Nespoutaná

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159562/barvy-lasky-nespoutana-RsL-159562.png 4 726 130

Barvy lásky série

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Entfesselt , 2012

Hanule9
17.06.2014 odpad!

Je málo knížek, které jsem nedočetla, ale tahle patří mezi ně! Skončila jsem ve 3/4 (a to jsem se musela hodně přemlouvat už od začátku), víc už bych nedala. Hlavní hrdinka není ani tak naivní jako spíš retardovaná.

Beni

Přečteno velmi rychle
To chování Johnatana mě štvalo ale je to bomba :3

kacaaba
12.06.2014 5 z 5

Pěkný. Kniha je čtivá, má děj, zbytečně se neprotahuje. Za mě super. Už mám 2 díl.

Jamka
31.05.2014 5 z 5

Velmi čtivá kniha s poutavým příběhem. Příjemně se čte a má poutavý příběh.

Veronika.C
26.05.2014 5 z 5

Od této knihy jsem nečekala že by mě tak nadchla, přečteno jedním dechem. Ten trapas na začátku ... prostě skvělý

poupatko1
22.05.2014 4 z 5

Inu kniha velice čtivá, ale je to jako bych četla 50 odstínů. Božského bastarda, Všechna jeho přání/ touhy dohromady :D Jakože to by ani tak nevadilo, byla tak čtivá, že jsem se nemohla odtrhnout, takže krom neustálých myšlenkových proudu Grace, můžu maximálně vytknout jen to, že je splantáno několik knih dohromady, ale tak dobře, že mě to bavilo. Příjemné čtení.

Denčaa
29.04.2014 3 z 5

Tato kniha mě nijak nezaujala. Byla to taková slátanina. Nápad opravdu dobrý, ale autorka ho nespracovala tak, aby to bylo výborné počtení. Zbytečně zdlouhavé pasáže, zaobíráni se pocity hlavní hrdinky pořád dokola. Nebyla to ta kniha, u které mi bylo líto, že skončila. Naopak.

Askarinka
22.04.2014 2 z 5

Přečetla jsem už několik knížek na tohle téma a tato ničím výrazně nenadchla.Příběh se dal celkem předvídat. každopádně se čte dobře a ja ji přečetla za jedno odpoledne.

werusx
12.04.2014 4 z 5

Konečně jsem narazila na něco, co se mi nezdálo až tak dokonalé jako doposud přečtené knihy. Po tom, co mám přečteno mě kniha ničím nenadchla, ani nepřekvapila. Ovšem nelituji, že jsem ji přečetla.

MisuleB
15.03.2014 5 z 5

Čemu se rovná obrovský trapas hned na začátku a chvílemi švihlé postavy? Naprosté bombě! ;)
Kniha byla naprosto skvělá, klidně bych i řekla, že lepší než podobné americké knihy. No, skvělý trapas hned na začátku knihy a sympatické hlavní postavy. :´)
A samozřejmě by to nebyla skvělá kniha, kdyby nekončila v tom nejlepším. xD
Doporučuju.

Samira
21.02.2014 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Má spád a čte se jedním dechem, končí v nejnapínavějším bodě. Trapas na začátku je opravdu pikantní. Hrdina je tedy docela drsný, ale Grace je skvělá, jedna z nejlepších postav v žánru, chytrá, nedá se.

dubakm
19.02.2014 3 z 5

Ještě že je na světě tolik superboháčů :-)) Čtivá, ale hoooooodně průhledná knížka. Jako oddychovka dobrá.

monnika88
11.02.2014 4 z 5

Obě knihy jsem přečetla a zaujali mne...tak se těším na třetí díl

Péťa11
28.01.2014 5 z 5

Opět kniha kterou jsem dokázala přečíst za jeden večer, dobře se četla, místama i vtipná ..... už se těším na další díl

Michaela91
13.01.2014 4 z 5

Kniha se četla dobře, jsem zvědavá na pokračování. Přijde mi, že se teď vše přirovnívá k odstínům, tedy tato kniha je lepší, má lepší děj není tak slovně omezená. Nicméně těchto knih s erotickým nádechem je teď až moc.

Blanka23
09.01.2014 4 z 5

Z knih v tomto žánru jí řadím mezi ty lepší, v mém osobním žebříčku bych ji dokonce zařadila na druhé místo pod 50 odstínů! Jedná se o stejný příběh, schopná, ale málo sebevědomá studentka....panna (překvapivě) a bohatý, zlomený, pozor- Vikomt! Jediné, co mě dělí od 5ti hvězdiček je fakt, který se tu často objevuje v komentářích, hlavní hrdinka byla hrdinou prakticky posedlá od první, byla škoda že se jejich vztah nevyvíjel postupně.

Ulrika
08.01.2014 3 z 5

Vřele doporučuji všem, kdo si chtějí u čtení relaxovat a mají rádi šťavnaté pasáže. Už jsem si sehnala i pokračování:)

Catie_
05.01.2014 2 z 5

O chlup lepší než CC Gibs a druhý díl její série. Tady jsem nemusela protáčet oči tak často :). Ale i tak....chápu, že hlavní hrdinka je naivní, kupodivu se do ní dokážu i vžít, ale prostě a jednoduše furt je to kopie 50 odstínů a to ta méně povedená. Takovýchto knížek vyšlo vcelku dost, nedivím se tomu, ale pokud bych si měla vybrat, tak raději budu číst Crossfire serii, kde hlavní hrdinka zvládá, krom vzdychání nad hlavním hrdinou i něco jiného.
To je asi to, co se mi líbilo jak u Anny, tak třeba Eva právě z Crossfire....ty si aspoň uměly dupnout, a i když to byly naivní holčičky, tak pořád nelozily za hlavním hrdinou s pocitem, že jsou spasitelky.
Stejně jako u jiných sérií, i tuhle dočtu...holt nemám ráda nedokončené věci :).

Styblice
04.01.2014 5 z 5

Téma skoro stejné jako Fifty Shades, ale o dost lepší (alespoň pro mě). Knížku jsem přečetla jedním dechem stejně tak, jako její pokračování. Překvapivý konec, zajímavé postavy, velmi čtivé.

erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor