Básník v báglu

Básník v báglu https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/6217/basnik-v-baglu-6217.jpg 4 200 29

Básník v báglu série

Vtipný letní příběh s patřičnou dávkou šílených dívčích nápadů, romantiky, lásky a dobrodružství o třech moderních holkách, ale i o poznání jednoho koutu krásných Čech. Vypráví o šestnáctiletých spolužačkách, které se rozhodly, že podniknou máchovské putování kokořínskými lesy přes zříceniny hradů až k Máchovu jezeru. Dívky během cesty prožívají veselé i horké chvíle, potkávají spoustu zajímavých lidí, hlavně partu studentů provozujících na hradech historický šerm. Zdá se, že tohle léto o rytíře nouze nebude... celý text

barulina1
23.08.2014 5 z 5

Tahle knížka mě fakt moc bavila chtěla bych aby vyšel ještě třetí díl.Přečetla jsem oba dva díly ani nevím který byl lepší.:-DDProstě tři pubertačky na cestě

Mon12
27.05.2014 4 z 5

Odpočinkový dívčí román se čtivým dějem a skvěle začleněnými informacemi o Máchovi.

kiková
29.03.2014 3 z 5

Llibila se mi,zajimavy dej se zapletkou okolo spisovatele Machy a turistickeho vyletu tří pubertalnich kamaradek.Odpocinkove,cteni na leto:-)

katerinad
02.10.2013 5 z 5

četla jsem ji ještě na základce, a musím říct že to byla jedna z nejlepších dívčích knížek co jsem četla

evča09
30.06.2013 5 z 5

super knížka !! :D
všem holkám doporučuji.

pakoshka
22.05.2013

Pro puberťačky ideální kniha – pobaví se a navíc se doví něco o Máchovi!

Verousek
14.06.2012 5 z 5

Kniha se mi líbila, mělo to děj a navíc jsem se dozvěděla zase něco nového o Máchovi :) pro holky kolem 13-15 fajn knížka :)

Selekcaje
07.04.2012 3 z 5

Hezká kniha pro náctileté dívky:)

WEIL
13.08.2011

Je neuvěřitelné, kolik takových autorek a knih je schopen zdejší knižní trh absorbovat.

Jen jsem do knihy nakoukl a už jsem se zděsil...Stanilava Rudolfa na ně...