Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155704/nepritel-meho-nepritele-155704.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

zandu
08.02.2024 5 z 5

Jak už zde někdo psal přede mnou, je mi fuk, jak moc je to (ne)reálné. Další skvělý milý příběh :-)

Silvisek
03.02.2024 5 z 5

Opet uzasny dalsi dil. Nemohla jsem prestat cist a stale jsem chtela vedet jak to vse dopadne. Uzasny opravdu dil a tesim se na dalsi!

ElikaS
21.01.2024 5 z 5

Tohle byla paráda. Druhý díl se mi líbil víc než první. Knížka byla velmi čtivá, pobavila jsem se u ní, zároveň měla vše, co má správná romantika mít.
Líbilo se mi, že autorka nechodí kolem horké kaše a v ničem se zbytečně nepitvala a nic zdlouhavě nepopisovala.
Roberta jsem si oblíbila už v prvním díle, stejně jako Johnyho. Takže jsem si tento díl vyloženě užila.
Velmi příjemná oddechovka

Sančez
18.01.2024 5 z 5

Tohle bylo luxusní, dechberoucí, humorné čtivo. Ač je to naivní tak spisovatelka prostě luxusně píše a bodlo mi to zrovna do nálady, kterou jsem potřebovala zlepšit a tahle kniha to na sto procent splnila. Prostě pecka a jen škoda, že mám před sebou poslední kousek této autorky prý už nepíše a to je věčná škoda.

Hatshepsut
24.07.2023 5 z 5

Vůbec u takového příběhu nechci řešit, zda je to reálné či nereálné. Tady prostě obdivuji, jak autorka ve svých příbězích používá až takový laskavý humor. Ten je v dnešní době k nezaplacení. Je zde cítit soudržnost přátel a rodiny. Když nepočítám rodiče Mika a Roberta. Je to příjemné oddechové čtení, po kterém se těším na další díl, který mám naštěstí v záloze.:-)

MAU256
07.06.2023 4 z 5

Další hezky čtivý, takový oddechový, díl z mafiánského prostředí. Tentokrát byl příběh o Robertovi, který se sakra rychle zamiloval, vlastně šlo vše dosti rychle. V jednu chvíli jsem si myslela, že bude kopírovat svého bratra, ale autorka překvapila. Kompletní odstřižení? Sakra, tak to byl řez, tohle bych jako matka nedokázala. Líbila se mi Amy, jak si je všechny omotala kolem prstu. Určitě si přečtu další pokračování a budu doufat, že i v dalším díle bude alespoň nějaká část věnována obou bratrům a jejich drahým polovičkám.

jitka_dankova
10.05.2023 3 z 5

Další příběh jednoho vztahu z "mafiánského" prostředí. Postavy v příběhu jsou jiné, ale silně navazuje na předchozí, takže nedoporučuji číst ho jen tak bez souvislostí předchozího dílu. Opět tu jde o postupné (nerealistické) setkávání dvou zvláštních lidí a to, jestli a jak se dají dohromady. Zápletka mi přišla z popisu skvělá a tak trochu jsem byla zklamaná, že autorka nevytěžila z toho setkání policistka versus mafián více. Až příliš rychle akce skončila, až příliš rychle se do sebe nějak zamilovali, až to nebylo ani moc uvěřitelné. Nicméně stejně jsem si to přečetla, protože jsem vážně chtěla vědět, jestli tenhle člen rodiny mafiánem zůstane a nebo ne.
Odlehčená a naivní oddychovka pro chvíle, kdy už není co číst.

petraj30
24.01.2023 4 z 5

První díl se mi možná líbil o něco víc. I tento nebyl špatný, ale někdy to bylo až moc přitažené za vlasy. Tak jako v prvním díle, i tady se našla nudnější část, ale byla pěkně okořeněná trefnými poznámkami Paige a Michaela.
Jo se mi celkem líbila, i přes hysterický začátek a poněkud plačtivější konec, to byla super ženská. Robert se oproti prvnímu dílu taky dosti změnil, ale když muži potkají tu pravou, tak se z nich stávají měkoty.
Bylo to pěkné romantické čtení a já si je v budoucnu ráda připomenu. Teď už zbývá, jen to uzavřít.

Pasadenka
31.12.2022 4 z 5

Pokračování série se taky dostává za hranu běžných romantických zápletek a hlavní milenecká dvojice se dostává do ne moc hezkých situací a nebezpečí je citelné. Docela dramatické. :) Druhý díl pak trpí tím, že je volným pokračováním a hlavní karty se odkryli. Tím se trošku vytratil vtipný náboj z jedničky. Jinak super knížka!

oresvo
27.03.2022 5 z 5

Druhý díl se mi líbil víc jak žen první.
V prvním díle byl Robert popisován jako mafián.
V tomhle díle ale už tak tvrdě a neustupně nepůsobil.
Bylo to velmi humorné, hlavně hlášky s Johnym.
Pěkně se to četlo. Až jsem překvapená.
Jo na mě působila ze začátku jako hysterka ale chápu, že strach o dítě udělá své.
Už se těším na další díl.

Kacased
27.02.2022 5 z 5

Dobře napsáno, mělo to vtip, napětí, dojetí. Ač od první strany byl konec jasný, tak jsem tu knihu četla s radostí. A po Třeštíkové to byl balzám.

maryska09
26.02.2022 4 z 5

Opět mile napsaná kniha, která se moc dobře čte. Trochu průhledná, ale vůbec neurazí. V dnešní pokroucené době takhle romantický příběh potěší.

Kristy.Seb
05.11.2021 5 z 5

Na první díl tenhle příběh nemá, ale i tady bylo dost humoru, něhy a lásky.

kopeceli
14.10.2021 3 z 5

(SPOILER) Druhý díl bohužel ubral na reálnosti čteného, vtipnosti bylo také méně. Uvěřit tomu, že se obávaný mafián kvůli ne příliš krásné (dle autorky) policistce ze dne na den změní na dobráka od kosti s nervy v kýblu, že dotyčná policistka s vynikajícími psychotesty, pracující bez problémů v nejstresovějším prostředí se bude hroutit z blbin, to je na mě moc. Nejreálnější tak zůstává malá Amy s dětským žargonem a příchylností ke každému, koho má ráda maminka. Nevychovaní psi mě vytáčeli, krutá zima v Itálii překvapila, myslela jsem, že tam nesněží. Po vynikajícím prvním dílu sice sestupná tendence, ale stejně zkusím třetí díl - máme tři možnosti: stav zůstane stejný, zlepší se nebo zhorší. Zatím mne to zajímá.

petulik330
10.09.2021

Tento díl se mi zdá o trochu slabší než ten předchozí s Michaelem a Paige. Rozhodně byla dobře napsaná, dej rychle ubíhal, ale něco mi v ní chybělo.
Líbila se mi Jo. Byla to svérázná žena, která ukázala že by byla jako matka schopná udělat pro dítě cokoliv. Jen je vraždy. To se v ní ale prala matka s bývalou policistkou. Proto udělala tu nejlepší věc co ji mohlo napadnout.

evineckY
19.08.2021 4 z 5

Robert, jako tvrďák a mafián je až moc sladký a poddajný, trochu neuvěřitelné.
Nejvíc jsem se nasmála s Page a Michaelem a Johnnyho hláškám.
Je to trochu jako z Kmotra - Michael Corleone schovaný na Sicílii.

V tichém domě byl klid a mír a v jedné posteli jsem
měl všechno, co jsem kdy potřeboval.
Jsem starej, patetickej fotr od rodiny.
A je to úžasný pocit.

cmelda87
28.07.2021 5 z 5

Jen bych se opakovala, takže i tento díl hodnotím stejně nadšeně a kladně, jako ten první :-) A s nedočkavostí se hned pouštím do toho posledního! ..

Siwan
19.07.2021 5 z 5

Výborná celá série, tenhle díl je zase vtipný, autorce to jde od ruky. Těším se na další.

Domkar9116
08.07.2021 4 z 5

První díl se mi líbil asi o trochu víc, ale i tak se to krásně četlo. Jen Robert mi přišel v prvním díle jako největší drsoň s tady byl hned od začátku spíš takovej hodnej kluk. Ale jo jako bylo to fajn a ještě přečtu třetí díl ať to mám komplet.

dooky
12.05.2021 5 z 5

Dlouho jsem přemýšlela, proč se mi knihy od této autorky tolik líbí. Romantických oddychovek s jasným koncem jsem četla mraky. A přišla jsem na to, že to bude jednak samozřejmě jejím stylem psaní, tak i tím, že používá úplně přirozenou, někdy nespisovnou ale nádhernou češtinu. Nechybí sprostá slovíčka, která mě osobně nijak nepohoršují. Naopak, celé mi to přijde daleko realističtější a víc mě to vtáhlo do děje. Celá série je výborná.

pro ženy

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 584x