Gothtopie

V Gothamu je všechno v pořádku… ale něco tu nehraje. V utopickém Gotham City už zločin nemá místo. O spravedlnost se stará Batman se svou partnerkou a milenkou Selinou Kyleovou. Takhle to tu bylo odjakživa. Občané jsou spokojeni, až na rekordní počet jinak naprosto normálních sebevražd. Zpod sněhobílé fasády Gothtopie se dere na svět něco hodně temného. A až Batman zjistí, že tu něco nefunguje tak, jak by mělo, stane se veřejným nepřítelem číslo jedna, a to dokonce i pro své nejbližší. Dokáže nejlepší světový detektiv zjistit, kde má původ ta masová halucinace, která zachvátila celé město? Nebo Gotham propadne šílenství jednou provždy?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334351/big_gothtopie-bSo-334351.jpg 3.824

Batman Detective Comics 5.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , BB art

Gothtopia, 2014

Kniha Gothtopie

Lenka.Vílka
02.07.2018

Trochu nuda. Po dvou geniálních dílech jsem čekala něco lepšího. Dalo se to rozjet ve velkém, potenciál byl. Za mě příběhu chyběly koule. Když už mám možnost rozjet to naplno, nehledě na následky, já bych se utrhla ze řetězu. To se tady nestalo. Škoda :(

jarynek
17.12.2017

Úplně nenudí, ale určitě to není kniha, k níž bych měl potřebu se vracet. Dobré příběhy bez nějaké větší přidané hodnoty, která by je povyšovala nad průměr.

martinstefko
28.04.2017

V krátkých příbězích dovedou zaujmout hlavně ty, které se vracejí k postavě a její oslavě sedmdesátých pátých narozenin. Díky tomu se mezi kreslíři mohl ocitnout i legendární Neal Adams. A dělá si legraci ze své kresby, z postavy Batmana v minulosti, ale i v současnosti. Tohle je komiks s krásným nadhledem, který díky tomu hezky vyniká. I ostatní krátké příběhy jsou takové odlehčené, což je velmi příjemné a díky tomu nebudete mít po dočtení knihy negativní pocity, ale spíše pocity příjemné. Je škoda, že tohle nepodpořil i hlavní příběh celé knihy. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/04/1425-batman-detective-comics-5.html