Zakázaná přitažlivost

Zakázaná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184490/bmid_zakazana-pritazlivost-184490.jpg 4 1003 223

Bavettovi série

< 3. díl

Senátorova dcera Emily má po krk života ve skleníku a potají odjede do New Yorku. Záhy je však vypátrána a musí se rozhodnout: buď se vrátí domů, nebo zůstane, ale pod stálou ochranou nepřístupného bodyguarda Henryho Trovata. Emily je rozhodnutá Henryho přesvědčit, aby ji nechal být, vše jim však začnou komplikovat city a především děsivý vánoční dárek, který jí pošle neznámý šílenec. Překoná láska tak odlišných lidí věkový a společenský rozdíl, nebezpečí, které Emily hrozí, a především Henryho zločineckou minulost?... celý text

georginaa
02.03.2018 5 z 5

Kniha mě opět pobavila, akorát je trochu divné, že když si Henryho vzali k převýchově, ho nenaučili pořádně číst a psát, vždyť byl ještě kluk. Teď je to chlap jak hora, tak bych předpokládala, že mu to půjde líp. No ale co se týče povahy, tak je zase skvělý, takový plyšák jeden :-)

Rozinka28
19.02.2018 5 z 5

Třetí kniha mafiánské série, která, stejně jako předchozí dvě, nepostrádá humor a zajímavý příběh. Henryho jsem si zamilovala na první pohled, Emily mi přišla trochu dětinská, přesto sympatická. Kniha má děj a do poslední chvíle nevíte, kdo je zloduch, což je příjemnou změnou oproti jiným titulům s podobnou tématikou. Mám doma všechny díly série a pokud by autorka napsala další, určitě po něm sáhnu.

jani.ruzicko
04.12.2017 5 z 5

Fakt jsem se bavila !! =) Opět skvělý příběh, co má nápad. Neohrané prostředí a minulost. Skvělé přestřelky mezi všemi postavami. Bylo to bezva a já jsem z celé série vážně nadšená! Směle do čtení a jen tak dál! =)

nani_nka
23.11.2017 3 z 5

Zo začiatku som bola úplne unesená - zaujímavý príbeh, Henry alias sexy vrčiaci plyšák, milučká Emily, vždy vtipný Johnny a do toho ešte Kevin, ktorého som si tiež veľmi obľúbila...no potom napriek tomu som sa začala nejako nudiť, čo zachránilo len posledných asi 80 strán, kedy prišlo k nejakej tej akcii. To ale neznamená, že knižka by bola zlá, len žiaľ nedosiahla úroveň predchádzajúcich dvoch príbehov. Petrusová by ale sériu mohla vylepšiť príbehom o Kevinovi, ktorý ma v tejto časti veľmi zaujal.

petra4080
22.11.2017 2 z 5

Moje první kniha od autorky a nejspíš i poslední. Nejedná se o žádnou bombu. Kniha je psaná velmi jednoduše, přitom čeština je tak bohatá! Zápletka byla fajn, ale hrdinové nebyli dobře vykresleni, opět jen povrchně.

princeznaaura
17.11.2017 2 z 5

Z této trilogie nejslabší. Ani jsem jí nedočetla jak mi připadala oproti těm dvěma předchozím slabá. Na mě už moc "sladká" a bez šŤávy.

cukrovka
22.09.2017 5 z 5

Opět velmi čtivá a příjemná knížka. Trocha akce, romantiky a skvělých slovních přestřelek a než se čtenář naděje je na konci příběhu.

helena19
06.09.2017 5 z 5

Celá série byla boží. Četla se úplně sama. Byla plná napětí, akce, vášně, lásky a prostě všeho, díky čemuž se nemůžete od knížky odtrhnout. Je to jedna z těch sérií, ke které se budete rádi vracet nebo alespoň já se k ní určitě vrátím.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Zase jsem četla tento díl aniž bych věděla o prvních dvou. Moc se mi líbil. Skvělé čtení. Odreagování...

Lenka40
12.01.2017 4 z 5

Opět velmi pěkný příběh. Sice bych řekla ,že ze všech 3 Bavettových byl nejslabší ,ale stejně to bylo čtivé ,jako ty díly před tím. A abych řekla pravdu , tak nevím jestli bych tuto sérii zařadila do žánru detektivní . Spíš romantický s detektivní zápletkou .

Macawi
04.01.2017 3 z 5

Milá pohádka na dobrou noc. Rozhodně nejslabší ze všech Bavettů. Emily mi nebyla příliš sympatická a nějak se z příběhu vytratilo napětí a zůstal jen totální slaďáček, kde vás konec určitě nepřekvapí. Ale všechny si občas potřebujeme něco takového přečíst, že?

Aracely
15.12.2016 5 z 5

Úžasná kniha!!! Když na to byl čas, opravdu jsem dovedla v kuse přečíst třeba sto stran, je to velmi čtivé a já nemám nic, co bych vytkla! Předchozí díly mi přišly o trochu více akčnější a dramatičtější, ale ani zde není nouze o napětí...
Trilogie se uzavře velmi povedeným dílem a já lituji jen toho, že už jsem ji přečetla!

Recenze v záložkách :-).

alena67
02.11.2016 5 z 5

i třetí díl sladce romantický, super čtení

Ewik
23.10.2016 5 z 5

Další, naprosto perfektní kniha! V knize o Robertovi jsem z Henryho měla pocit, že je to nudný patron a není ničím zajímavý, ale musím se opravit. "Plyšák" je naprosto k sežrání a pomuchlání. Je trpělivý, rozvážný a jeho srdce má velikost kontinentu.
Emily je supersarkastická, tvrdohlavá, knihomolka bojující o Henryho jako buldok. Má moje sympatie.
Moc mě potěšilo, že jsem se opět mohla setkat se starými známými. Jsem naprosto spokojená, protože jsem dostala to, co jsem chtěla. Pořádnou porci humoru, akce a romantiky, všechno ve správné míře. Výbuchy smíchu střídaly zasněné povzdechy. "Plyšák" Henry si mě vážně získal. Asi si nedokážu představit věrnějšího a staroslivějšího druha pro život. Místy mi ho bylo až líto, když Em potkal. Zvolila dost těžký kalibr, aby ho získala. Chudák, neměl šanci. :-)

Moc by se mi líbila kniha i o Kevinovi. Zasloužil by si to a já bych ho ráda poznala.
Celkově jsem moc ráda, že na mě s knihou konečně v knihovně vyšla řada, protože jsem se skvěle bavila a naplno se smála. Doporučuji!

Jak přišla Katka na "vychuchola povolžského" mi fakt hlava nebere. :-)

Tesset
08.10.2016 2 z 5

Všechny knihy z této série se četly samy - v podstatě jeden den, jeden díl. Ale děj už tak super nebyl. Čekala jsem více mafiánských věcí, ne že se vše vyřešilo hned na začátku a pak se řešilo, jak se odloučit od mafie - výjimka ve třetím díle, kde se to táhlo až do konce, tam mi to pak zas přišlo nějak moc ukončené. Celkem fajn nenáročná oddychová četba, možná se k nim někdy vrátím.

alzbeta4340
14.08.2016 4 z 5

Problém tohoto románu je, že K.P. nasadila v prvních dvou dílech hodně vysokou laťku. Těšila jsem se na díl s Henrym, ale všechny postavy se mi zdály oproti předcházejícím dílům trochu míň vykreslené. Přesto se mi tento příběh líbil, obdivuji tuto českou autorku - určitě se může hrdě srovnávat se všemi zahraničními "veličinami" žánru.

certik003
05.08.2016

První díl se mi líbi moc, romantiku vyvažoval zajímavý děj. Druhý díl mi přišel vlastně dost stejný, ale taky byl čtivý. Třetí díl si autorka mohla odpusit, vlastně ani nevím, proč jsem to dočetla.

DarkFireflies
24.07.2016 2 z 5

V porovnání s předchozími díly opravdu slabé...
2* pouze za to, že se kniha čte sama, ale děj pokulhával, postavy reagovaly na všechno tak trochu nelidsky a prkenně - příběh se hnal k cíli a to i za cenu hodně nepravděpodobných situací.

Sérii jako celek ale stále můžu hodnotit pouze kladně, autorka má veliký potenciál.

Barbra06
07.07.2016 3 z 5

Hodnotila bych výš, ale jelikož jsem předešlým dvěma dala čtyři * nebylo by to fér. Bohužel se nakláním k názoru, že tahle je ze všech nejslabší. Neříkám, že špatná, jen mi to tolik nebavilo.

kumibo
19.05.2016 5 z 5

Bezvadná knížka! Řekla bych, že byla asi nejvydařenější. Emily byla úplně jiná než by se od dcery senátora očekávalo. Henry rozhodně nezklamal. Určitě doporučuji!!

pro ženy osobní strážce

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Zakázaná přitažlivost je v

Přečtených1 452x