských ulicích ukáže, že případy budou zase jednou mnohem složitější, než se zdají. zdroj: www.kosmas.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13331/krev-na-jazyku-WzK-13331.jpg 3.935
Série

Ben Cooper a Diana Fryová 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art
Orig. název

Blood on the Tongue, 2002

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Krev na jazyku

Přidat komentář
ch.kacenka
04.07.2017

Kniha mě moc nebavila. Zbytečně zdlouhavé.

theale
29.12.2016

Za mě nejslabší ze série (tedy z těch 4, co vyšly v češtině), ale i tak rozhodně stojí za to. Detektivky od Bootha mám ráda hlavně pro to, že je to ten typ knih, kdy nejde jen o konkrétní vraždu/vraždy, ale také o život vyšetřovatelů a hlavně o prostředí ve kterém se děj pohybuje.


Rabjohns
16.03.2015

Kniha mě nějak moc nebavila. Bylo to dobře napsané, postavy taky dobrý, příběh zajímavý. Ale nějak mi tam chybělo napětí,spád,něco co čtenáře nutí číst stále dál a knihu neodložit.

michalka S.
02.08.2013

Kniha se mi libila , byla zajimava!!

ren.dis
06.02.2013

Kniha se mi moc líbila, jen mě trochu zklamalo, že na závěr nebylo vše vysvětleno. Co měla Fryová na Coopera? Proč Marie Tennerová zabila své první dítě? A co stalo Diane Fryové, že musela být přeložena do této oblasti? Četla jsem jen tuto knížku, možná najdu odpovědi v ostatních dílech... Jinak jsem ale přečetla jedním dechem.

KKK
17.01.2012

Tento spisovatel píše hodně zdlouhavě,ale protože se člověk chce dozvědět kdo....tak se prokouše.