Hlasy

Hlasy https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345691/bmid_hlasy-Jlx-345691.jpg 4 667 193

Beatrice Kaspary série

Lidé, kteří si divoce mumlají sami pro sebe. Kteří se odhalují, slyší hlasy. Psychiatrické oddělení salcburské Kliniky-Sever se specializuje na mimořádně těžké případy. Když je jeden z lékařů nalezen zavražděný v ošetřovně, musí se vyšetřovatelka Beatrice Kasparyová pokusit vymámit informace z pacientů. Z traumatizovaných duší, které žijí ve své vlastním světě. A nehrají podle pravidel…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Stimmen , 2015

miloslav0399
13.03.2019 4 z 5

Ze série BK jsou Hlasy asi nejlepší. Zápletka je vskutku originální a dopředu odhadnout se dá opravdu velmi těžko. Jen mě moc nepřesvědčila atmosféra na psychiatrické klinice, je to tam takové žádné... JInak ale pěkná krimi, která se dá doporučit.

Olous1
07.03.2019 5 z 5

Za mě byla kniha ještě lepší než první díl(pět).Paní autorku řadím do oblíbených. Téma perfektní, četla se fakt jedním dechem.Za mě doporučuji.

tulip131
28.02.2019 4 z 5

Tato kniha byla nejpovedenější. Prostředí jak stvořené pro vraždy, konečně se rozlouskla přitažlivost mezi Beou a Florinem a jak je to s dítětem doktorky bylo překvapením. Kniha byla napsána poutavě.

luculi
24.02.2019 4 z 5

Třetí detektivní případ, který má bohužel i slabé stránky a trošku mezery. I když byla kniha čtivá a zajímavá, bohužel zatím nejslabší díl série...

anibeni
15.02.2019 5 z 5

Další skvělá kniha od U.Poznanski.. I když se zde jednalo o trochu ponuré prostředí, začetla jsem se a druhou polovinu knihy jsem vzala jedním dechem. Mé tušení ohledně vraha bylo špatné a to se mi líbí..

astra3
14.02.2019 4 z 5

Zajímavý námět. Trochu mi vadila vyšetřovatelka a její neustále omílání obav z bývalého muže. Taky moc nevěřím na utajené těhotenství a porod.

allebra
26.01.2019 5 z 5

Kromě Cizince jsem četla všechny autorčiny knihy a s radostí dávám opět nejvyšší hodnocení. Jako vždy se četlo skvěle, oblíbila jsem si hlavní dvojici a líbilo se mi propojení práce a soukromí. Příběh byl napínavý, těžko se mi od rozečtené knihy odcházelo a bylo mi líto, když jsem ji dočetla. Nezbývá, než si počkat na další.

E-leonor
24.01.2019 5 z 5

Fakt napínavé a super

švícko
15.01.2019 2 z 5

Nějak mě to "nechytlo"

Tyrkysovka
14.01.2019 5 z 5

Kniha byla napínavá od začátku až konce.Tuhle autorku zbožnuji

Luca287
04.01.2019 5 z 5

Skvěle se četlo..nešlo přestat.. napínavé..ponuré prostředí..

1bublina
30.12.2018 5 z 5

Na rozdíl od předchozích dvou dílů jsem se začetla hned a knihu jsem téměř přečetla na jeden zátah. Možná to bylo díky prostředí psychiatrické kliniky, které je pro mě velmi zajímavé. Motiv byl až na závěru knihy (tak jako u předchozích dílů) a připadal mi mnohem méně uvěřitelný než v knize Pět nebo Slepí ptáci. I přes nepravděpodobnost tohoto motivu se mi kniha moc líbila. Beatrici a Florinovi fandím od prvního dílu, Achim mě štve.. doufám, že brzy přeloží i další díl série.

Mirrites
11.12.2018 5 z 5

Předchozí dvě mě zaujaly více, přesto jsem četla dál a čekala, zda se mé podezření sejde v závěru s autorkou... Sešli : )

Nestorkea
10.12.2018 5 z 5

Výborná kniha, ještě lepší, než předchozí díly.

evca7271
08.12.2018 5 z 5

Super neni co dodat.

verden
19.11.2018 4 z 5

Hlasy boli pre mňa prvým stretnutím s Beatrice Kasparyovou, aj keď Ursula si ma svojimi knihami získala už skôr.

Ani teraz som nebola sklamaná, kniha to bola naozaj výborná. Zaujímavá zápletka zasadená do (pre mňa veľmi) fascinujúceho prostredia psychiatrie. Čo oceňujem najviac je, že som naozaj do poslednej chvíle netušila, kto stojí za celým prípadom. Postavy boli príjemné, aj tempo mi vyhovovalo.

Teraz len ľutujem, že som si nekúpila knihu Pět, kým ešte nebola zúfalo vypredaná. Najradšej by som sa totiž s Beatrice hneď vrhla do ďalšieho prípadu :)

piittii
14.11.2018 2 z 5

Začátek byl docela dobrý. Střed divný (tarotové karty a policie), rozuzlení příliš rychlé a naivní. Dočetla jsem to jen proto, že nerada nechávám knížky nedočtené.

Ejv
06.11.2018 5 z 5

Pro mě to byla nejlepší kniha z celé série!! Napínavá od začátku až do konce. Beatrice Kaspary je hrdinka.. kniha měla vše co jsem očekávala, já jsem spokojená! :)

smithynka
31.10.2018 5 z 5

Velmi napínavá kniha. Líbila se mi více než předchozí dvě s Beatrice Kaspary.Příběh z prostředí psychiatrické léčebny je poutavý, konec velmi zajímavý a přiznám se, že jsem ho takový nečekala.

ArwenAragorn
21.10.2018 5 z 5

Čtivá detektivka, napínavá hned od začátku, se zajímavým motivem vražd. Přečetla jsem ji za jeden den, ke konci už se nedala odložit, musela jsem se konečně dozvědět KDO. Já ji určitě doporučuji.