Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1003 223

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

Kyta
30.04.2016 3 z 5

Z celé trilogie byla Zakázaná přitažlivost nejslabším dílem. Předešlé dvě knihy mi přišly více povedené; tady se mi zdálo téma o mafii (přestože zde hraje jen malou roli) a lásce už moc ohrané a nepřineslo to nic nového. Zápletka nebyla nijak originální ani hlavní postavy nebyly zrovna sympatické. Henry se choval moc nabručeně a s tou svou ochranářskou povahou to na můj vkus až příliš přeháněl. Emily se na druhou stranu chovala až moc dětinsky, ze začátku jsem si ani nemohla s jistotou tipnout, kolik jí tak může být. S jejími bratry to bylo podobné (překvapilo mě, že jsou starší než Emily). Autorka zkrátka všechny vykreslovala jako malé děti. Co se mi na knize ale hodně líbilo, a to musím zdůraznit, byla forma psaní - střídavě z pohledu Henryho a Emily.
Příběh mi připadal moc jednoduchý a primitivní a určitě k tomu nepřispěly ani obyčejné dialogy a situace. Za mě průměr.

petvet
26.04.2016 4 z 5

Super kniha! Další úžasný díl od úžasné spisovatelky, který se opět vydařil. Děj má spád, nenudí, udržuje čtenáře v napětí, jsou tam sympatické hlavní postavy (a hlavně Henry se zajímavou minulostí...).
Líbí se mi, jak se střídá vyprávění (pohledy) Emily a Henryho.
Za sebe doporučuji! Dávám 4*!!

Pedruska01
06.04.2016 4 z 5

Jak jsem se mohla přesvědčit, o takové knihy je zájem, proto se mi do rukou po dlouhé době dostal tedy tento třetí díl, aniž bych viděla druhý. :D (A taky brala jsem aspoň něco než nic, že. Nebo abych nečekala zase kotel dlouho.) Dle mého vůbec nevadí, i když je fakt, že jak je to založené na volném pokračování, ochudila jsem se o určité "překvápko", které jsem měla poznat až v prostředním pokračování.
Jinak, kniha se mi moc líbila a výborně se četla. Občas jsem měla nutkání jí vůbec neodložit. Nebyla nudná anebo neměla hluchá místa. Stále se něco dělo, ať už vážná věc nebo naopak vtipná. Autorka mě již několika svými knihami přesvědčila, že to umí s vtipem a taky s charakterem hlavních a důležitých vedlejších postav. Emily byla fajnová pohodářka, na to z jakého prostředí pocházela, jsem se až divila. Čekala jsem asi fakt, fakt nejvíc rozcapenou pipku. Celkově celá její rodina byla hrozně fajnová. Henry? Byl to prostě dobrej chlap se zlatým srdcem, ale někdy mi přišel úplně hloupě vykreslený, což je trošku škoda, ale to je jen zanedbatelné smítko.
Nechci tvrdit to, s čím se tu v komentářích setkávám, že se jedná o nejslabší díl série. Nejen, že to nemohu posuzovat ještě na 100%, ale hlavně se mi tak nezdá - ta kniha je dobrá. Pravda, váhala jsem nad hodnocením a ubrala jsem jednu hvězdu, ale je to spíše na 4,5. Jen asi proto, že ke konci jsem neměla "takový" pocit jako v tom prvním. Vim já? :) Však se tedy dodatečně těším na prostřední záležitost z Bavettových, konkrétně na Roberta a rozhodně neváhám doporučit dál. ;)

misule605
02.04.2016 5 z 5

Tenhle díl se mi moc líbil. Jelikož jsem poslední díl četla s odstupem, trochu jsem věci zapomněla, ale postupně mi hodně věcí naskočilo. Henryho chování bylo naprosto úžasné a vystupování vtipné. Sourozenecké hašteření bylo neodolatelné. Velice hezké čtení. Jenom doporučuji :)

ivousekk
09.03.2016 4 z 5

Opět bezva čtení, ideální romantická oddychovka s trochou napětí. Jen mi už některé věci přišly dost nereálné. Ve srovnání s prvním a druhým dílem asi nejslabší. Ale čert to vem, účel splnil - na odreagování super :)

MinaHawke
20.02.2016 5 z 5

Henry"Plyšák" byl kouzelný, takový mrzout, ale Emily ho dokázala změnit. No jo, co dokáže láska, že? A zápletka s pomateným agentem Mayersem byla dobrá, z agenta, který vás má hlídat se stane blázen, který si myslí, že ho chcete a on vás taky, co by tomu mohlo tedy zabránit? Snad jen Henry. Konec se vydařil, prostě takový jak má být.
Jen je škoda, že je to poslední díl, ráda bych si přečetla další.

Jaruce
13.02.2016 4 z 5

Poslední z dílů byl také zajímavý, ale nebral mě už tak jako předešlé díly . Nenudil mě, nebylo v něm tolik emocí a ani hlášek jako u předešlých.

hexe
26.01.2016 5 z 5

Opravdu jsem se zasmala, vtipna Emily, hlavni hrdinka z bohate rodiny. Po dvou predchozich dilech malinko nudnejsi, ale i tak nechybelo napeti, humor , zapletka. Konec trosko zklamal, na muj vkus rychle ukoncelo bez emoci, skoda ale trilogii doporucuji mam rada styl psani autorky, zadne zbytecne okecavani, nenasilne a poutave.

studentice
09.01.2016 3 z 5

Je to ideální oddechová knížka, když člověk potřebuje na chvíli vypnout. Chyběl zde ale bohužel humor a bylo zde příliš mnoho nereálných situací.

Anet257
05.01.2016 1 z 5

Na doporučení jsem začala číst tuto sérii. První díl mě nadchnul, druhý jsem zhltla během dvou dnů, ale tento díl byl o dost horší. Už od začátku se mi nelíbil popis Henryho, který na mě působil jako negramotný obří hlupák. Děj byl neskutečně zdlouhavý a obsahoval až moc nereálných zápletek a problémů. Několikrát jsem musela knihu odložit a jen z úcty k předešlým dílům jsem se nakonec donutila knihu dočíst.

jitka7
30.12.2015 3 z 5

Lepší než druhý díl, ten mě moc nenadchnul. Ale musím říct, že první díl byl nejlepší. Postupem to ztrácí šťávu a děj je takový zvláštní, dlouhý, utahaný a přehnaný. Hlavní postavy jsou fajnově napsané, to jo. Ale něco tomu chybělo. Škoda.

ElisR1
12.12.2015 4 z 5

Opět skvělý oddechový díl.

vikimi
15.11.2015 1 z 5

Knížka mě zklamala. Nic na ní nebylo. Bohužel!

Lenny33
13.11.2015 3 z 5

Spíše zklamání. Pochválit můžu možná tak čtivost příběhu a pár zajímavých charakterů postav.
Jsem zvyklá, že autorka píše spíše dějově "jednodušší" knihy, ale dokáže je něčím okořenit, (ano hlavně humorem!), což se zde jaksi nepovedlo. Dále jsem postrádala jakýkoliv vývoj vztahu - prostě se neměli rádi a najednou si zřejmě řekli, že by se mohli milovat. :D
Ale zase,... kdo by nechtěl takového plyšáka. :)

Haňulec
09.10.2015 5 z 5

Velmi krásně napsaná kniha s krásný dějem. Příběh Henryho a Emily stojí za to přečíst. Celá série Bavettovi je úžasná a mohu ji jen doporučit. :-)

katerina8565
05.10.2015 3 z 5

Přestože tahle kniha byla asi nejslabší z celé série, přestože zde nebylo tolik prostoru pro nějakou větší akci a přestože to byl (alespoň v této sérii) ten nejvíce předvídatelný příběh který jsem kdy četla, Katka si mě zase získala a omotala si mě kolem prstu. Už od první chvilky jsem byla uchvácená. Kdyby se do něčeho takového pustila jiná autorka, možná by se mi po čase její knihy omrzely, ale Katčin humor je pro mě jako droga.

rajen
03.10.2015 3 z 5

Knížku jsem vzala v knihovně naslepo, něco mi říkalo jméno autorky a tak jsem byla zvědavá. Nejspíš ale nejsem cílovou skupinou knihy. Přišla mi strašně naivní, hloupá a jednoduchá. Pro někoho možná ideální červená knihovna a tzv. oddechovka, ale i ta pro mě musí mít aspoň trochu toho nečeho navíc. Možná jsem si měla myslet, že je to pohádka a pak bych byla spokojená. Knížka se točí o vztahu, ale to zamilovávání mi nějak uteklo, nejdřív se nesnáší jak kočka a myš a naráz láska jako trám, nevím no, na mě moc plytké. Hvězdičky dávám za čtivost a za to, že mě aspoň autorka nemučila nekonečným popisem erotických scén.

evelýny
15.09.2015 3 z 5

Zápletka v knize naivní a ještě k tomu úplně stejná jako u předchozího dílu - drsný mafián, kterého změní blondýna.Tři hvězdičky jsem dala proto, že kniha je opět čtivě napsaná, ale stokrát nic umořilo i osla. Ke konci knihy jsem měla pocit, že záměrem autorky je spíš napsat parodii. Rozhodně bych knihu nezařadila do žánru napětí - detektivní.Opravdu ŠKODA!
Od Kateřiny Petrusové si přečtu každou knihu - když nic jiného, tak humor se v nich najde vždycky, a o tom to je ( aspoň u mě ).

zdenka700
19.08.2015 5 z 5

Kniha byla skvělá. Pro mě přímo úžasná, konečně jsem našla českou spisovatelku, která by mě bavila všechny knížky v jedné serii.

zabicka.1110
04.08.2015 5 z 5

joj vsechny dily supr ctu uz je podruhy zajimalo by me kestli napise knihu a palbotovi (kevin) a jak se u toho clovek nasmeje parada

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Zakázaná přitažlivost je v

Přečtených1 452x