Nebezpečná láska

Nebezpečná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/106611/nebezpecna-laska-106611.jpg 4 1464 364

Bavettovi série

Na doporučení posledního zaměstnavatele získá mladá newyorská ošetřovatelka Paige práci v rodině Bavettových, bohatých podnikatelů pocházejících z Itálie. Má se starat o jejich syna Michaela, mladého muže, který se po autonehodě duševně vrátil do období svého dětství. Paige si k němu postupně nachází cestu a Michael si ji velice oblíbí. Postupem času Paige přichází na to, že se dostala do newyorského podsvětí a její zaměstnavatelé jsou součástí mafie. Co se stane, až se jednou Michael probere? Dostane se Paige ze spárů Bavettových, když odhalila jejich tajemství?... celý text

johana3160
johana3160
03.03.2021 5 z 5

(SPOILER) Musim rict, ceska autorka mile prekvapila. Bylo to necekane svezi a poutave. Kniha mozna mohla byt o malicko kratsi, ale to ji moc neubralo. Vahala jsem jestli 4 nebo 5* ale myslim ze tentokrat si to zaslouzi. Procentem bych dala nejakych 90%. Nebudu rypat do toho, co by na to rekl psycholog nebo mafian, me se to libilo. Libil se mi Mikee jako dite, jak to autorka popsala. Libil se mi i celkově pribeh i kdyz Paige a jeji “kolabs” byl mozna trochu prehnany.. a libila se mi Johno reakce v zaveru:-D

Radka1727
Radka1727
02.03.2021 5 z 5

(SPOILER) Originální námět a pro českou autorku i místo a prostředí, kde se kniha odehrává ........ Že si Michael všechno pamatoval z období Mikeeho a tehdy se i zřejmě do Paige zamiloval bylo zvláštní, ale chápu že bylo potřeba se rychle pohnout dál. Hodně emotivní část po autonehodě (už dlouho jsem si u knihy tak nepobrečela). Konec byl předvídatelný, ale hezký (je to takové klišé, které známe z filmů). Přesto jsem si říkala, jestli bych byla schopná kvůli lásce všechno opustit jako Paige ..... Nakonec se mi moc líbil i Robert, tak se těším na jeho příběh v druhé knize série.

Myška43
Myška43
17.02.2021 5 z 5

,Právník, co loudí zmrzlinu a chce nakreslit hasiče. Život je někdy vážně podivný."

Ano, opět se přiznám, že jsem dlouho odkládala tuto knihu, protože je od české autorky. A omlouvám se. Souhlasím s tak vysokým hodnocením, zaslouží si to.

,,Ahoj mami, ušklíbla jsem se. To je Michael. Ten dement, co jsem se o něj starala, víš?"

První polovinu jsem se pořád smála a opravdu se moc bavila. No a pak jsem si užívala tu nádhernou romantiku. Autorka mě moc mile překvapila, jaký zajímavý a originální příběh napsala.

,,Spadl jsem ti z nebe! Jsem anděl! Na veřejnosti anděl, v posteli ďábel. Jsem prostě dokonalej! Že jo?"

Jo, Michael je dokonalej a já si ho zamilovala. Knihu doporučuji a těším se na další díl.❤️❤️❤️❤️❤️

hlentilka
hlentilka
14.02.2021 4 z 5

Líbil se mi Paigein vztah k pacientům, který byl osobní, vřelý, tak by to mělo být i ve skutečnosti. Občas jsem se u knihy bála - ve srubu apod... Mnohdy jsem říkala: "Paige uteč". Konec knihy mě překvapil (neumím zhodnotit, zda mile nebo nemile).

Jája92
Jája92
24.01.2021 4 z 5

Od knihy jsem příliš nic neočekávala, ale nakonec mile překvapila. Líbila se mi část, kdy byl Michael coby dítě a Paige jeho ošetřovatelka, pak se to na chvíli zadrhlo a já myslela, že mě kniha nebude už moc bavit, ale nakonec zvrat v ději mě přesvědčil o opaku. Děj plyne svižným tempem.

anna7852
anna7852
22.01.2021 5 z 5

ááááá jsem zamilovaná.
Knížka naprosto dokonalá,smíchu habaděj-ještě že rodina už je zvyklá že vypadám jak blázen když se řechtám u písmenek :)
příběh moc krásný

avalonek
avalonek
03.12.2020 4 z 5

Bylo to hezké,zajímavé a zase trošku jiné.Celkem jsem si to užila a už se těším na další díly..

Jirinamac
Jirinamac
13.11.2020 3 z 5

Čekala jsem nějaké drsnější čtení a ono je to spíš holčičí čtení. První polovina mě bavila víc, když jsem ještě myslela, že to bude mít jiný děj.

AKO
AKO
10.11.2020 5 z 5

Napínavý román, který vám pohne žlučí i odnese do nebes.

MojeMonca
MojeMonca
03.11.2020 5 z 5

Oddechové čtení

Shinju
Shinju
01.11.2020 odpad!

Bez komentáře ! Už nikdy prosím nic takového.

katslana
katslana
18.10.2020 4 z 5

Knížka mě nadchla. Byla čtivá.

Siegrid
Siegrid
07.10.2020 4 z 5

Četla jsem snad vše, co zatím vyšlo od této autorky. Kniha se dá číst po čase znovu.

domina
domina
18.09.2020 5 z 5

Moc povedená kniha, čtivá, není nudná ani se netáhne. Opravdu pěkná.

verukozmin
verukozmin
30.08.2020 5 z 5

Vyborna kniha, se zapletkou, cetla se velmi dobre

Mesicnililie
Mesicnililie
27.08.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka. Úplně jiný příběh než jsou běžné romány.Jiné prostředí. Neotřebaný děj. Knížka mě opravdu chytla

Ouninka
Ouninka
17.08.2020 3 z 5

Kniha byla pěkná, ale zase až tak mě nenadchla...pořád jsem čekala na nějakou akci, která ale nepřišla. Čekala jsem od toho více, je to spíše taková kniha na oddych :-). Ještě jsem se pořád nerozmyslela jestli se pustím do dalšího dílu, všichni říkají že tento první byl nejlepší. Knihu ale doporučuji jako odpočinkové čtení.

majavcelicka
majavcelicka
14.08.2020 5 z 5

Jedna velká paráda!!! Jen ten konec už byl trošku předvídatelný, ale to co konci předcházelo, tak to mi zase vyrazilo dech, nečekala jsem to. Takže super. Kniha mě chytila hned od prvních stránek a nepustila skoro do konce (ve dvě ráno už jsem si říkala, že fakt musím jít spát :-D ) určitě si budu chtít přečíst i další knihy od autorky.

Damonka12
Damonka12
21.06.2020 4 z 5

4,5 námět knihy byl hodně originální a kniha byla velmi čtivá - jen na začátku mi to přišlo trochu zvláštní, později, když už jsem si zvykla bylo to super.

nai.ivka
nai.ivka
17.06.2020 4 z 5

Nemůžu dát plný počet, při překlopení do románku to trochu zeslábne a logika taky někde zaskřípe, ale když to toleruji Pattersonovi tak proč bych to najednou vyčítala Petrusové? S chutí si přečtu další díl.