Nespoutaná

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159562/barvy-lasky-nespoutana-RsL-159562.png 4 726 130

Barvy lásky série

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Entfesselt , 2012

Terezzie
25.01.2024 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila . Četlo se to samo . Super oddechovka. Nemám co vytknout .

Amneris
11.10.2022 4 z 5

Viděla jsem film Padesát odstínů šedi a myslela jsem si, že kniha bude naprosto totožná. Ale musím říct, že to bylo lepší. Bylo to velmi čtivé, určitě si přečtu i další díly série :-)

Rapeh
28.09.2022 3 z 5

Oddechové čtení, které se samo četlo a lákalo na další díl

Janizoun
19.08.2022 3 z 5

Tak tyto knihy jsou opravdu "oddechovky", ale sdílím stejný názor, je to lepší než slavných "Padesát odstínu šedi..." A opravdu čekáte co bude dál, tak šáhnete po dalších dílech :-) Podruhé to číst nebudu :-)

Kristy.Seb
04.07.2022 4 z 5

Četlo se to dobře. Trochu mě děsilo, o jaký se bude jednat klub. Bylo to to oddechové.

Blanka29
02.05.2022 4 z 5

Pro me lepsi, jak opevovana kniha 50 odstinu sedi. Vesmes stejne postavy, nezkusena asistentka a dominantni sef, ktery nechce zavazky. A ten konec, vas nuti sahnout po dalsim dile :)

Peslik
02.12.2021 3 z 5

Jako oddechové čtení, proč ne. Jinak je to taková pohádka - ona nezkušená, naivní a on ...kdo ví, co je za jeho maskou. :D
Konec knihy vás donutí sáhnout po dalším díle.

Chantal300
17.10.2021 4 z 5

Takome milé pocteni, které neurazí. V mnohém lepší než 50 odstínů. Rikala jsem si, že mě kniha nebude moc bavit, ale byla jsem mile překvapená.

dooky
21.07.2021 5 z 5

Na začátku jsem od knihy nečekala nic zvláštního. Musím přiznat, že mě překvapilo, jak je čtivá a stránky ubíhají jak šílené. Bavilo mě to. I když je to klišé stokrát podobně popsané, tak mě to prostě bavilo.

petrzel
01.06.2021 5 z 5

Hezké počtení.

diana1217
26.03.2021 4 z 5

Tato série se mi dobře četla( první tři díly), připomněla mi Padesát odstínů, ale přišla mi lepší. Určitě doporučuji.

B.Garden
03.01.2021 2 z 5

Ona naivni a nezkušená, on charismatický a bohatý. I když tohle je v plno knihách, děj vas vtáhne a pustí až na konci knihy.

petraj30
07.12.2020 3 z 5

Možná už jsem těchto románů namlsaná až moc, tak hodně srovnávám. Kdybych zrovna tento román začala číst mezi prvními, tak bych byla moc nadšená, ale přijde mi, jako bych už něco podobného četla xkrát. Submisivní vs. dominantní (nebo takhle to alespoň jeden z nich chce). Nicméně ten konec byl pro mě překvapivý a já nevycházím z údivu.
Grace na mě působila jako holka na začátku puberty, kdy si realizovala svoje vztahy a svůj život v budoucnosti. Vím, že to slovo používám až moc často, čišela z ní neuvěřitelná naivita, zvědavost a někdy bohužel i blbost.
Jonathan se choval jako každý druhý chlap těchto románů, ale na konci mě vážně překvapil. V tomhle jsem byla trochu naivní i já. Čekala jsem, že v něm bude něco málo pozitivního, ale strašně mě zklamal. Vím, že ještě není všem dílům konec, ale bude se muset hodně snažit, aby si všechny udobřil. To byla silná káva i na mě.
Ale přesto se to strašně dobře a rychle čte a moc se těším na další díl, i když vím jak to skončí.

AnetaVelJur
24.10.2020 4 z 5

Kniha pro dlouhé vecery. Prijemna oddechovka.

Ketfl
03.10.2020 4 z 5

No, tohle bylo... něco. Prvně musím říct, že kniha se úžasně četla. Autorka píše opravdu čtivě a nejspíš musím vyzdvihnout i práci překladatele. Děj čtenáře opravdu vtáhne a stránky se mi jen míhaly pod rukama. Oba hlavní hrdinové byli poměrně zvláštní, ale svým způsobem jsem si je oblíbila. Ten konec mě docela zarazil - já osobně bych tohle nikdy nedala :-D No, uvidíme, co se dozvíme v dalším díle.

Angiee88
22.08.2020 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, již čtu po několikáté a nemohu se nikdy odtrhnout. Neskutečné mě děj vtáhne:) knížka prectena jedním hltem a hurá na další díly :) sladké čtení, pro nás naivky skvělé čtení.
Doporučuji!

Amitiel76
27.06.2020 3 z 5

Uf....Jak tohle zhodnotit. Prvních pár kapitolek to vypadalo docela slibně. Ale pak?
Měla jsem pocit, že jsem otevřela nějaké zjednodušeně přepracované vydání "Padesáti odstínů...". A ke všemu ještě zfušovaně.... Ta podobnost byla pro mě strašně rušivá.
A pak ta druhá věc. Samotný děj knihy.... S tímto žánrem se teď roztrhl pytel. Ujetý, dominantní chlap (samozřejmě neskutečně sexy a nehorázně bohatý :-D ), který si tak léčí trauma z minulosti, se zaměří na pitomoučkou submisivní slečnu, která je z něho totálně paf. Chlap s ní jedná jak s cvičenou opicí, zbavuje ji svobodné vůle i ženské důstojnosti. Hlava mi to nebere.... Kam se najednou vytrácí její vlastní já? Kde jsou hranice její hrdosti? To jí je jako nějak vysouloží z hlavy? :-)))) A ona za ním táhne jak můra za světlem, ať jí provede cokoliv.....
Chápu, že tenhle druh literatury má své řady příznivců.... Nicméně, já jsem už asi čtenářsky někde jinde.... Ty žhavé sexuální scény jsem přeskakovala, protože jsem byla přese všechno zvědavá, jaký autorka vymyslí konec. Celou dobu jsem byla přesvědčená, že druhý díl jisto jistě otvírat nebudu. Ale pak jsem došla na konec. A ten rozdmýchal mou zvědavost :-)) .... a já hned vytáhla z knihovny "Obnaženou" . Jestli ji dočtu celou, Bůh ví. Ale zvědavost mi nedá...

Ella161
12.04.2020

Četla jsem jen prvních 100 stránek a až moc mi to připomíná 50 odstínů. Vlastně povahy hlavních hrdinů jsou stejně jako Christiana a Anastázie. Johnathan rozdává rozkazy, nemá rád odmítnutí anebo neuposlechnutí. Stejně jako Chris. Grace je zase vzdorovitá a hned se zamiluje. Přijde mi, že po tak krátké době se nemůže ani zamilovat. Však ho skoro znala jen z fotek a z klepů. Knihu dál číst nebudu, navzdory tomu, že 50 odstínů miluju. Tohle se už jen opakuje a všichni víme, jak to skončí. Za mě docela zklamání.

LadyAlena
03.04.2020 5 z 5

žhavé čtení, ale tohle téma už mi připadá vyčerpané i jinými autory :-)

Chvilkasnění
24.03.2020

Příběh se mi opravdu líbil, ráda se k ní kdykoliv vrátím. Doporučuji.☺

erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor