Batolata útočí

Batolata útočí https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/306464/bmid_batolata-utoci-KvI-306464.jpg 3 17 6

Upřímná humorná příručka pro rodiče dětí v batolecím věku (cca 1 až 4 roky), která si rozhodně nebere servítky.V krátkých kapitolách se autorka zabývá všemožnými aspekty výchovy dětí, a to vždy s výchozí tezí, že pro batole jsme my jako rodič úhlavní nepřítel. Kniha probírá jednotlivá témata, zabývá se výživou dětí, jejich „venčením“, kontakty s vrstevníky, s dalšími rodiči, trapnými momenty na veřejnosti, nedostatkem spánku a praktickými záležitostmi, jako jak naučit dítě na nočník. Zábavná příručka, která nejen poučí, ale i pobaví.... celý text

Literatura naučná Rodina
Vydáno: , Ikar (ČR)

Toddlers are A-holes , 2014

madem
28.03.2022 3 z 5

Na začátku jsem si říkala, zda je to možné. Hodně vulgární a přehnané. "Stále být v lihu - jen tak se dá přežít." Uklidňovaly mě přidané tabulky s dokonalou matkou a odpovědmi na její pohoršení. Ke konci se kniha o autorka zklidnila a bylo znát, že i ona má ráda své batole.

Simirekdudkovic
06.05.2020 3 z 5

Do pulky knihy jsem se dost nasmala, videla jsem sama sebe ve spouste situacích.

Efča59
23.09.2019 2 z 5

Že začátku dobré, protože mě kniha uklidňovala v tom, že je to ve všech domácnostech s batolaty stejné. Postupně to ale bylo pořád dokola a už jsem to nezvládla dočíst.

Edeltruda
06.08.2018 4 z 5

Pravdivé, až krutě. S trochou nadsázky a především bez jakýchkoli servítků.

Verrrunka
26.11.2017 3 z 5

Poměrně vtipná oddechovka, trochu jsem se bála, aby toho humoru nebylo až příliš, ale když si to člověk dávkuje postupně, tak je to docela fajn. Některé kapitoly byly slabší, ale docela jsem se pobavila.

Drgajda
16.01.2017 5 z 5

Jestli nekdo od teto knizky ceka vysoce intelektualni rodicovske rady, bude zklaman. Bizardni udilene rady jsou podavany s vysokym stupnem ironie a nadsazky, humor autorky dokaze pochopit opravdu jen rodic majici doma jedno ci vice batolat, clovek se v mnoha popisovanych situacich nachazi a vidi. Za me bajecne napsana prirucka, smala jsem se od zacatku do konce, proto nejvyssi mozny pocet hvezd :-)

Autorovy knížky

Bunmi Laditan