Ztracená

Ztracená https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/189704/bmid_barvy-lasky-ztracena-KB1-189704.jpg 4 433 62

Barvy lásky série

Návštěva Říma? Pro mladou Britku Sophii Conroyovou je to něco výjimečného. Ale nikdy by nevěřila, co na ni v tomto věčném městě čeká. Setkání s hříšně atraktivním profesorem umění Matteem Bertanim jí naprosto změní život a odhalí nové dimenze rozkoše...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colors Of Love - Lost , 2012

dudunka
15.06.2016 5 z 5

Krásný velmi čtivý příběh :)

georginaa
22.05.2016 5 z 5

Tento příběh se velice táhl i když to dopadlo jak se dalo od začátku předpokládat. Otevřený konec, nevyjasněná minulost - můžeme očekávat pokračování ......

Mišule_11
19.05.2016

Ze začátku jsem si myslela, že je to úplně o někom jiném ale když jsem zjistila, že hrdinové jsou nějak propojení, byla jsem ráda! I tuto knihu jsem přečetla velmi rychle a líbila se mi! :-)

petrusio
15.05.2016 5 z 5

Za mě skvělá oddychovka pro beznadějné romantiky, určitě doporučuji. Čte se jedním dechem.

Mellisek
03.05.2016 3 z 5

Trochu jsem se timto pribehem musela prelouskavat oproti prvnim dvoum je mene zajimavy ale neni spatny :-) jen to bylo natahnute az nerealisticke

evelýny
28.04.2016 2 z 5

První dva díly se mi docela dobře četly a musím říci, že mě i bavily. Tento díl je však nuda. Nic nového, vše předvídatelné, zápletka fakt naivní - blbá. Další díl si nedovedu představit. Zklamání!!!

avalonek
30.11.2015 5 z 5

Nádherná kniha.Ūžasně se četla,akorát škoda,že je to tak krátký.Tato spisovatelka opravdu píše velice krásně a poutavě..Čte se to jedním dechem.Nádhera:-)))))

zelvickaalenka
20.10.2015 5 z 5

úúúúúúžasné, pro mě určitě lepší příběh jak barvy lásky 1,2 .. Matteo aaaaaaaach :-) krásný příběh, skvěle popsaná atmosféra říma, moc se mi to líbilo.. často se ke knížce vracím! Určitě doporučuji!

Haňulec
08.09.2015 5 z 5

Tak stejně jako první dva díly, jsem i tuto knihu přečetla jedním dechem a vůbec jsem se u ní nenudila. Varování, pokud chcete vědět, jak vztah Sophie a Mattea, nezačínejte číst dokud nemáte po ruce další díl. :-)

Yana-66
18.07.2015 5 z 5

Varováni: nezačínejte se čtením, pokud nemáte po ruce další díl :-D

Bet
19.06.2015 3 z 5

První dvě knihy jsem přečetla jedním dechem :) tedy mě však něco chybělo, ale nevím co i když příběh byl poutavý.
Přesto je to pohodové čtení a já si krásně odpočinula. Právě jsem dočetla 4 díl a ten byl .......... :)

petvet
03.05.2015 4 z 5

První dvě knihy z této série Barvy lásky jsem měla přečtené hned - jedním dechem. Tady jsem se nějak na prvních stránkách zadrhla... Nedokážu říct proč, ale knihu jsem měla rozečtenou asi 3 měsíce...pořád jsem ji odkládala a mezitím četla další knihy. Když jsem zrovna neměla doma co číst, zase jsem si vybrala, apod.

Když jsem se ale konečně dokopala....a dočetla ji, byla jsem z ní fakt nadšená - postavy Sopfie a Mattea mě opravdu fascinovaly, úplně jsem se vžila do děje.
Jak je pro knihy na pokračování typické - skončila kniha opět divně....a samozřejmě jsem si ani nestihla před tím dokoupit další díl, tak jsem si musela nouzově stáhnout 4.díl z ulož.to :-D
Vše dobře skončilo... paráda.

Z celé série BARVY LÁSKY jsme opravdu velice nadšená a všem je doporučuji :-)

Coucouha
21.04.2015 3 z 5

Opět celkem zajímavý příběh...avšak přiznávám, že dvojice Jonathan a Grace mi byla sympatičtější :)

jitka7
10.04.2015 3 z 5

Už mi to začíná připadat, že je to všechno na jedno brdo

inuska6280
04.04.2015 4 z 5

Tenhle díl je nic moc, kdyby mi řekl nějakej Matteeo to co kolikrát jí, už by si o mě ani kolo neopřel. Proto jsem měla u knížky kolikrát docela nervy na Sophii. :D Snad bude další díl lepší :)

Mi-šu-le
05.03.2015 3 z 5

Nemohu si pomoct, ale pro mě bohužel zatím nejslabší díl z této série. Doufám, že pokračovaní bude lepší. :)

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

OMG! Miluju tuhle sérii! Úasná kniha... A Mateo? To jméno nikdy nezapomenu.

johanka1
21.01.2015 4 z 5

Pro mne celkem dobrá oddechovka, je fajn o ničem nepřemýšlet a nechat se unést. uviídme, co nám přinese pokračování.

kacaaba
12.01.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila, pohodové nenáročné čtení, romantika. Už se těším na pokračování.

jaede
13.12.2014 5 z 5

Velmi dobrá kniha, zpříjemnila mi podzimní večery a těším se na pokračování. Líbila se mi mnohem, mnohem více než všemi obdivované a čtené dílo 50 odstínů (nekonečné) šedi.

láska Řím romantika

Kathryn Taylor