Nespoutaná

Nespoutaná https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159562/barvy-lasky-nespoutana-RsL-159562.png 4 726 130

Barvy lásky série

Grace je mladá a nenápadná dívka, která se o muže zatím nijak dvakrát nezajímala. Během své stáže v Londýně se však setká s charismatickým Jonathanem Huntingtonem, který ji probudí ze spánku. Grace se s ním stále hlouběji a hlouběji propadá do světa temných tužeb, ztrácí se ve víru svého chtíče. Zatímco Jonathan stále více prahne po naplnění své milostné touhy, Grace si musí uvědomit, jak nebezpečné jsou její city.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Colours of Love - Entfesselt , 2012

Haňulec
31.08.2015 5 z 5

Velmi čtivá knihy, plná různorodých zápletek. Přečetla jsem jí jedním dechem, protože jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Jen malé varování, pro ty, kteří knihu začínají číst - MUSÍTE MÍT PO RUCE I DRUHÝ DÍL!!!. Kniha končí docela otevřeným dějem. Mohu jedině doporučit. :-)

tynka65
18.08.2015 3 z 5

Jeno upozornění - nečtěte první díl pokud hned nemáte po ruce díl druhý! Jinak si nervozitou ukoušete nehty na rukou :D

red_me93
25.06.2015 2 z 5

Hodně naivní a předvídatelné...už mě trochu nudí příběhy o nezkušených slečnách a sexy milionářích, kteří nestojí o vážné vztahy, mají nějaké ''záhadné tajemství, kvůli kterému pro danu dívku nejsou dost vhodní'' ale stejně je ta dívka změní :D...Pětihvězdičkové hodnocení opravdu nechápu, jediné plus dávám za to, že se knížka velmi rychle četla

petvet
03.05.2015 4 z 5

Kniha se mi moc dobře četla. Postava Grace byla velmi naivní ...zato Jonathan....hmm :-)
Ještě dodávám, že měla kniha ,,divný" konec .... ještě, že jsem měla doma pokračování, jinak nevím :-D

jitka7
10.04.2015

Dost naivní pohled Grace asi na všechno, na svět, na muže, na lásku.

inuska6280
02.04.2015 4 z 5

Zbytečně natažený, taky trochu naivní, ale i tak mě to bavilo :)

hany77
09.03.2015 2 z 5

Tuhle knihu nutno zařadit do kategorie červená knihovna. Děj je naprosto naivní a předvídatelný. Jako zamilovaný román pro náctilené asi dobrý, ale jinak dávám palec dolů...

angelbooks
07.03.2015 4 z 5

Kniha celkově je opravdu skvělá... Ale pro mě byl trochu divný ten konec. Když byli v tom klubu...
I když mě poslední stránka napnula do nejvyžší míry, stejně nemůžu dát knize 5*. Dala bych nejradši 4,5, protože mě tam opravdu něco chybělo.

hexe
01.03.2015 5 z 5

Mohu opravdu jen doporucit. Knizku jsem precetla behem dnesniho dne nemohla jsem se odtrhnout. Velmi poutavy pribeh prvniho dilu a hned se vrhnu na dalsi. Eroticke pasaze napadite, styl psani je ctivy nemam co vytknout. Musim uznat ze me dej nadch vic ja 50 odstinu sedi, jednim slovem zajimave cteni nelze nic jineho nez doporucit.

Mi-šu-le
21.02.2015 4 z 5

Příběh je poutavý, nemohla jsem se odtrhnout. Je to oddechový román, ale od toho jsem si tuto knihu vybrala.

Charlotta30
15.02.2015

Na oddychové čtení na dovolené u moře ideální. Grece se mi jako postava líbila. Určitě si přečtu i pokračování :-)

Coucouha
14.02.2015 4 z 5

Tato kniha mi připadala jako povedenější verze 50 odstínů šedi. Do knihy jsem se naprosto vžila a určitě se chystám číst i další díly, což jsem u 50 odstínů šedi nedokázala. Přečetla jsem jen první díl a vzdala jsem to...doufám, že pokračování mě nezklame ;)

Lenka.Vílka
31.01.2015 2 z 5

Dej-ok
Styl psani-ok
Vysledek- cetla jsem lepsi, ale nebylo to nejhorsi
Buducist dalsi dil? Ne

LucyNej
24.01.2015 5 z 5

Série mě rozhodně nezklamala.... Určitě si přečtu sérii znovu

johanka1
20.01.2015 5 z 5

Pro mne příjemné pokračování prvního dílu. Grace byla sympaťanda, chytrá a nenechala se odbýt. Řekla bych, že si knihu určitě s odstupem času znovu přečtu.

Damonka18
17.11.2014 5 z 5

Je to pořád dokola. Změněná kopije 50 odstínů šedi. Začne to příjezdem, pokračuje to vášní,sexem,problémy,opuštění a končí to Happy End. Ale jinak jako pěkná knížka,ale na 50 odstínů šedi nic nemá.

Maja84
01.10.2014 4 z 5

Knížka se mi četla dobře, ale jednu hvězdičku jsem musela sebrat, protože mi příběh připomínal Božského bastarda (vztah šéf + podřízená) a taky už mám možná těch ero-románů přečteno hodně a už mě jen tak něco na pět hvězdiček nenadchne :-) Ale určitě to jako oddechovka výborně poslouží a neurazí :-)

kacaaba
23.08.2014 5 z 5

Oba díly jsem si přečetla už podruhé. Možná je to trapný, ale takové ,,pohádky" mě po náročném dni v práci pohladí na duši. Prostě pohodové čtení.

Veeria
15.07.2014 4 z 5

Velmi čtivá kniha, kde nanejdete jen erotické pasáže, ale i děj, což je dle mého soudu plus.:)

Padawán
07.07.2014 5 z 5

Knížku jsem přečetla během jednoho dne. To asi proto, že se mi líbil příběh, postavy i styl psaní autorky ;) Nejsou tu žádné zbytečné a zdlouhavé části..možná jsem trochu tušila, co se na konci knížky stane, ale to mi nevadilo. Takový typický román! :)

erotika rodina Velká Británie vyrovnání se s minulostí

Kathryn Taylor