Bella Mafia

Jednoho dne se z pěti žen stanou vdovy. V životě mafiánských rodin celkem běžná situace ... méně běžné však je, aby se pomsty za smrt manželů chopily jejich vlastní ženy. Při rozdílnosti povah se dokážou spojit a proti viníkům se dokážou postavit jako podnikavé, schopné, chladnokrevné a ke všemu odhodlané soupeřky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107785/bella-mafia-jNs-107785.jpg 4.733
Literatura světová, Dobrodružné

Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Bella Mafie, 1990

Kniha Bella Mafia

ber-tram
20.02.2018

Noticka na zadní barvotiskové obálce klamavě inscenuje parodickou střílečku v sukních, a přitom jde o vážný mezigenerační svár, v němž ženské jsou spíše trpnými oběťmi mužských manipulací nežli suverénními mstitelkami.
Čili rozsáhlá mafiánská sága je notně užvaněná v každodenních babských nepodstatnostech (zde by slušelo škrtat), a naopak nejistě střídmá v osudových momentech režírovaných muži (zde by slušelo přitlačit).
Váhání mezi *** a **** se díky psychologické klášterní mystifikaci Luka-Moreno nesměle přiklání k vyšší metě, leč uslintaný policajtský loudil slibnou stoupavou tendenci zbrzdí seč mu chtíč káže. 4/18

krtica
25.04.2016

Pěkná knížka,četla se dobře,i když má hodně stran.Konec byl dost napínavý,nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

laklom53
07.03.2016

Doporučuji ,moc dobrá kniha.

PetaZ
21.02.2016

Nemám co vytknout... Nenašla jsem ani jedno nudné místo.

Radůz
11.04.2015

Když jsem onehdy viděl tuto knihu ve slevě v Kauflandu, říkal jsem si, zda ji mám vůbec kupovat. Podle názvu, obalu a navíc to, že knihu o mafii napsala žena, jsem čekal nějakou milostnou knihu. Nakonec jsem koupil a rozhodně neprohloupil. Jak je kniha tlustá, tak je čtivá. Perfektní gangsterka.

konformita
18.07.2014

Skvělá kniha. Velmi smutná. Nadchla mě po všech stránkách.

h.mose
14.09.2012

Kniha o 100% lepší než film s N. Kinski. Klasická mafiánka z pohledu manželek a matek mafiánského klanu. Tloušťka knihy a počet stránek je trochu odrazující, přesto se četla skoro sama.