Bavič

Bavič https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139970/bavic-139970.jpg 4 16 4

Karel Šíp představuje autobiografické zpracování toho, co si ze svého dosavadního života pamatuje a co považuje za důležité. Co by zvídavému čtenáři nejen osvětlilo temná zákoutí jeho dosavadního života, ale zároveň by ho to případně i pobavilo.

VěraČamková
20.01.2022 5 z 5

Karel Šíp nezklamal, hltala jsem od první do poslední stránky, jeho humor je inteligentní a milý, opravdu jsem se bavila. Autorovi děkuji.

DuncanIdaho
10.08.2021 5 z 5

Bavič je napsán v poklidném a milém stylu. Čte se dobře, nic tam není nudné a je oživen i několika způsoby vyprávění.

MaxQ
17.06.2020 4 z 5

První dvě třetiny knihy výborné, autor chronologicky popisuje svůj život, začátky v šoubyznysu, jeho setkání s životními kolegy... paráda. Bohužel tohle končí v roce 1989. Pak následují už jen nějaké deníky klubu Amfora a nějaké popisy společných dovolených. Prostě jeho profesní vývoj za posledních 30 let tam chybí. Což je škoda.

sarhaj
18.05.2020 5 z 5

Milé vyprávění mého oblíbence. Vrací se do doby svého dětství, dospívání, vzpomíná na školu v Čimelicích a začátky v České televizi... dále jak probíhala jeho muzikantská kariéra, zkrátka rozebírá své životní události s humorem jemu vlastním...