Běda ženám, kterým muži vládnou

Veselé i smutné je vyprávění o událostech, které v roce 2000 proměnily život tří kamarádek. Ač je jedna vdaná, druhá rozvedená a třetí svobodná, všechny se domnívají, že právě ony našly ten nejlepší recept na štěstí. Dramatické rodinné zvraty je ale přivedou k poznání, že ne všechno, co vypadá jako pravda dnes, zůstane pravdou i později. Tragické se mísí s nepravděpodobným, komické se zoufalým, deprese s nadějí - a výsledkem u čtyřicetiletých žen téměř nikdy není nový partner… Po výrazném úspěchu a dvou vydáních románu Já a štrúdl se autorka opět obrací především k ženám, ale zároveň také mužům objevuje svět, kam běžně nenahlédnou. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136149/beda-zenam-kterym-muzi-vladnou-136149.jpg 3.721
Romány, Literatura česká
Vydáno, Lika klub

Kniha Běda ženám, kterým muži vládnou

alnahu

Příběh tří čtyřicátnic -kamarádek ,které prožívají své životní trable a společně se dokáží i radovat. Kniha se mi četla dobře.

anansie
11.12.2016

Taková odpočinková četba, místy jsem se i zasmála. Akorát na jednu knihu bylo těch věčných rozhovorů tří kamarádek (a místy musím říct, že rozhovorů o ničem, takže jsem i přeskakovala stránky) trochu moc. Knihu bych si dokázala představit zpracovanou jako komedii, tam by ty rozhovory byly žádoucí, ale v knize mě to po čase nudilo.

Lenka8418
23.07.2016

Hezky se mi četla, taková ze života. Fajn, určitě se k ní někdy vrátím

bookcase
09.05.2016

Příběh, jakých je tu mnoho, ale přiznejme si - vyhledáváme je. Tři kamarádky na prahu nového milénia - jejich lásky, starosti a radosti.

ritz
15.02.2016

Výborná knížka, kterou by si měly všechny ženy nad čtyřicet přečíst, aby viděly, že jsou na tom vlastně všechny stejně.

Danafantom
01.01.2014

Knížka hoooodně ze života. Pokud se potřebujete odmilovat, knížku rozhodně doporučuju, po četbě pěkně vystřízlivíte. Ale před třicítkou ji snad raději ani nečtěte. Raději trochu později ;)

Hella
23.02.2013

Chvílemi nepředstavitelně trefné úvahy a komentáře. Chvílemi dost smutné. Chvílemi maličko ... divné.

Jiřina Tejkalová
česká, 1955

všech 6 knih autora

Kniha Běda ženám, kterým muži vládnou je v