Ztracená

Ztracená https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206178/bmid_barvy-lasky-ztracena-206178.jpg 4 433 62

Barvy lásky série

Návštěva Říma? Pro mladou Britku Sophii Conroyovou je to něco výjimečného. Ale nikdy by nevěřila, co na ni v tomto věčném městě čeká. Setkání s hříšně atraktivním profesorem umění Matteem Bertanim jí naprosto změní život a odhalí nové dimenze rozkoše. Sophie se brzy beznadějně ztrácí ve svých pocitech - a ignoruje veškerá varování...... celý text

Amneris
07.12.2022 4 z 5

Začátek knihy mi přišel takový vláčný, ale pak se to rozjelo a já jsem se nemohla od čtení odtrhnout. Musím říct, že mě tato část série se Sophií a Matteem bavila víc než předchozí s Grace a Jonathanem, ale každá má něco do sebe. V této se mi líbilo hlavně prostředí Říma, které bylo úžasně popsané. Jsem zvědavá na poslední díl :-)

Rapeh
02.10.2022 3 z 5

Na útěk od reality skvělá kniha

Kristy.Seb
05.07.2022 4 z 5

Věci jsou často na druhý pohled jiné, než se zpočátku zdají být.

Život je život. Člověk ho nemůže mít pořád pod kontrolou i když by chtěl.

Jednoznačně nejlepší díl. Krásné prostředí Říma a do toho ještě svět umění. Velmi povedený díl.

dooky
11.08.2021 4 z 5

Ale jo, solidní pokračování. Nic z čeho bych se posadila na zadek, ale jako oddychovka na pár hodin to účel splní.

petraj30
10.12.2020 2 z 5

Byla jsem hodně zklamaná. Byla to vážně velká nuda. Hodně jsem přeskakovala, protože tam bylo pořád to samé - jen popis jejích nálad a pořád dokola jako kolovrátek, jen jinými slovy "můj Bože, můj Bože".
Hlavní hrdinka byla pipi, která neví co v životě i se životem, myslím milostným. Mattea jsem vůbec nepochopila, každou chvilku se choval jinak. Ale když jsou oba tak ztraceni, tak se asi k sobě hodí.
Ty první díly nebyly špatné, ale četla jsem mnohem lepší knihy s podobnými příběhy. Teď bohužel musím napsat, že postavy Grace a Jonathana byly mnohem lepší, než Sophie a Mattea, i když to taky kolikrát nebyla žádná výhra.
Častokrát jsem přeskakovala, protože tam nebylo nic nového ale nezajímala mě ani vedlejší dějová linka, která se zabývala uměním.
Ale když už jsem se do toho pustila, tak si přečtu i ten závěrečný díl, abych byla v obraze, nicméně moc toho neočekávám. Bohužel jdu proti proudu. Moc se mi to nelíbilo.

Chvilkasnění
24.03.2020 5 z 5

Trochu slabší začátek, ale pak se to rozjelo až mi z toho bylo smutno. ☺

Ivet1990
19.03.2020 2 z 5

První dva díly nebyly špatný, ale to nemůžu říct o tomhle díle. Nevím čím to, ale u tohle dílu jsem se docela nudila. Čekala jsem víc

Myška43
15.03.2020 4 z 5

Mě zaujala celá série Barvy lásky.Doporučuji!!!!

Shanib
18.12.2019 3 z 5

Očekávala jsem trochu víc. Sophia a Matteo mě ani zdaleka nebavili tolik jako Grace s Jonathanem. Obzvlášť Sophia byla nemastná neslaná. Narozdíl od původních dvou dílů si tento už znovu nepřečtu.

wendy944
15.05.2019 5 z 5

skvěla dobře se četla

Maruš.D
25.03.2019 3 z 5

Kniha Ztracená navazuje na předchozí díly. Najdeme zde postavy, které již známe, což je příjemné. Sophii jsem si moc neoblíbila, byla mi docela nesimpatická, nudná, panovačná a trochu hloupá. Matteu byl sice fajn, ale taky mě občas štval :D. Nicméně jako celá série “Barvy lásky” i tady bych to označila za nenárčné čtení z červené knihovny, kterého nelituji, ale ani se k němu nejspíš nevrátím.

avalonek
13.02.2019 5 z 5

Přečteno po delší době znovu a úplně se divím,co vše mi poprvé uniklo..Je to krásný příběh a já jsem ráda,že ho mám ve své vlastní knihovničce..

crazyslunicko
03.09.2018 3 z 5

Knihu považuji za oddychové čtení při propršeném víkendu, kdy se nedá nic jiného dělat. Začátek příběhu začíná velice pomalu a v podstatě do půlky knížky se nic moc neděje. Pak se to ale začíná rozjíždět velice rychle, vášnivě a děj je nabitý sexem. Opět se jedná o muže, který má temnou minulost a hlavní hrdinka zjišťuje co se stalo a pomáhá mu s ní. Kniha mě až tak nezaujala, ale dalo se to přečíst a dočíst. Pět hvězd si, ale ode mě nezaslouží.

LadyHip
30.06.2018 3 z 5

No, taky jsem byla ztracená. Nějak jsem se i v téhle knížce nedokázala chytit... Nenadchlo, a ani moc nezaujalo. Slabší průměr.

4laras
29.04.2018 4 z 5

Řím, barvy a láska,
tomuhle prostě nešlo odolat. Už od začátku se mi kniha líbila.
Sophia byla úžasná a Matteo dokonalý, jako každý Ital. U knihy jsem se stále spokojeně culila.
Oddechové čtení, jako i předchozí knihy.

Ivanka83
01.03.2018 5 z 5

Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, jak mne pohltila :-)
Moje první kniha od Kathryn Taylor, a rozhodně ne poslední.
Doporučuji a dávám 5*

1259
15.11.2017 5 z 5

Tenhle díl byl o něco slabší, než předchozí dva. Očekávala jsem od toho trochu víc, abych pravdu řekla, ale i tak to rozhodně nebylo špatný.

a.nnysek
05.06.2017 5 z 5

Moc pěkné čtení :-)

havrmoni
11.04.2017 4 z 5

Opět pěkné,svižné. Tentokràt je mi hrdinka sympatičtější než hrdina. Já bych tím jeho chováním byla unavená a nechala bych ho. Jinak je to samozŕejmě chlap,do kterého se musí zamilovat každá.

sarahmoon
20.03.2017 4 z 5

Začnu číst první odstavec, vykulím oči a nechápu. :o)
Patřím mezi ty šťastnější, kteří měli doma 2 a více dílů a tak, jak jsem rychle zaklapla druhý díl, tak rychle jsme se vrhla na 3 díl. Samozřejmě jsme si nepřečetla anotaci... a to že již není hlavní hrdinkou Grace, ale Sophie mě tak trochu... rozhodilo. :o)
...Jinak, zase jednoduše sladký a nenáročný příběh.
Líbilo se mi, že i když je již 3 díl o jiných postavách, tak si autorka neodpustila propojení s postavami z předchozích dílů.
Jo a ta obálka je jednoduše nádherná ♥

láska Řím romantika

Kathryn Taylor