Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166156/barvy-lasky-obnazena.jpg 4 653 82

Barvy lásky série

Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech. Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste. Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě.. v jeho přítomnosti její láska roste.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of love - Entblößt , 2013

werusx
12.04.2014 4 z 5

Takové očekávané zakončení děje. Jsem ráda, že mám knihu přečtenou, ale škoda, že třetí díl je nenavazující.

luciefeix
09.04.2014 3 z 5

Pokračování mě překvapilo , na erotický román tam bylo málo sexu a bylo to čtivé , mělo to příběh , který hodně knih postrádá

MisuleB
16.03.2014 5 z 5

Naprosto skvělá knížka. Četla se jedním dechem. Klidně bych řekla, že toto pokračování je mnohem lepší než jednička. Jen je škoda, že trojka zřejmě nebude s Grace a Jonathanem. Vřele doporučuju.

Samira
21.02.2014 5 z 5

Druhý díl se mi moc líbil, byl ještě lepší než první. Bylo tam opravdu hodně děje, dost mě mrzí, že to vypadá, že třetí díl bude už asi o někom jiném. Mám opravdu ráda Grace, byla by to škoda.

dubakm
19.02.2014 3 z 5

Opět hodně čtivé, možná o chlup lepší než první díl, ale kvalitativní hloubku tady taky nečekejte.

Péťa11
29.01.2014 5 z 5

Velmi povedený díl, lepší než první. Mrzí mě že nebude pokračování se stejnými postavami :(

Michaela91
21.01.2014 4 z 5

Nebylo to špatné, kniha se četla dobře. Na odpočinek dobré čtení.

Blanka23
12.01.2014 4 z 5

Veřejně se musím přiznat, že jsem zatvrzelá fanynka 50 odstínů. ikdyž si plně uvědomuji všechny jejich nedostatky, prostě si nemůžu pomoci. Vzhledem k tomuto faktu , podobnost u knih tohoto žánru vyhledávám, místo toho, aby mi vadila. Obě knihy v této sérii mi přišli nejvíce podobné 50 odstínům, takže u mně naprostá spokojenost! Stejně jako u prvního dílu musím podotknout, že děj byl až moc rychlý a hlavní hrdinka si neuměla příliš dupnout, proto jsem nedala plný počet hvězdiček. Na shledanou u další erotické slátaniny, milý drazí.

syvritos
06.01.2014 4 z 5

(Pod)titul Obnažená mi ke knížce moc nepasoval...

Styblice
04.01.2014 5 z 5

Moc jsem se těšila na pokračování a stejně jako první díl hodnotím i tento druhý plným počtem hvězdiček. Ubylo sice erotických scén, ale o to více bylo děje.Těším se na pokračování!

Nuttelka
29.12.2013 5 z 5

další příjemná oddychovka... občas mě až udivuje, jak mě to dokáže vtáhnout do děje :-)

evasamankova
18.12.2013 3 z 5

Překvapivě hodně rychlý děj, skoro až minimum sexu a o něco lepší než první díl. Nenáročná čtivá oddechovka.

Ivy
15.12.2013 4 z 5

Pokračování předčilo moje očekávání. Poněkud rozpoluplné pocity z prvního dílu, kdy jsem váhala zda se neušetřit dalšího ne až tolik zábavného pokračování, byly zahnány a opět se mi druhý díl líbil víc. Plus je, že spisovatelka to zbytečně neprotahovala, i když jisté části z téhle knihy bych víc rozvedla a nahradila jimi ty z prvního dílu na kterými jsem přemýšlela zda-li by nebylo lepší knihu odložit a zapomenout na ni.

MartinaF
05.12.2013 4 z 5

Narozdíl od prvního dílu zde bylo více děje, o něco méně sexu, ale za sebe můžu říct, že jsem si čtení opravdu užila. Kniha skončila relativně uzavřeně, nicméně těším se na další díly.

Nel-ly
27.11.2013 3 z 5

Kolik potřebujeme názvů knih Obnažený, Nespoutaných, Nahých... atd.? Rovnou by mohli zůstat jen u číslování.
Faj, je to klišé, absolutně nic originální, zajímavýho, vtipnýho či překvapivýho, když vyměníte jména, najdete tenhle příběh v dalších desítkách knih, ale od ostatních eroťáren se to liší tak, že tady ten příběh doopravdy je (well, pokus určitě) a čte se to fakt dobře.

Lucka.79
13.11.2013 5 z 5

Stejně jako první díl, tak i zde hodnotím plným počtem - mě se kniha moc líbila a jsem zvědavá na příběh Sarah v dalších dvou dílech ...

Chensie
11.11.2013 3 z 5

Hezke, ale jednicka se mi libila vic. :o)

wamplady
10.11.2013 5 z 5

Krásná kniha, úžasné pokračování, happyend na konci:-)

Ghita
04.11.2013 4 z 5

Druhý díl se mi líbil o něco více než ten první. Líbilo se mi propracování konce,sice to nebylo nic překvapujícího,dalo se to čekat,ale mnohem lépe napsáno,než v jiných knihách stejného žánru. Vřele doporučuji :)

JajaAP
02.11.2013 5 z 5

Úžasné pokračování, knihu jsem četla jedním dechem a narozdíl od prvního dílu má vcelku uspokojivý konec, ale i tak se asi dočkáme pokračování. Už se na něj těším. :-)

láska erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor