Obnažená

Obnažená https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/166156/barvy-lasky-obnazena.jpg 4 651 82

Barvy lásky série

Je na něm závislá, na jeho kůži i vlasech. Ačkoliv si Grace moc dobře uvědomuje, jak nebezpečné její city k Jonathanu Huntingtonovi jsou - přesto každým dnem v jeho přítomnosti její láska roste. Opravdu je tak chladný, jak vypadá? Nebo ji Jonathan vnímá pouze jako svou poddajnou hračku? Když ho chce Grace přimět, aby přiznal barvu, vede to ke katastrofě.. v jeho přítomnosti její láska roste.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of love - Entblößt , 2013

Terezzie
Terezzie
25.01.2024 4 z 5

Kniha se mi četla velmi hezky . Taková super oddechová kniha . Přečetla jsem ji během jednoho dne . Za mě super .

Amneris
Amneris
03.11.2022 5 z 5

Stejně jako první díl byl i tento velmi čtivý, takže mi bylo líto, že už jsem zase na konci. Oproti prvnímu dílu je zde více akce, dozvíme se více o rodině Jonathana. Konec byl moc hezký, jsem zvědavá na další díly série :-)

Kristy.Seb
Kristy.Seb
04.07.2022 4 z 5

Příjemné pokračování. Občas mě překvapilo, jak se některé události z nenadání vyřešili.

Blanka29
Blanka29
02.05.2022 4 z 5

Pokracovani, ktere stalo za to :)

dooky
dooky
22.07.2021 5 z 5

Bylo to pěkné pokračování. Stačilo mi pár hodin, kniha se čte suprově. Nedá mi to a musím přečíst komplet sérii :-)

petrzel
petrzel
01.06.2021 5 z 5

Líbilo se mi to.

petraj30
petraj30
08.12.2020 3 z 5

Půjdu částečně proti proudu. Myslím si, že bylo celkem zbytečné psát 2 knihy s těmito hlavními postavami. Někdy jsem si i říkala, že spisovatelce zřejmě dochází nápady, protože tam bylo více erotiky než minule. Nějaká ta rádoby napínavá zápletka mi přišla strašně uměle vytvořená a nehrála nakonec žádnou roli, šlo jen o několika stránkové prodloužení děje a podle mě úplně zbytečně. Rozhodně bych spojila tyto knihy v jednu a ještě hodně proškrtala.
Grace mi přišla někdy ještě naivnější. Je to ještě nevybouřené mladé telátko.
Jonathan mě svým výstupem taky moc nepřesvědčil. Nemám na něj prozatím ucelený názor a popravdě si ani moc nemyslím, že ti dva patří k sobě. Něco mi na tom jejich vztahu prostě nesedí.
ALE ten konec se mi moc líbil, to bylo zatím to nejlepší z těchto dvou knih.
i když je to romantická blbost, strašně dobře se to čte a myslím, že se série drží na určité úrovni i když je konkurence vysoká.
Nebylo to špatné, ale mně to jednou na čtení stačilo. Ještě mě čeká pokračování.

Amitiel76
Amitiel76
06.07.2020 4 z 5

Tak jo :-)) Druhý díl už byl podstatně lepší, než první, ze kterého jsem měla hodně smíšené pocity.
Dvojka byla nabitější akcí, bylo tu více děje, a scénář se nám konečně trochu odklonil od těch Padesátek :-)) Četlo se to rychle a mělo to spád. A příběh byl uzavřen....
Do čtení třetí části se ale pouštět nehodlám. Nové osoby, nový příběh. Ne, do toho už opravdu nemám chuť. Tohohle žánru bylo prozatím dost.....

FairyD.
FairyD.
17.05.2020 5 z 5

Pekne spracovanie, vynáralo sa čo raz viac otázok na správanie Jonathana a čo je hlavné dostala som na nich aj odpovede. Čo by sa hodilo do knihy – je aspoň pár kapitol z pohľadu Jonathana, pretože občas bol fakt na palicu a v tých chvíľach by nebolo na škodu vedieť na čo myslí.

Chvilkasnění
Chvilkasnění
24.03.2020 5 z 5

Chcete něco pohodového? Tak tohle je úžasný začátek.! ☺

Myška43
Myška43
03.03.2020 5 z 5

I druhý díl je super, určitě se ke knihám ráda vrátím.

Ivet1990
Ivet1990
21.01.2020 4 z 5

Tak druhy díl byl určitě lepší než první. Je pravda, že i v tomto dílu byl náznak 50ti odstínů, ale určitě jsem si děj užila více než první díl.

Shanib
Shanib
18.12.2019 5 z 5

Kniha splnila veškerá očekávání. Je to román pro ženy, takže je jasné, že tu a tam nějaký "realistický" aspekt ulítne. Moc ráda bych si přečetla o životě Grace o Jonathana po narození jejich dcery, ale hold to budu muset oželet. Volné italské pokračování mě k mému velkému zklamání už tolik nechytlo, a to jsem se na něj tak těšila.

dencazrnu
dencazrnu
19.06.2019 3 z 5

Kniha se četla dobře, i když podobnost s Padesáti odstíny šedi se opravdu nezapře :)

Maruš.D
Maruš.D
25.03.2019 3 z 5

Pokračování druhého dílu bylo asi tak stejně dobré jako ten díl první. Neurazí, ale ani Vám nevyrazí dech. Je tam hodně scén z červené knihovny, pak trochu lásky, práce, vztahů a pak konec. Nenáročné čtení, u kterého se budete spíše červenat, než rozplývat.

avalonek
avalonek
30.10.2018 5 z 5

A zakončení příběhu je i podruhé naprosto dokonalé..

crazyslunicko
crazyslunicko
20.08.2018 3 z 5

Knihu jsem dostala darem a nějakým záhadným způsobem jsem přečetla tento díl, ikdyž jemu předcházel první díl. Nevadí. Myslím si, že jsem o nic nepřišla.
Kniha se četla velice lehce a měla jsem ji za pár hodinek přečtenou. Trošičku mi to připomíná 50 odstínu šedi a podobné knihy, ale ty jsou teďka v kurzu. Nemohu říci, že byla kniha špatná, ale nebyla ani moc originální a v půlce už jsem věděla, jak to dopadne. Čekala bych mnohem více sexu a originálnějších způsobů týkající se lásky. Létat soukromým letadlem na dovolenou, záhadná smrt matky, Jonathan nemluví se svým otcem.. Je to jako přes kopírák. Závěr mne opravdu překvapil, takový jsem si opravdu nepředstavovala. Taková průměrná kniha - klasická červená knihovna.

LadyHip
LadyHip
26.06.2018 3 z 5

Takhle vysoké hodnocení si podle mě tahle knížka nezaslouží. Příběh je nedotažený, postavy zmatečné, mě to prostě nevtáhlo. Četla jsem spoustu lepších, které byly hodnoceny třeba i výrazně hůř. Vyloženě tragédie to nebyla, ale taky nic, k čemu bych se chtěla vracet. Neurazí, nenadchne.

Ivanka83
Ivanka83
20.05.2018 5 z 5

I tento díl se mi líbil. Grace i Jonathana jsem si oblíbila. Mohl být víc rozepsaný vztah s otcem a finále mohlo být trochu obsáhlejší, ale i tak dávám plný počet :-)

jani.ruzicko
jani.ruzicko
14.01.2018 4 z 5

Závěrečný díl Jonathana a Grace byl o chlup lepší než první, přesto, ale pár výtek mám. Začátek byl podle mě zbytečně zdlouhavý a skoro o ničem, poslední třetina měla konečně ten správný drive, akorát mě mrzí, že to mohlo být lépe rozvedeno, např. vztah Jonathana a otce ( je tam jen zmínka, z čehož si samozřejmě můžeme domýšlet, ale určitě by to stálo za víc), na závěr velký skok, měsíc utekl a ani nevím jak, Grace má najednou už po zkouškách... a určitě bych uvítala i střídání pohledů. Na konci jsem si ale poplakala a hlavně proto 4*. =)

láska erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor