Barva půlnoci

Barva půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/bmid_barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4 774 152

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Midnight Blue , 2018

rajcatko
29.10.2019 3 z 5

MINI SPOILER!
Klasický příběh tohoto žánru. Spíše slabší. Některé pasáže mi přišly chaotické a někdy jsem se zase nemohla odtrhnout od čtení. Jen škoda, že téměř všechny tyto příběhy končí narozením dítěte, jako důkaz naplnění vztahu. Nemůže to být někdy trochu jinak?

Ewwe
14.10.2019 5 z 5

Příjemné čtení na večer :) Hlavní postavy jsou fajn, hlavně Indigo. Čte se to svižně, děj má spád a prostředí okolo hudebního průmyslu je super.

luzajickova
08.10.2019 5 z 5

Indigo sem si zamilovala ♥
Alex byl parchant ale taky sem si ho oblíbila teda když zrovna nemluvil o Fallon ._.
Fallon provedla teda pořádnou svinarnu ja chapu že měla v sobě drogy ale stejně bych ji to v životě neodpustila bylo to od ní odporné že to tajila jen jednomu člověku to řekla ale Alex to nebyl...
Oddechovka tentokrát sem to četla déle jelikož sem na to popravdě moc neměla čas :)

jitka7
04.10.2019 3 z 5

Indigo se mi líbila, Alex asi moc ne. Přestože asi dokážu pochopit jeho zahořklost a jízlivost, tak i tak nechápu jeho chování vůči Indigo. Příběh to byl hezký, Indigo byla sympatická holka a Alex tak trošku parchant. Já bych uvítala lehce slušnějšího Alexe. Mám vždycky problém, když se chlap chová k ženské jak k onuci.

V3runecka
01.10.2019 4 z 5

Čtivé klišé, ale rozhodně neurazí

kachis
30.09.2019 4 z 5

Přečteno za dva dny. Kniha se hezky četla a děj ubíhal. Do chmurných dnů byla bezva společnice. :)

jinbr
27.09.2019 4 z 5

Tato kniha se mi líbila, byla čtivá, odsejpalo to. Myslím, že to zajímavě nastínilo pocity a myšlení umělce. Často si říkám, že ti nejlepší umělci nemohou být "normální" lidé, protože skrze své jiné frekvence vnímání a cítění jsou jen tak pak schopni vytvářet ta nejkrásnější díla. A je jedno, z jakého druhu umění. A zrovna tak věřím, že takový člověk se může velmi hluboko zadrápnout v duši jiného, navíc rovněž tak trochu naladěného na jinou frekvenci vnímání. Ubírám jednu hvězdu za možná trochu překombinovaný závěr, ten mohl být trochu lépe promyšlený. Ale jinak super, moc hezké.

2688
25.09.2019 5 z 5

Dobře se četla za mě 1

illca2
20.09.2019 3 z 5

Pěkné čtení na chladné večery ;)

Lumbez
19.09.2019 5 z 5

Je boží

Toledo
17.09.2019 4 z 5

Pribeh me bavil, hodnotim jako jednu z lepsich knih s touto tematikou. Hlavni postavy jsou sympaticke, dej ubiha a je to celkove takova oddychovka na vecer.

Misspullinn
16.09.2019 5 z 5

L.J.Shen je prostě moje srdcovka! Miluju tuto autorku, spoustu knih jsem od ní četla v originále, protože prostě waaau, nedokážu čekat, až všechny její knihy vyjdou v CZ :D Doporučuji!

Nuttelka
05.09.2019 5 z 5

Která by nechtěla poznat Alexe :-)
Indie s Alexem mě bavili moc, stránky mi ubíhaly, všechno jsem s nimi prožívala... další povedená oddychovka.

Lofda
24.08.2019 3 z 5

Kdybych mohla, hodnotím asi 3,5*.. Četlo se to dobře, děj letí ani nevíte jak, jen to pro mě nakonec byla další knížka podle podobného scénáře, aneb "jak nevinná holka napravila jednoho rebela".. Určitě nezklamala, ale ani obzvlášť nenadchla. Neubráním se srovnání, hodně mi to připomnělo Rockový risk, tam jsem se ale o dost víc bavila.

bafuskyBaf
13.08.2019 3 z 5

Nebylo to ono...Možná, že se to podobalo jiné knize.

tynka65
09.08.2019 5 z 5

Alexovi jsem propadla. Pohltil mě hned na začátku příběhu a nepustil až dokonce... Konec byl moc přeslazený, ale já to tentokrát přehédnu, protože zbytek knížky byl skvělý!... Epilog hold prostě vynechte nebo ho berte s nadhledem :)

DomenicaRisa
28.07.2019 odpad!

Nevím, ale tyhle knížky kombinující hezkou/zajímavou holku a nějakého rockera s problémem mě prostě nebaví. Možná je to prostředím, ale stejně jako série STAGE DIVE je tohle prostě dobré leda na podložení kymácející se knihovny. Nemělo to nic moc zajímavého, tuctový námět, který se ničím nevymykal. Hrdina vše takříkajíc musí pos*at, aby to pak sáhodlouze napravoval.

Nel-ly
18.07.2019 2 z 5

Necelý týden po přečtení si pomalu nepamatuju ani jména postav... (no, příjmení Bellamy, díky The 100 :D)

Pokus o zápletku tu byl docela pěkný, romantika to ale není, tohle je jednoduše erotická schýza jako u asi nejpodobnější knihy V RINGU a rozdíl je především to, že tohle, díky bohu, není série.

Z pohledu hudebníků mě zaujala víc série STAGE DIVE, kde ve mě knihy něco zanechaly, minimálně si je vybavím.

V tomhle případě si za měsíc nebudu pamatovat, že jsem Barvů půlnoci četla. Takže čistý štít, 50/50, fajn oddechovka na jeden/dva večery.

astra3
16.07.2019 4 z 5

Mohlo to být kratší. Četlo se to dobře. Asi to umělci nemají snadné. Nic jim nezávidím.

georginaa
23.06.2019 4 z 5

Závislosti ať jsou jakékoliv, jsou zátěží pro mysl, tělo a osobnost člověka. Záleží na okolí, zda někdo táhne ke dnu, nebo někdo ho z toho dna vytáhne. A tak to bylo i v tomto příběhu. Alex musel k někomu vzhlížet, vážit si ho, pochopit jiné myšlenky a jiný náhled na život. A to se Indigo povedlo - dostala se mu pod kůži, nic mu nedala zadarmo, dokud si sám Alex neuvědomil, co to vše pro něj znamená.