Batole: návod k obsluze

S podtitulem: Rady pro údržbu a tipy pro řešení problémů. Máte doma batole? Pak k němu rozhodně potřebujete tento podrobný manuál! Zrovna když jste si osvojili rutinní údržbu mimina, začíná vám jednotka odmítat pohonné látky, z nevysvětlitelných důvodů plakat a odolávat všem pokusům ji obléct. Vaše mimino povýšilo na batole! Jenomže jak si poradit s touto novější technologií? Tato kniha odpovídá pomocí podrobných návodů a srozumitelných schematických nákresů na často kladené otázky, jako například: • Jak mám reagovat, když mé batole podlehne záchvatu vzteku? • Čím a jak ho mám krmit, zvláště když se zatvrzele vzpouzí? • Jak mám dítě naučit, aby se zbavovalo odpadu samostatně? • Co dělat v případě nemoci a různých běžných poruch? Dětský psycholog dr. Brett R. Kuhn a zkušený otec Joe Borgenicht vám poskytují množství užitečných seriózních rad, ovšem podaných se svérázným humorem. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/49_/49604/batole-navod-k-obsluze-49604.jpg 36
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Rodina
Vydáno, Computer Press

The Toddler Owner´s Manual

Kniha Batole: návod k obsluze

Phoenix16.cz
10.12.2018

První díl "mimino" se mi líbil víc. Líbila se mi jeho stručnost a jednoduchost při zachování nezbytné informační hodnoty. Ve dvojce "batoleti" je to obdobné, ale ty informace samotné jsou výrazně slabší. U mnoha rad jsem si říkala "tak to je snad jasné/samozřejmé/normální..." Jiné mi přišly přehnané, např. doporučení, jak dítě oslovovat ("Běž, Honzíčku, prosím, a přines mi tu hračku, která leží na křesle.") Podobné formulace byly opravdu strašné.

StihOMam
21.03.2017

Některé nápady vykouzlily na mé tvaři úsměv, ale jako celek nenabízí publikace příliš.

katka_dv
26.02.2017

Kniha se hodí ideálně jako vtipný dárek, samotný informační přínos (navíc v době internetu, kdy si odpověď na konkrétní problém raději "vygooglujete") je spíše nižší.

Autoři knihy