Bella Mafia

Bella Mafia https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107785/bmid_bella-mafia-jNs-107785.jpg 5 38 7

Jednoho dne se z pěti žen stanou vdovy. V životě mafiánských rodin celkem běžná situace ... méně běžné však je, aby se pomsty za smrt manželů chopily jejich vlastní ženy. Při rozdílnosti povah se dokážou spojit a proti viníkům se dokážou postavit jako podnikavé, schopné, chladnokrevné a ke všemu odhodlané soupeřky.

Literatura světová Dobrodružné
Vydáno: , J. Otto - Ottovo nakladatelství

Bella Mafie , 1990

ber-tram
20.02.2018 3 z 5

Noticka na zadní barvotiskové obálce klamavě inscenuje parodickou střílečku v sukních, a přitom jde o vážný mezigenerační svár, v němž ženské jsou spíše trpnými oběťmi mužských manipulací nežli suverénními mstitelkami.
Čili rozsáhlá mafiánská sága je notně užvaněná v každodenních babských nepodstatnostech (zde by slušelo škrtat), a naopak nejistě střídmá v osudových momentech režírovaných muži (zde by slušelo přitlačit).
Váhání mezi *** a **** se díky psychologické klášterní mystifikaci Luka-Moreno nesměle přiklání k vyšší metě, leč uslintaný policajtský loudil slibnou stoupavou tendenci zbrzdí seč mu chtíč káže. 4/18

krtica
25.04.2016 5 z 5

Pěkná knížka,četla se dobře,i když má hodně stran.Konec byl dost napínavý,nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

laklom53
07.03.2016 5 z 5

Doporučuji ,moc dobrá kniha.

PetaZ
21.02.2016 5 z 5

Nemám co vytknout... Nenašla jsem ani jedno nudné místo.

Radůz
11.04.2015 5 z 5

Když jsem onehdy viděl tuto knihu ve slevě v Kauflandu, říkal jsem si, zda ji mám vůbec kupovat. Podle názvu, obalu a navíc to, že knihu o mafii napsala žena, jsem čekal nějakou milostnou knihu. Nakonec jsem koupil a rozhodně neprohloupil. Jak je kniha tlustá, tak je čtivá. Perfektní gangsterka.

konformita
18.07.2014 5 z 5

Skvělá kniha. Velmi smutná. Nadchla mě po všech stránkách.

h.mose
14.09.2012 4 z 5

Kniha o 100% lepší než film s N. Kinski. Klasická mafiánka z pohledu manželek a matek mafiánského klanu. Tloušťka knihy a počet stránek je trochu odrazující, přesto se četla skoro sama.

Lynda La Plante
anglická, 1943