Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/bmid_bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

blueberrypink
17.04.2014 5 z 5

Další skvělá kniha této autorky, která mne už při prvním dílu velice překvapila svým stylem psaní. Napínavé, poutavé čtení, které vám nedovolí se od knihy odtrhnout. Doporučuji!

Dith
16.04.2014 4 z 5

Druhá kniha série neměla už tak neotřelý nápad jako v případě Nebezpečné lásky, ale na druhou stranu je kniha výborně napsaná.
Výborné dialogy, popisy postav, hlavně jsem ráda za ty vedlejší linie (Amy, Johnny, Michael a Paige).
Jediné co to kazí - až moc velká pohádka, která je rozepsaná na posledních 100 stránkách. Na můj vkus to bylo až moc dlouhé a přeslazené, ale chápu, že romantické duše se musely tetelit blahem;)

Bet
10.04.2014 4 z 5

Opět musím uznat že mě kniha okouzlila :) jsem ráda že jsem se potkala v knize i s Paig a Michaelem. A samozřejmě jsem si Johnyho, Theresu a Amy zamilovala.

dubakm
09.04.2014 5 z 5

Miluji Johnyho a Theresu a nemám ráda Kobru :-))Úžasná kniha o klišoidní cestě za láskou a štěstím, ale napsaná tak úžasným stylem, že při jejím čtení jsem se opravdu skvěle pobavila. Četla jsem v některém hodnocení, že se zde dost objevují sprostá slova.Ale no tak, když čtu o mafiánech tak snád nepředpokládam mluvu jak na miminkovských serverech. A to se Katka ještě držela zkrátka. Tleskám, tleskám, tleskám. Gratuluji Katce k další úžasné knížce a děkuji manželovi, že mne zásobuje jejíma knihama.Tak a já jdu na Plyšáka :-)))

ChristinT
06.04.2014 5 z 5

S každou další knihou mi přijde, že i sama autorka se přesouvá na profesionálnější úroveň! Neuvěřitelně mě to bavilo a bručoun Robert byl neuvěřitelně skvělý!! :)

Sysel
05.04.2014 5 z 5

Druhý díl série je ještě lepší než díl první. Knihu jsem měla přečtenou během tří dnů a těšila se vždy až se do ní budu most zase začíst. Moc se těším na třetí díl :-)Kdybych mohla dát víc hvězdiček, tak to s radostí udělám :-)

Samira
05.04.2014 5 z 5

Jsem naprosto nadšená, skvělá kniha. Líbila se mi úplně stejně jako první kniha, možná ještě o kousek víc, hlavně proto, že už jsem postavy znala a měla je ráda. Jo si mě hned získala, s Robertem se k sobě opravdu hodili, těším se jak to s nimi bude dál. Johnny a jeho humor mě bavil celou knihu, prakticky jsem se pořád usmívala. Zápletka byla napínavá a Petrusovou chválím za správnou míru vše věcí, není tam nic, co by bylo navíc nebo by drhlo, hltala jsem každé slovo. Musím vyrazit koupit další díl, je mi jasné, že i ten bude úžasný.
Doporučuji!

ciniminisek
31.03.2014 5 z 5

Bravo! Kateřino Petrusová. Nepřítel mého nepřítele je další povedená kniha od této spisovatelky a já se velmi těším, na další pokračování, protože v tomto díle opět nechyběl vtip, skvělá zápletka, krásní chlapíci a romantika. Vše co si čtenářka od knihy přeje, nám spisovatelka dokázala shrnout v necelých čtyři-sta stránkách. Chválím, že tento díl není moc přeslazený, ani přehnaný bojovými scénami, jako z Kobry 11.
Za co jsem velmi ráda a myslím, že se budou líbit i vám, jsou vedlejší postavy. Takový ukecaný Johnny, hospodyně Theresa nebo Parkerovic rodinka, nám příjemně oživuje celý děj. Ještě chci připomenout, že je znát, že sama spisovatelka má děti, protože do role Amy, se vžila perfektně a hlášky té malé nezbednice, vám vykouzlí nejeden úsměv na tváři. Co je to prosekutka?
Děkuji Fragmentu, že tuto spisovatelku našel a dál nás zahlcuje Kateřininými knihami, protože ona nám dokázala, že předpojatost novodobými českými spisovateli, je někdy až moc nadnesená. Knihu doporučuji a troufám si říci, že přečtením tohoto příběhu, chybu neuděláte. Každý si zde přijde na své...

hrabenka
30.03.2014 5 z 5

Příjemná knížka,fakt jsem se bavila.

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Velmi pěkné čtení. Konečně i u nás máme úžasnou autorku romantických knih. Moc doporučuji.

evasamankova
08.03.2014 4 z 5

Příjemná oddechová kniha. Příběh Michaela a Paige se mi ale líbil o něco více.

locin
06.03.2014 4 z 5

už mám zamluvený další díl. Kniha byla prostě skvělá. Je sice pravda že konec příběhu byl zbytečně protáhnut něco mi na tom konci prostě chybělo. Abych byla upřímná první díl byl přece jen o trochu lepší, ale i tak příjemné počtení. Už se těšim na pokračovaní. :)

eleryn
05.03.2014 5 z 5

I tato kniha mě zcela pohltila a přečetla jsem jí jedním dechem. Autorka je opravdu skvělá :)
Teď si jen počkat na třetí díl. Ta nedočkavost mě docela žere, když už mám rok přečtenou půlku knížky a pořád nevím, jak to s Henrym a Emily dopadlo :D

drbohlav
04.03.2014 5 z 5

150-ti stránkový happyend byl už na mě moc. kdyby kniha měla o 50 str méně, nebylo by co řešit. ale i tak jsem si hezky početla a budu se těšit i na pokračování

Jamate2
13.02.2014 5 z 5

Úžasné pokračování Nebezpečné lásky. Přelouskané za víkend

Sobotikova
06.02.2014 3 z 5

Ze začátku mne kniha bavila, docela vtipně napsaná, ale asi bych uvítala více akce, nějakou zápletku, ke konci jsem se už opravdu nudila....

Spineli
02.02.2014 3 z 5

Pohádka pro dospělé. Dobře se čte, ale červená knihovna není moc pro mě.

raty
27.01.2014 3 z 5

S touto knihou jsem opravdu bojovala. Dočíst, protože mě bavil příběh. Nebo odložit po kažkém sprostém slově. Proč musí postavy v knize od české autorky mluvit jako v americkém béčkovém filmu?

Helena431
23.01.2014 5 z 5

tato kniha se autorce vážně povedla,je tam napětí,vtip i romantika....řekla bych lepší než jednička o kousek

delfinn
10.01.2014 1 z 5

Tato kniha je ještě horší než Nebezpečná láska. Nejvíc mi vadí pubertální, infantilní nic neříkající dialogy, 100 x opakující se: ty jsi idiot, ty sráči....... Naivní příběh. Pro mě je kniha propadákem.

pro ženy

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 584x