Nepřítel mého nepřítele

Nepřítel mého nepřítele https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/145157/bmid_bavettovi-nepritel-meho-nepritele-RTZ-145157.jpg 4 1122 226

Bavettovi série

Dluhy se musí platit. To ví i bývalá policistka Joan, která má závazek vůči samotnému králi drogového podsvětí. Ten se nyní hlásí o splacení dluhu a jako pojistku unese Joaninu malou dceru Amy. Zvládne Joan zabít Roberta Bavettu, jednoho z vůdců italské mafie, a dostat svou dceru zpět? Co když existuje ještě jiný způsob, jak Amy zachránit?... celý text

Brambu
16.06.2018 4 z 5

A ani druhý díl můj názor nezmění. Zase povedené čtení. Opět dostáváme napětí, lásku, strach, vášeň a dokonce i trochu humoru. Že by byl mafiánům vážně konec? To snad ne...

Vercutka
18.05.2018 2 z 5

Dočetla jsem do poloviny, dále pokračovat nemůžu. Romanťárny mám ráda, ale tahle mi přišla až moc naivní. Nějako mi ten děj nesedí k mafii. Možná kdyby autorka vybrala nějaké jiné prostředí. Tohle mi přišlo spíš jako parodie na mafii. Dvě hvězdy za styl psaní a humor autorky.

ketvin
09.05.2018 5 z 5

Robert k pomilování, Jo dokonalá, Amy skvělá, Johny úžasný a k tomu navíc Mike a Paige... Tento díl se mi fakt líbil! :) Dokonce asi více než díl 1. a určitě víc než 3. Série super. Autorka umí :)

ivedoo
07.04.2018 5 z 5

Pokračování mne vůbec nezklamalo. Tato série se velice vydařila a jsem ráda, že se tam zase objevila Paige i Mike. Skvělé, že jsem mohla poznat i Roberta a absolutně se mi hodil k Jo už od začátku :D za mě klidně i 6 hvězd :)

cibulka 8
02.04.2018 5 z 5

Nejlepší díl z celé série. Ještě o malinko lepší než jednička. Bohužel třetí díl už není tak povedený.
Ale i tak děkuji autorce za odvahu psát romantickou knihu o mafiánech z Ameriky...

LenRan
28.03.2018 4 z 5

Tento díl se mi líbil ze všech nejvíce. K celé sérii ale mohu říct, že mě příjemně překvapila a všechny díly se četli dobře. Jediné, co bych vytkla je, že jde o romatickou sérii a ve chvíli, když přišlo na sex, tak to autorka utla, mohla to trochu rozvést :)

Doubravka1975
26.03.2018 5 z 5

Moje první kniha od autorky a bylo to akční a pak romantické. Psáno ze dvou pohledů což se mi taky líbilo a určitě přečtu celou sérii.

felia
19.03.2018 3 z 5

První moje kniha od Petrusové. Pěkně se to četlo asi do poloviny. Do té doby to byla napínavá kniha, hodně vtipná, i když poněkud ubrečeně holčičí. Od poloviny přestala být kniha napínavá a změnila se v romantický příběh

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

georginaa
28.02.2018 5 z 5

Asi prvních sto stran se nic moc nedělo, ale potom co dostala glocka na zabití Roberta to dostalo slušný spád. A velkou radost mi udělalo opět se setkat s Paige a Mikee, ten jejich humor mezi sebou je dokonalý, do konce knihy jsem ale čekala něco zlého, jako v prvním díle, ale byla jsem vděčná, že nic takového se nestalo a vše skončilo šťastně.

Joyce24
24.02.2018 5 z 5

Tak tento druhý díl se mi líbil mnohem víc než první. Příjemné čtení, vynikající slovní přestřelky hlavních postav, výborná oddechovka. Určitě si přečtu ještě další díl.

Rozinka28
19.02.2018 5 z 5

Joan a Robert jsou sympatičtí, ale na Page s Michelem nebo Emily s Henrym nemají. Druhá kniha z třídílné mafiánské série se mi četla hezky, je příjemně napsaná, děj se netáhne. Bavily mne vtipné dialogy. I k tomuto dílu, jako k dalším dvěma, se ráda vracím.

85prcek
13.01.2018 5 z 5

Jo, knížka nezklamala. Jo, úplně stejně skvělá jako první díl. Jojo

nani_nka
20.11.2017 4 z 5

Som veľmi rada, že som touto sériou porazili tie moje blbé predsudky, že od českého/slovenského autora nemôže byť nič dobré. Pretože táto séria je naozaj vynikajúca. Veľkým plusom sú úžasne postavy, nielen Robert a Jo, ale aj Johnny a Michael s Paige z jednotky. Jediné, čo sa mi nepozdávalo bolo to, že mi v knihe chýbal moment, kedy sa Robert s Jo do seba zaľúbili.

x.capricorne
11.11.2017 5 z 5

Stejné skvělé jako první dil, vtipná, čtivá oddechovka

jani.ruzicko
05.11.2017 5 z 5

Tak opět skvělý a zajímavý příběh s nápadem. Johnny je řízek a jeho slovní rýpání s Robertem bylo skvělý. Fakt jsem se pobavila. A Jo jim ani jednomu taky nedala nic zadara =D Ráda jsem se znovu setkala s Mikem a Paige. Psáno z obou pohledů, což je super. Za mě určitě povedené! =)

ardeas
04.10.2017 3 z 5

Pekne napísané, ale už to stratilo ten moment prekvapenia od jednotky. Niektoré veci boli dosť predvídateľné a rovnako ako pri predošlej knihe, do polovice ma neskutočne bavila. V bode, keď Robert vystúpil z taxíka to nabralo bežný scenár. Tá prívalová vlna, čo sa tam prihnala, mi tak nejako docvakla samo sebou :) Ale slušný priemer.
Chválim hlavne slovné prestrelky s Johnnym, ten je proste "boží" a fakt, že sa autorka rozhodla písať striedavo z pohľadu oboch postáv, to mám rada :)

cukrovka
17.09.2017 5 z 5

Opět super čtení. Skvělé slovní přestřelky jak mezi Robertem a Johnym, tak i bratry. Jsem ráda, že jsem se opět setkala s Michaelem a Paige.

helena19
03.09.2017 5 z 5

Úžasná série :) tento díl mě bavil o něco více než první. Knížka je poutavá, napínavá, úsměvná...prostě ideální na relaxování.

mandari
19.08.2017 3 z 5

Z prvního dílu jsem byla nadšená, i když to je oddechová romantika. Tento díl už mě trochu nudil. Přišlo mi vše moc jednoduché, ale četlo se to dobře a závěr byl pěkně slaďoučký :)

pro ženy

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)

Kniha Nepřítel mého nepřítele je v

Přečtených1 584x