Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/bmid_bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

Kyta
10.01.2016 5 z 5

Zamilovaný příběh s nádechem mafie. :)
Za sebe jsem moc spokojená. Opět jsem se přesvědčila o autorčině humoru, originalitě a smyslu pro šťastné konce. Postavy Robert a Johnny zaručeně nezklamaly. Tady jde vidět, jak s člověkem může zamávat láska a co pro ni všechno dokážete udělat. Nebyla zde nijak složitá zápletka, proto je to takové oddychové čtení, u kterého můžete v klidu zapomenout na svět kolem vás.
První díl byl o fous lepší, ale i tak nemám co vytknout. Doporučuji!

studentice
09.01.2016 2 z 5

Podle mě nejslabší a nejvíce nereálný díl z celé série Bavettovi.

jitka7
30.12.2015 3 z 5

Mě tenhle díl bohužel vůbec nebavil. Po přečetní prvního jsem se fakt hodně těšila na další pokračování, ale musím říct, že další díly jsou prostě horší. První díl byl naprosto vtipný, originální a skvělé téma. Ale teď už to tak skvělé není. Ještě mě zajímají další postavy z knih, tak snad se dočkám a doufám, že to bude pecka jako jednička.

Téra
12.12.2015 3 z 5

Na první díl to už bohužel nemělo, ale i tak to bylo pěkné a vtipné čtení.

Lenny33
10.11.2015 4 z 5

Krásná kniha, ale na 1. díl neměla. Přišlo mi, že kniha postrádá spád, ale i tak se četla skvěle a rychle.
Jo mě svou osobností nijak zvlášť nezaujala, ale Bobby (!! :D) je fajn chlap.
A chtěla bych samostatnou knihu o Johnnym! Ten chlap je úžasný! :D
Hodnotím 4,5*. Těším se na další díl.

Haňulec
07.10.2015 5 z 5

Další kniha Bavettovi byla opět dokonalá. Člověk v knize najde lásku, přátelství, bolest ale i rodinu. Nejvíce mě v knize zaujala malá Amy. Příběh Roberta a Joan byl dokonalý. Kdybych mohla dát více jak 5* neváhám. Mohu jen doporučit. :-)

Temný snílek
29.08.2015 4 z 5

„Nepřítel mého nepřítele“ je romance s mafiánským pozadím a s nádechem krimi zápletky, ale hlavně zde jde o city hlavních postav, proto také knihu jistě ocení něžnější pohlaví.
Je to skvělé oddychové počtení, které pohladí po duši a vy se můžete na okamžik vykašlat na každodenní shon a užívat si volné chvíle.

ElisR1
10.08.2015 5 z 5

Ještě lepší, než předchozí díl, doporučuji.

Veve131
19.06.2015 5 z 5

Kniha mě nezklamala. Petrusová je skvělá spisovatelka. Vtipně a zajímavě napsané. Už se těším na další její knihy.

soltera
06.06.2015 5 z 5

Tento diel sa mi páčil viac ako prvý. Petrusová má úžasný humor. Boli pasáže, kde som sa smiala nahlas až mi slzy vyhrkli. Nechápala som, ako môže Češka písať knihy o mafii, ale už to chápem. :)

Terka18
02.06.2015 5 z 5

Parádní příběh. Nebyl pouze o lásce a romantice a jak se dva lidé zamilují. Bylo tam i něco víc, co knížku udělalo zajímavou. Trošku více se mi líbil 1 díl ze série, více jsem se tam nasmála, ale i tato je parádní.

Ada23
20.05.2015 5 z 5

Krásná kniha, moc mě bavila. Líbala se mi ještě více než první díl. Kateřina Petrusová je opravdu skvělá spisovatelka a nemohu se dočkat, až začnu číst třetí díl.

Nikyna8
08.05.2015 5 z 5

Opět nezklamala nádherná knížka jsem nadšená z této série líbí se mi jak se díly prolínají,super odechovka nechybí napětí láska prostě super čtení už se těším na další díl

Katera
16.03.2015 5 z 5

Tak se mi povedlo začít číst tuhle sérii od prostředka :-)
Příběh mě chytil a nemohla jsem se odtrhnout. Hned jsem sáhla po další dílu a doufám, že bude stejně dobrý.

Tereyciiik
03.03.2015 5 z 5

Knížka se mi vážně moc líbila. Něco takového, může napsat jen český spisovatel.. Srší vtipem a nezaměnitelná sprostá slova tomu dávají šťávu.Skoro polovinu knížky jsem se smála a uculovala. A také jsem tam ráda viděla nespisovná slova, to je teď vážně rarita, objevit něco takového v knihách.Doporučuju..

marasaj
17.02.2015 5 z 5

Katka opět nezklamala, je tam pekná dávka humoru, bavila jsem se od začátku až do konce a to doslova. Když si teď zpetně vzpomínám, jak jsem jela autobusem a uculovala jsem se jako malé dítě, musela jsem být docela k pobavení :D Ale zpět ke knize :) Zhruba ve třetině jsem si říkala, že první díl byl podstatně lepší, ale.. Pak se to hezky rozjelo, všechno do sebe zapadalo a nakonec byl pro mě druhý díl stejně skvělý jako první :)) Jediné, co mi trošku vadí je to, že je tam víc sprostých slov. Ale to je jen takový malý detail, určitě se stojí za přečtení :)

Hasali
10.02.2015 5 z 5

Už to nebylo takové, jak v díle prvním, chyběl tomu takový ten náboj, jiskra... ale četlo se to krásně, pomalu na jeden zátah, napínavé, zamilované, hezké, milé... takže čtěte :-) a kdo nečetl první díl, tak určitě prvně běžte na něj, hodně by Vám pak tady chybělo...

Alienn
03.02.2015 3 z 5

Pro mě jednoznačně slabší než první díl, ale tentokrát jsem již neměla žádná velká očekávání, vzala jsem si jí jako romantickou oddechovku, víc jsem v ní nehledala.

domi13
29.01.2015 4 z 5

Ten první díl se mi líbil víc, tenhle neměl tak sympatického hlavního hrdinu, taky mi to nepřišlo tak uvěřitelné.

Justme3
18.01.2015 5 z 5

Má zamilovanost jen a jen roste. Petrusová je prostě třída a to jsem přečetla pouze jen 2 její knihy. Už se nemůžu dočkat s čím na mě vybafne v dalších jejích dílech :)

pro ženy

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 584x