Podlehnutí

Podlehnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61978/bmid_podlehnuti-tK6-61978.jpg 3 19 3

Becomes Her série

3. díl

Poddat se... nebo oddat se? Marcus Shebrooke je vážený gentleman. Má pověst čestného, spolehlivého, hodnověrného, prostě téměř dokonalého muže. Jedinou šmouhou na jeho jinak bezchybné vizitce je slečna Isabel Denhamová, jeho bývalá schovanka, která se mu ve věku sedmnácti let vzepřela, tajně se vdala a utekla do Indie. Před deseti lety se ovdovělá Isabel vrátila zpátky do Anglie a od té doby probouzí žár v Marcusových šedých očích... On jí však nehodlá dopřát potěšení z toho, že by jí to dal nějak najevo. Dnes je Isabel devětadvacet let a bývalému poručníkovi se vyhýbá, jak může. Když se ale stane terčem odporného vyděrače, nabízí se jí jako východisko už druhá neuvážená svatba - může se stát Marcusovou ženou. Touto nabídkou pukají letité ledy a rozdmýchává se dosud nepřiznaná vášeň, kterou však již není možné dále popírat.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Surrender Becomes Her , 2009

LimedkaMikki
LimedkaMikki
24.09.2021 2 z 5

Buďme upřímní, sice úplně nelituju času, který jsem přečtení knihy věnovala, ale žádný top strop to nebyl. V rámci žánru červené knihovny. Asi prvních 50 stran jsem měla pocit, že jsem někde něco musela přeskočit, protože mi ty odstavce nebo situace úplně na sebe nenavazovaly, jak bych čekala. Pak se to ale docela rozjelo. Nejlepší a nejzajímavější z toho všeho nebyla ta milenecká linka, ale ta detektivní (můžu-li to tak označit), bez té by ta kniha byla mnohem horší.

jaja1989
jaja1989
05.03.2018 3 z 5

Těžko říct, co o téhle knize napsat...
Isabel mi příjde jako rozmazlená husa, kdy musí být pořád po jejím a Marcus jí pořád ustupuje.
Ale zvraty a špionáž jsou zajímavé, ale hlavní hrdiny jsem si fakt neoblíbila.

ina77
ina77
12.02.2012 2 z 5

No opravdu nevím,taková oddechovka.

historické romance

Autorovy knížky