Běda ženám, kterým muži vládnou

Běda ženám, kterým muži vládnou https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136149/beda-zenam-kterym-muzi-vladnou-136149.jpg 4 24 7

Veselé i smutné je vyprávění o událostech, které v roce 2000 proměnily život tří kamarádek. Ač je jedna vdaná, druhá rozvedená a třetí svobodná, všechny se domnívají, že právě ony našly ten nejlepší recept na štěstí. Dramatické rodinné zvraty je ale přivedou k poznání, že ne všechno, co vypadá jako pravda dnes, zůstane pravdou i později. Tragické se mísí s nepravděpodobným, komické se zoufalým, deprese s nadějí - a výsledkem u čtyřicetiletých žen téměř nikdy není nový partner… Po výrazném úspěchu a dvou vydáních románu Já a štrúdl se autorka opět obrací především k ženám, ale zároveň také mužům objevuje svět, kam běžně nenahlédnou. ... celý text

alnahu
12.02.2021 4 z 5

Příběh tří čtyřicátnic -kamarádek ,které prožívají své životní trable a společně se dokáží i radovat. Kniha se mi četla dobře.

anansie
11.12.2016 3 z 5

Taková odpočinková četba, místy jsem se i zasmála. Akorát na jednu knihu bylo těch věčných rozhovorů tří kamarádek (a místy musím říct, že rozhovorů o ničem, takže jsem i přeskakovala stránky) trochu moc. Knihu bych si dokázala představit zpracovanou jako komedii, tam by ty rozhovory byly žádoucí, ale v knize mě to po čase nudilo.

Lenka8418
23.07.2016

Hezky se mi četla, taková ze života. Fajn, určitě se k ní někdy vrátím

bookcase
09.05.2016 4 z 5

Příběh, jakých je tu mnoho, ale přiznejme si - vyhledáváme je. Tři kamarádky na prahu nového milénia - jejich lásky, starosti a radosti.

ritz
15.02.2016 5 z 5

Výborná knížka, kterou by si měly všechny ženy nad čtyřicet přečíst, aby viděly, že jsou na tom vlastně všechny stejně.

Danafantom
01.01.2014 5 z 5

Knížka hoooodně ze života. Pokud se potřebujete odmilovat, knížku rozhodně doporučuju, po četbě pěkně vystřízlivíte. Ale před třicítkou ji snad raději ani nečtěte. Raději trochu později ;)

Hella
23.02.2013 3 z 5

Chvílemi nepředstavitelně trefné úvahy a komentáře. Chvílemi dost smutné. Chvílemi maličko ... divné.

Jiřina Tejkalová
česká, 1955
2010  74%Já a štrúdl
2007  76%Můj řecký rozvod
2012  71%Běda ženám, kterým muži vládnou
2013  77%Miss cirkus
2017  65%55+

Kniha Běda ženám, kterým muži vládnou je v