Barva půlnoci

Barva půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/bmid_barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4 774 152

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Midnight Blue , 2018

alzbeta2843
26.03.2024 4 z 5

S touto autorkou mám zvláštny vzťah. Niektoré jej knihy pratria medzi moje najoblúbené a niektoré sotva ohodnotím ako priemerne. Záleži samozrejme na nálade a príbehu. Na tento príbeh som sa veľmi tešila, lebo ide o príbeh z hudobného a veľmi divokého prostredia, kde je hlavným hrdinom Indigo milé a naivné dievča z chudobných pomerov a Alex, ktorý je drzý, divoký a stratený. A čo autorka rozhodne vie, je vykresliť hlavného hrdina ako najväčšieho hajzla, ktorého budete chcieť zabiť i vy. Práve preto ma tá kniha tak bavila, pretože Alex sa choval naozaj hrozne a nezmenil sa hneď.

Lucie.285
18.02.2024 4 z 5

Opět povedená kniha od autorky. Tentokrát je to jiné v tom, že o hlavním hrdinovi jsem 80% knihy nevěděla, co si mám myslet. Ovšem posledních třicet stran si mě získal. Máme zde britského rockera Alexe (27), který má problémy s alkoholem a drogami a jako bonus má roztříštěné srdce z minulého vztahu. A pak je tu Indigo (21), se kterou se život také moc nemazlil a má mu dělat chůvu. Byla mi sympatická ve všech směrech. Máme zde: hate to love linku, hudební průmysl a závislost. Co oceňuji, jak autorka popisovala Alexovo problémy s alkoholem a kokainem, většinou je v knihách jen zmínka a pak jako zázrakem je hrdina v pohodě, tady to bylo mnohem autentičtější a je to prostě běh na dlouhou trať. Epilog byl krásný a teď už mi dává smysl, proč se kniha jmenuje Barva půlnoci.

uzivatel83509
13.02.2024 5 z 5

Kniha se ke mě dostala díky komentáři jedné mé oblíbené uživatelky Jita160 - děkuji za to :-)
Příběh Indigo a Alexe mě doslova pohltil. Bohatý, znuděný a zlomený rocker, který se utápí v chlastu a drogách a ženský jsou pro něj jen příjemná schránka na penis.. tedy, kromě jedné... Fallon, která zasáhla jeho srdce a rozbila ho. Alex má za sebou celý tým svých "placených" lidí, který se snaží ho vytáhnout ze dna.. i za cenu toho, že je bude později nenávidět.. nastaví pravidla a najmou "chůvu"... Indigo, je nezkušená a má svých problémů dost, ale potřebuje peníze a potřebuje je tak moc, že je ochotná vyrazit s "tímto" Alexem na turné a hlídat ho... žádný alkohol, žádné drogy, žádné skandály... :-) jenže...
Strašně hezký a peprný příběh o člověku, který potřebuje "zachránit" a o ženě, která do poslední chvíle neztrácí naději...
Moc jsem si čtení tohoto příběhu užila! Předávání ceny na konci a Alexova řeč mi doslova vehnala slzy do očí!

Jita160
27.01.2024 5 z 5

Skvělá knížka.
Prostě ujíždím na toxických mužích, kteří si myslí ,že sláva, peníze a vzhled je nadevše.
Alex je rocková hvězda je závislák a lamač dívčích srdcí... začal být nezvladatelný. Byla mu najata osobní asistentka, nevinná, milá a zodpovědná Indigo, s kterou Alex ze začátku zacházel jak z kusem hadru.
Ale co by to bylo za příběh kde síla ženské oddanosti a lásky položí muže na lopatky.
Moc jsem si tento příběh z muzikantského zakulisi užila.

IrenaMikerová
21.01.2024 5 z 5

Tato kniha mě osobně bavila a hlavně mě velmi překvapila, protože jsem od ní nečekala moc, ale byla vtipná, zajímavá a celkově se mi příběh líbil a totálně miluju autorčin styl psaní!!

Nermal
03.12.2023 4 z 5

Po přečtení série Hříšníků jsem si řekl, že bych si mohl přečíst i něco staršího od této autorky, a začal jsem Barvou půlnoci.
Indigo jsem si hned oblíbil, zato Alex mě štval hned od začátku tím, jak se choval k ženám a hlavně k Indie, která si zpočátku musela připadat jako onuce.
Bylo znát, že autorka je se psaním teprve v začátcích, chvílemi se mi zdál děj trochu protahovaný, ale jinak se to četlo dobře a to "něco" mezi oběma postavami tam nakonec bylo také a závěr byl výborný.
Výjev, kdy Alex přijde do parku, budu mít asi ještě dlouho v hlavě. Takže nakonec jsem byl spokojený.

werunka488
15.10.2023 5 z 5

Od této spisovatelky moje první kniha, musím uznat že moc dobře napsaná.
Bylo tam od všeho dostatek, příběh byl silný a zároveň romantický. Občas mě Alex štval hlavně na začátku ale od půlky jsem nemohla dát knihu z ruky. Krásný konec. Mohu jenom doporučit

Siwan
22.08.2023 5 z 5

Tady se ukazuje, že Shen je opravdu odborník na sebedestruktivní typy a "hate to love" dějové linky. Z počátku mi byl Alex ultra nesympatický, ale autorka to prostě umí, že vás tím provede tak, až jim na konci fandíte oběma. Indigo super sympatická - trochu mi připomíná postavu Emilie z Vicius. Za mě plný počet.

andrea-juli
12.08.2023 4 z 5

Pořad se nemůžu rozhodnout jestli knize dát 3 hvězdičky, protože to mi na ní přijde málo a 4 nevím jestli si zaslouží, i když asi ano.
Příběh je to hezky, jen mě osobně bohužel nesedl z důvodu alkoholu a drog. Jednou byl Alex nahoře a pak dole. Závislost je složitá věc a možná proto, že mám zkušenost v rodině, tak je to asi důvod, proč mě bohužel tolik neuchvátila.
I přes to, že někdy se Alex choval neskutečně arogantně měl i svoje sladké stránky a na Indigo mi chvílema vadilo, jak je strašně naivní.
Na konci knihy mě, ale nejvíc asi překvapil Lucas a kdyby on měl svoji vlastní knihu, tak bych skákala radostí, protože toho jsem si šíleně oblíbila stejně jako Jennu.

Eliska.ctenarka
06.06.2023 5 z 5

Moc milá oddechovka na dva večery, u které jsem krásně vypnula.

avalonek
04.05.2023 4 z 5

Hezké čtení,ale asi si dam od autorky chvilku pauzu,jsem trosku přeslazená.Ale zase se k ni určitě vratim

helenkan
29.04.2023 4 z 5

Po přečtení knihy Les v domě jsem potřebovala trochu něco pozitivnějšího. A tak jsem sáhla po téhle už přečtené romantice. Taková pohádka pro dospěláky.

hlavajda93
13.04.2023 4 z 5

Klasická pohádka, jak se z feťáka a závisláka stal milující partner a otec...ale jo, bylo to pěkný, někdy je čas trochu snít:) jen ty modré oči na obálce mě štvaly, když se v knížce pořád psalo o očích barvy whisky...

Makyt
11.04.2023 4 z 5

Zajímavý pohled do zákulisí život hvězdy a idola dívčích srdcí. Rozuzlení zcela nečekané, ale děj, postup a celkově náplň předvídatelná. Líbila se mi skrytá gesta jako například šití šatů nebo spjatost Alexe s Taniou.

Ketfl
02.04.2023 4 z 5

Jedno ze starších děl od mé oblíbené autorky, které stále čekalo na přečtení, se konečně dočkalo. Musím říct, že královna otřesných charakterů nezklamala, a i v tomto příběhu na vás bude čekat postava Alexe, kterého si rozhodně užijete. Já sama chvíli přemýšlela, jestli bych ho nejradši flákla po hlavě, nebo mu dala pusu. Kniha je nesmírně čtivá, jak jsme u L.J. Shen všichni zvyklí. Jak jsem se začetla, stránky mi doslova lítaly pod rukama. Nicméně na rozdíl od jiných děl autorky jsem si z tohoto příběhu úplně na zadek nesedla. Nemohu totiž vyloženě tvrdit, že by mi hlavní (ale i vedlejší) postavy byly úplně extrémně sympatické. I zápletka mi nepřišla tentokrát tak dobrá, jako tomu je u jiných děl. Působilo to na mě trochu vynuceně. Co mě ale bavilo, tak skvělá chemie! Ta se autorce povedla, jako vždy. Ač bych tuto knihu za svou oblíbenou od autorky neoznačila, tak i přesto se skvěle četla a bavila mě a proto hodnotím 4/5.

Artep071
07.11.2022 4 z 5

I přes to, že jsem si ani jednoho v této knížce nijak zvlášť neoblíbila, četlo se to svižně a bylo docela fajn sledovat jak to dopadne. On byl hrubej sprosťák a ona ...ehm no docela nadržená pipka xi xi

Blanka29
31.10.2022 3 z 5

Asi jedna ze slabsich knih o muzikantech. Prislo mi to takove nijake. Indigo byla holka do nepohody, i pres tezke okamziky se na svet divala dal s optimismem. Na druhou stranu Alex byl na samem dne, sebestredny, sobecky parchant, ktery si mysli, ze muze vse. Ale jak to tak byva laska vas zmeni :) Kniha neurazi-nenadchne.....

Silvisek
20.09.2022 3 z 5

Zacatek teda nic moc. Bylo to takovy ze jsem jen cetla a rikala si ze kdy se to konecne zmeni v neco. Pak nakonec v te polovine uz to bylo ctive. Pak teda zase ten konec noc moc. Ale slo to. Asi bych se ke knizce uz nevratila

MAU256
22.08.2022 5 z 5

Jsi krásný, Alexi, ale prázdný. Není možné pro tebe zemřít. A nikdo kvůli tobě neměl zemřít. - Indie
Citovala Malého prince a o to to bylo bolestivější. Malý princ byl náš.

Kniha se mi líbila, byla čtivá. Akorát mi vadil Alex, protože se choval k Indigo jako kretén. No co může člověk vědět, čím si závisláci vůbec prochází? Jenže ani to by ho nemělo omlouvat pro to, jak se choval. Vždyť to byla pro "Malého prince" jeho růže, jeho planeta. Indigo byla neskutečná, snažila se stále pomáhat, a to i těm, kteří si to vůbec nezasloužili. Konec byl krásný, jako vždy láska je mocná čarodějka.

michaela5515
11.08.2022 4 z 5

Těžko jsem kousala, když byl Alex na Indii fakt zlej a ona pak stejně udělala, co chtěl. Jasně, byly tam romantický chvilky a vtipný chvilky. Příběh sám o sobě byl moc hezkej. Jen kdyby na ni nebyl tak zlej.