Basket Flora II. - Démon zločinu kandiduje

Basket Flora II. - Démon zločinu kandiduje https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/3441/basket-flora-ii-demon-zlocinu-kandiduje-3441.jpg 3 9 1

Basket Flora (komiks) série

< 2. díl

Pokračování komiksové verze vyprávění o boji chrabrého detektiva Basketa Flory s Démonem zločinu, který se snaží vyhrát volby a zmocnit se vlády ve městě.

Terva
06.02.2018 4 z 5

Démon zločinu a jeho Strana bílých se chystají k volbám.
K její registraci potřebuje sehnat dostatek podpisů.

Druhý počin Jana Pelce jako scénáristy a Andreje Kostiče coby kreslíře. Tady není co řešit, je to úplně stejné, jako první kniha. Kresba je hnuuusná až je boží, scénář je hnuusný až je k blití. Uchylárny, ujeťárny, střeva tečou do kopce a Stulík je kanec, vůl a blbec. A budou nový volby.

Malá ochutnávka:
A teď si, má milá, představ, že ten chlapec je ještě panic (Stulík). Můžu ho já poslat do akce, kde velmi pravděpodobně zahyne, jako panic? Já bych si to na svědomí nevzal a ty jistě taky ne. Tak to nebudeme zdržovat, svlíkni se, lehni si na kanape a nauč ho, co umíš.....

Scéna s vypícháváním očí mě dostala pod stůl. Kolik měl pan Pelc piv, když tohle psal?

Pokračování příště.....

Bohužel pokračování nebude. Společnost Maťa se asi lekla brutality a sexuálních zvrhlých scén nebo se pan Pelc na to vysral. Kde je zakopán Démon zločinu, to už nikdo nikdy nezjistí. Třetí pokračování tak nikdy nebude. Škoda a tak se to zajímavě vyvíjelo.

Citát: Mezi lidma je moc peněz, to není ekologické.

Autoři knihy

Jan Pelc