Nespoutaná

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159562/barvy-lasky-nespoutana-RsL-159562.png 4 723 130

Barvy lásky série

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Entfesselt , 2012

Ivy
Ivy
15.12.2013 3 z 5

Trošku to unavuje. Stejný příběh pořád dokola. Někdy se podaří ho něčím oživit. Jindy bohužel ne. Super-boháč potká dívku (pokud možno ještě pannu) a nemůže jí nechat být, přestože by to bylo lepší pro její dobro. Navíc tady se ani nemusel snažit. Skočila mu do postele a roztáhla nohy raz dva ani nezaváhala. Taky mě hlavní postavy a jejich vlastnosti neupoutala natolik jako v jiných případech knih na tohle téma. Jsem ale ráda, že jsem se prokousala k druhému dílu, který byl o mnoho lepší.

Yvosek
Yvosek
01.12.2013 5 z 5

Moc krasna kniha:-)

Tinnka
Tinnka
29.11.2013 5 z 5

Tato kniha se mi velmi líbila, kdy jsem jí přečetla jedním dechem, kdy mám ráda tento žánr. A už se těším na 2. díl.

Ronnie Sparks
Ronnie Sparks
25.11.2013 5 z 5

Přečetla jsem tuto knihu snad jedním dechem, nešlo se odtrhnou. Co nejdříve jsi půjdu koupit druhý díl. Tuto knihu doporučuji těm co chtějí k relaxu knihu.

Chensie
Chensie
11.11.2013 4 z 5

Bezva oddechovka. Na motivy Fifty shades, ale melo to svuj vlastni pribeh, svou vlastni zapletku, ktera sice nebyla az tak promyslena, ale mela neco do sebe. Chybela mi tam psychologie, ale jinak to bylo dobre a zabavne. Kdyby se to rozvedlo, asi by me to zaujalo vic, ale i tak se mi to libilo. Cetla jsem oba dily a jednicka se mi libila mnohem vic diky tomu, jak byla promenliva.

Bet
Bet
02.11.2013 4 z 5

Mě se kniha líbila. Styl psaní je jednoduchý, a v určitých částech upoutá. :)

wamplady
wamplady
21.10.2013 5 z 5

pěkná čtivá kniha. Další z řady erotických románů, opět má otevřený konec:-)

Silvina
Silvina
07.10.2013 3 z 5

Moc mě baví, jak v kategorii literárního braku, kam (aspoň podle mě) patří jak odstínová trilogie, tak všechny její více či méně podařené napodobeniny, rozlišujeme, co z toho je horší, co lepší a co čemu nesahá ani po kotníky :-D Přečetla jsem první díl šedi a kousek druhého, ale že bych z toho byla na větvi, nemohu říct :-) Nespoutaná se mi četla lépe, zřejmě mi víc seděl styl této autorky. Ale hodnotit příběh asi nemá smysl :-)

Ambraa
Ambraa
16.09.2013 4 z 5

Přikláním se k názoru "Zdery", kniha se ani náhodou nedá přirovnávat k padesáti odstínům. Nevím co si o ní myslet, počkám si na další díl, který si určitě přečtu. Kniha se mi četla dobře, ale spisovatelka popsala Grace, tak divně, že jsem si představila jako nějakou malou pubertální ošklivku a je fakt, že Jonathan nevydal skoro žádné úsilí, aby jí dostal, ona se na něj lepila sama a vyhledávala ho, ale popisuje se jako kdyby byla jeho jediná láska, která ho možná "dostane". Nevím, opravdu jsem z ní na vážkách, ale jak jsem již psala, četla se dobře.

Zdery
Zdery
08.09.2013 3 z 5

Včera jsem knížku dočetla a jsem z ní docela rozpačitá. Nechápu, že ji někdo může přirovnávat k Padesáti odstínům, těm tohle nesahá ani po kotníky. Děsně mě štvala Grace, která se na Jonathana doslova nalepila a chovala se jako totální vtěrka.

honey321
honey321
07.09.2013 4 z 5

Autorka ví, jak čtenáře napínat. Protože ten konec..... :D nemám slov a jen se těším na další díl. Ze začátku mě tato kniha ani moc nebavila, ale Grace se evidentně nebojí chopit problémy do svých rukou a to není u hrdinek tohoto žánru až tak časté.

Kamilajznik
Kamilajznik
06.09.2013 4 z 5

Kniha se mi líbila jako už asi vsechny tohoto typu. Co se mi nelíbilo, byl konec. Celou dobu nic a na konci se toho delo....a pak konec???? Chvílemi ale musím přiznat, , že se mi to zdálo zdlouhave.

smaille
smaille
27.08.2013 5 z 5

Mé nové oblíbené, těším se na druhý díl. Ano, Grace je sice naivní, ale to k tomu prostě patří, myslím, že já s mojí povahou, bych se otočila a dávno zmizela i se zlomeným srdcem, jenže to by pak nebylo o čem psát, takže ta naivita je nutná

27.08.2013 3 z 5

další naivní pipka podobná Anně . Když se dovíme o Johnatanovém tajemství dostane to nádech tajemna .. jináč takový pruměr ...

26.08.2013 3 z 5

Nutellka : to se mi take stava , ze si pletu postavy a mista jak je si vsechno podobné, do teto knihy se tedka chystam ta nevim ... ale stale si take kladu otazku to normalni lide nemaji sex? proc nenapisou o nich

Nuttelka
Nuttelka
25.08.2013 5 z 5

opět nemůžu jinak než plný počet hvězdiček :-) ... prostě moje gusto tato tématika a už jsem zvědavá, jak to bude pokračovat... jen by mě zajímalo, zda někdo napíše opačný případ, než je ve všech těchto knížkách (bohatý úspěšný velmi atraktivní chlap normální žena), bohatá úspěšná atraktivní žena normální chlap či kluk, což by bylo možná také zajímavé ;-) ... ale tohle mě fakt baví, i když se mi už pomalu začínají postavy plést, kam koho a k jaké knize přiřadit :-))))

Lira
Lira
24.08.2013 2 z 5

Mě osobně hrozně zklamala. Našla jsem jí na internetu a hned mě upoutala nejen obálka, ale i anotace. Avšak ve skutečnosti jsem byla Grace opravdu zklamaná. Když jsem četla v anotaci o její ,naivitě', tak jsem si myslela, že to jistě není moc hrozné, ale příšerně jsem se zmýlila. Grace je tak naivní, že mi tím připomíná mě v pěti. Málem jsem přestala číst již na třetí straně, avšak rozhodla jsem se to skousnout a jít dál. Jak jsem četla, uvědomila jsem si její naivitu a to, že se mi ani trochu nelíbila.

DendaRA
DendaRA
20.08.2013 5 z 5

Knížku objevila moje mamka a když jsme se shodli, že by mohla být dobrá, tak jsme ji i koupily. Knížka je velmi pěkně psaná a mě i mamku ihned okouzlila. Trochu mě mrzí, že druhý díl vyjde až v listopadu, protože už se chci dozvědět, jak to všechno dopadne. Ze začátku jsem si říkala, jak to ti dva dají dohromady a byla jsem i lehce překvapená, jak se děj vyvinul. Zato poslední kapitoly jsem četla docela i s nechutí, protože se mi nelíbilo prostředí, ve kterém se hl. hrdinové nacházeli. A konec - takový bych nečekala a rozhodně zůstal velmi otevřený. Můžeme s mamkou pouze spekulovat, jak se děj v druhé knížce asi odehraje.
Každopádně Barvy lásky - název pro knížku, jak dělaný :))

Ghita
Ghita
18.08.2013 3 z 5

Kniha na mě byla velmi jednoduchá, dobře se četla,ale měla jsem pocit,že se tam nic moc neděje. Jediný co se mi líbilo byl konec. Miluju takhle uzavřené(otevřené) knihy.

bzdenca
bzdenca
17.08.2013 5 z 5

Kniha se četla úplně sama. Jelikož konec je otevřený, už se nemůžu dočkat druhého dílu :)

erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor