Vysvobozená

Vysvobozená https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380701/bmid_barvy-lasky-vysvobozena-Vzx-380701.jpeg 4 162 26

Barvy lásky série

Grace je těhotná, což ji poněkud vyvede z míry. Ani ne tak kvůli tomu, že je jí čtyřiadvacet, ani ne tak kvůli rozběhlé kariéře, ale především kvůli Jonathanovi, jejímu muži, který děti nechce. Než se Grace odhodlá Jonathanovi novinu sdělit, je konfrontovaná s jeho změněným chováním, které jí vrtá hlavou a naplňuje nejčernější obavy. Jak se nakonec dovede vypořádat s hroznou jménem Yuuto Nagako?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Erlöst

Terezzie
25.01.2024 2 z 5

Tento díl mě ze všech oslovil asi nejméně . Nicméně jsem to dočetla ale už se to trochu táhlo.

Amneris
05.11.2022 4 z 5

Tento třetí díl série byl trochu zbytečný, stačilo ho přidat jako epilog do předchozího dílu. Na samostatnou knihu mi to přišlo opravdu krátké, čekala jsem pořádné drama nebo nějakou nehodu. Na další díl se ale těším :-)

Kristy.Seb
04.07.2022 4 z 5

Aha. To byla zbytečná samostatná kniha. Ale hezké zakončení.

Blanka29
02.05.2022 3 z 5

Nez jako samostatnou knihu bych to brala jako epilog knihy predchazejici. Krasne ukonceni serie....

Ms.Day
10.03.2022 2 z 5

asi nechápu jak tohle může být prezentováno jako samostatná knížka, dokonce jsem se musela několikrát přesvědčit že to tak opravdu je.

dooky
13.08.2021 4 z 5

Chvilkové zakončení jednoho páru. Více by se mi to hodilo asi na konec druhého dílu, nicméně povedená série.

petrzel
01.06.2021 5 z 5

Dobré zakončení.

B.Garden
03.01.2021 3 z 5

Četla jsem zatím první tři knihy. Příběh mezi hlavními postavami Vas upoutá a i když dopredu tušíte jak to cele dopadne krásně se se to čte. Je to pohádka pro dospělé s na pozdní večery.

petraj30
09.12.2020 3 z 5

Kraťoučká chuťovka na pár minut. Proč ne? Ale jako samostatnou knihu bych to neviděla. Bylo to celkem zbytečné a na takovou malou banalitu i zbytečně dlouhé. Zkrátila bych to na pár vět jako epilog té jejich poslední knihy.
Nevím jestli s Grace cloumaly hormony, ale připadala mi jako neskutečná stíhačka. Nejsem si ani jistá, jestli by tohle nějaký chlap toleroval. To se asi musel Jonathan hodně změnit.
Sice jsem očekávala o něco málo víc, ale opět to bylo velice poutavě a čtivě napsané.

FairyD.
17.05.2020 5 z 5

Povedala by som že trocha dlhší epilóg k druhej časti. Každopádne za mňa super.

Chvilkasnění
24.03.2020 5 z 5

Konec série, trochu slabší, ale je hezké že tam byl taková ta ''akční'' část. ☺

Myška43
15.03.2020 4 z 5

Příjemné zakončení série. Krátké, ale velmi dobré.

Martiiiik
08.03.2020 3 z 5

Tak to bylo kratičké :-) takový spíš dovětek, četla jsem první dva díly série Barvy lásky před delší dobou, ale i tak jsem si nemohla odpustit třešničku na dortu :-) nijak to nevybočovalo z normálu autorky :-) prostě trocha erotiky, obav a nakonec štěstí :-)

Ivet1990
23.01.2020 4 z 5

Za mě to bylo krásné ukončení předchozích prvních dílů. Škoda, že je to zvlášť a má to jen 50 stránek. Konec mě přišel moc rychlo ukončen. Určitě by bylo fajn kdyby konec, když už je to dá se říct další díl byl víc rozepsaný a lépe ukončený. Ale i tak jsem si těch pár stránek užila.

jitka7
08.01.2020 4 z 5

Jak hodnotit tuto knihu. Čekala jsem trošku víc. Jako dobrý, ale vlastně jediné, co se člověk tak nějak dozvěděl bylo, že je Grace těhotná. A to ukončení. Kdyby to mělo o 20 stránek víc a bylo to trošku rozvedené, potěšilo by mě to víc. Taková tečička tohoto příběhu.

Shanib
18.12.2019 3 z 5

Hlavní hrdinové mi chyběli, a tak bylo hezké se k nim alespoň na chvilku vrátit. Nicméně zápletka mohla být o trochu lepší a bylo to takové letem světem.

Maruš.D
25.03.2019 3 z 5

Pěkné zakončení, ačkoliv zbytečné. Ale kniha mne stála tolik, kolik má stran, tak mi to nevadí.

1moniccka
22.03.2019 5 z 5

byla to super tečka a mohlo to byt klidně i delší ale super nápad potěšilo to

kacaaba
17.03.2019 5 z 5

Takové krásné dokreslení prvních dvou dílů. Mohlo toho být klidně víc. :D

havrmoni
16.12.2018 5 z 5

Četla jsem hned po prvních dvouch dílech. Krásné zakončení.

Kathryn Taylor
německá, 1969