Barva půlnoci

Barva půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/bmid_barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4 773 152

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Midnight Blue , 2018

ZHrdinka
08.02.2021 2 z 5

Knizka byla celkem fajn, ale podruhe ji asi cist nebudu.

lihate
01.02.2021 5 z 5

Myslím, že každý jsme tak trochu Alex Winslow. "Občas je potřeba zahnat některé věci do koutku mysli, abyste se uchránili před bolestí." Kniha je plná vět, frází a mouder, nad kterými se chtě nechtě prostě zastavíte a přemýšlíte o nich. "Na vzpomínkách je blbí to, že se vám dostanou do hlavy." Bavilo mě číst myšlenky, které byli někdy zbytečně dětinské a jindy až moc filozofické. Bavily mě rozhovory přes chat s Hudsonem a Jenny. Líbili se mi maily adresované Indie, když byl Alex v rauši ale pořád věděl, že ji miluje. Milovala jsem vztahy mezi nimi, byli na hraně lásky a nenávisti, na hraně upřímnosti a lži, na hraně nevinnosti a totální závislosti. Během knížky se mi do hlavy vkrádalo spoustu myšlenek, které nesouvisely s knihou ale se mnou a lidmi kolem mne. "Když neustále lžete, v jednu chvíli už úplně přestanete přemýšlet, jestli to, co říkáte, je pravda nebo lež." Indie byla víla a ne obyčejná smrtelnice, která se zamiloval do boha, jak sama tvrdila. Byla mnohem víc, než sama dokázala vidět. Silná kniha je kniha, která vás dokáže rozesmutnit, rozplakat ale i rozesmát. Šíleně. Hystericky. Nelogicky. Což se mi tady stalo. Každá kniha ale ovlivní jiný lidi, proto chápu, že já bych ji klidně dala deset hvězdiček a i přesto tady nemá zrovna vysoké hodnocení. "Umění je jako láska. Je moc subjektivní, než abyste ho viděli jasně." Moc ráda se ke knize i příběhu vrátím a přečtu si ho někdy znovu.

"Každá kniha má duši - duši toho, kdo ji psal, a duši těch, kdo ji četli a snili s ní." Carlos Ruiz Zafón

Miliamka
24.01.2021 4 z 5

Ve srovnání s podobnými romány (série Stage Dive nebo Něco skutečného) mi tento román přišel propracovanější, víc zaměřený na pocity, závislosti, temná tajemstí z minulosti, prostě komplexnější a chytlavější. Přečteno za cca 12 hodin a můžu jen doporučit.

adela_02
13.01.2021 4 z 5

Kniha byla dobrá, ale od autorky jsem čekala něco více. Doporučuji. Osobně se ke knize už vracet nebudu. Jedno přečtení je víc než dost. Někoho možná příběh nadchne více :)

Domča153
05.11.2020

Takhle smíšené pocity jsem z knihy dlouho neměla.
Na jednu stranu dobrý na druhou stranu mi přišlo že je toho v knížce proste MOC.

ivetapl
01.11.2020 4 z 5

Skvělá oddechovka. Autorka prostě umí psát.

Kristy.Seb
29.10.2020 4 z 5

Tragédie je jako ošklivá jizva, kterou skrýváme před celým světem.
Skutečný význam se před námi skrývá. To skutečné se skrývá v nás. Co je důležité, je to, co cítíme.
Nadšení je jako nakažlivá nemoc. Rychle vzplane jako oheň, šíří se a nic s tím nesvedete.
Sebevědomí a jistotu si vybuduješ nejen tím, že o tebe někdo pečuje, ale taky tím, že ty pracuješ o svoje milované.

Příběh mě celkem bavil. Bylo to přitažené za vlasy občas, ale hlubší příběh obou hlavních postav mě se mi líbil.

Zlatovlas
15.10.2020 5 z 5

Tohle mě bavilo. Knížka měla hlavu a patu, nenudila jsem se a u některých pasáží jsem se tlemila jak blázen :) Indigo i Alex byli fajn.
Jen ten závěr nebyl úplně můj šálek kávy, takové překombinované, ale to je individuální...
Doporučuju :)

cukrovka
13.10.2020 3 z 5

Čtivá erotická jednohubka s předvídatelným dějem. Jen ta zápletka v závěru mi přišla nesmyslná a zbytečná.

Mrňous1
10.09.2020 4 z 5

Tak opravdu nevím, kdo navrhuje obálky knih, ale kdybych si vybírala tuto knihu podle obálky, asi bych po ni nesáhla a to by možná byla škoda. Kniha se čte dobře, je to zajímavá sonda do prostředí celebrit. Přestože mě na tomto prostředí naprosto nic neláká a nezajímá, tak kniha mě bavila, postavy byly zajímavé, příběh nebyl plytký a závěr samozřejmě sladký, ale to od takových knih jaksi očekávám, takže kniha dle mého názoru stojí za přečtení.

pipa36
23.08.2020 3 z 5

Moje první kniha od této autorky - nebylo to špatné, ale...
Příliš jednoduchý a až neuvěřitelný děj, zakončený nesmyslnou zápletkou s tak sladkým koncem, že by se za to nemusela stydět ani harlequinka z levných knih. Nicméně dobře se to četlo, za jeden den je po všem. Je to kniha, po které ve vás nic nezůstane - vlastně ani nevíte, co vás přimělo knihu otevřít a začít číst.
Hlavní hrdinka, jednadvacetiletá modrovlasá holčina, která před čtyřmi lety při nehodě přišla o oba rodiče, se stane "chůvou" rockera, který má problém snad se vším - s alkoholem, drogami, chováním a hlavně sám se sebou. Jejím úkolem je udržet ho během turné střízlivého a "čistého". A co myslíte, jak to dopadlo? Stejně jako v každé knížce tohoto typu, žádné překvapení.
Přidaná hodnota této knihy je nulová, jen se to dobře četlo. Za mě 3*.

knihomolka78
02.08.2020 3 z 5

Opět příběh pohádkově nereálný - slavný, bohatý, krásný a zkažený x hodná, nezkušená, naivní s nic moc hezká, ale vnitřně krásná. Děj podobný knize Něco skutečného od E. Watt, která se mi ale líbila víc.

kacenka6144
02.08.2020 5 z 5

Klasická linie příběhu - on slavný, bohatý a ještě ke všemu krásný, ona duše čistá, prostá, otevřená a navíc zvláštně krásná. A můžeme začít. Je pravda, že u téhle knížky se dočkáme i nějakých překvapení. Jenom si na ně musíme počkat až do poslední čtvrtiny.

tittanie
18.07.2020

Kniha se mi asi líbila, i když měla slabší části. Dočetla jsem ji. Líbila se mi postava Indigo.

Myška43
28.06.2020 5 z 5

Naprosto super kniha, jak jinak, tuto autorku miluju. Mám ráda její styl, drsný a přesto tak něžný. V poslední třetině nabral děj zajímavý směr. Alexovo vyznání mi nahrnulo slzy do očí a text písně Barva půlnoci, nádhera. Také se mi líbí soundtracky, které autorka má v knihách, tento budu poslouchat moc ráda a připomínat si tak, tento krásný, i když ne lehký příběh.

Zuzana207
23.06.2020 5 z 5

Tisíckrát použitý námet šéf verzus asistentka dokázala autorka veľmi pekne spracovať. Knihe nechýba napätie, humor, dráma a láska. Odporúčam.

mišule5
22.06.2020 5 z 5

Knížka s pořádnou dávkou napětí, romantiky a sexu! Celou dobu se příběh četl velice dobře- autorka píše opravdu poutavě. Žádné nudné pasáže jsem tam neobjevila ba naopak- stále jsem byla napnutá jak struna abych se dozvěděla jak to nakonec dopadne.
*****

Evicka0011
03.06.2020

supeeeeeeeeeeer

pavlikova9332
31.05.2020 5 z 5

Hezka kniha s dobrým koncem

ElikaS
29.05.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila, Alex je sice občas, teda vlastně dost často na zabití, ale i přesto jsem si ho oblíbila a byla jsem ráda, že si Indii podařilo k němu proniknout. Příjemná oddechovka na odpoledne.