Barva půlnoci

Barva půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/bmid_barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4 774 152

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Midnight Blue , 2018

alzbeta4340
23.06.2019 5 z 5

Námět stokrát použitý, ale přesto zpracovaný velice dobře. Čtivá kniha, i když vhodná jen pro čtenářky, které mají rády romance ze současnosti. Konec se mi zdál, jako obvykle, trochu přeslazený. Nakonec dávám ale plné hodnocení, protože jsem se velmi dobře bavila.

Lucuschka
19.06.2019 4 z 5

Námět tuctový, ale jako oddychové čtení to nebylo vůbec špatné. Ačkoliv už člověk dopředu věděl, jak to všechno skončí, tak se to četlo moc dobře a nebylo to nudné a úplně bez nápadu.

Lil30
15.06.2019 3 z 5

Taková normální kniha, která se dobře četla, odpočinula jsem si u ní, ale že bych na ni musela vzpomínat, to asi ne. Více se mi líbila série Stage Dive.

veveronka
12.06.2019 2 z 5

Cekala jsem neco jako rockovy polibek,ale zklamani.Do cteni jsem se nutila.

bellass1864
10.06.2019 4 z 5

Kniha nezklamala. Velmi poutavé, nemohla jsem se od ní odtrhnou. Určitě doporučuji.

janno69
09.06.2019 5 z 5

Kniha mě moc bavila. Není to zbytečně moc uhlazené a to se mi líbí. Spousta vtipných hlášek, to ještě okořenila....

Cometka
08.06.2019 3 z 5

Knížka se čte rychle, to je jediné pozitivní. Celou dobu jsem měla pocit, že už jsem podobný příběh zpěváka a jeho chůvy četla. Autorka mě nenadchla, ale ani neurazila, i když některé postelové scény byly nedomyšlené, protože i při té nejlepší představivosti se mi zdály neproveditelné.

Ditules
07.06.2019 3 z 5

Zajímalo by mě, jak zní Alexův hlas :D
Jinak neurazí, nenadchne...

malazluta
06.06.2019 3 z 5

Tato kniha se četla poměrně dobře, ale děj prostě jen plynul. Něco tomu chybělo.

Saryinka
04.06.2019 5 z 5

Jo tak tohle mě hodně bavilo. Sice jsem na začátku měla pocit, že to nebude můj šálek kávy, ale nakonec to dopadlo...
Alexe bych teda skoro polovinu knihy propleskala a pak zase pomilovala :D, ale nakonec si mě získal.
Indigo byla velice sympatická postava a fandila jsem jí od začátku do konce. Rozhodně potřebuju víc takových knih.!

Justme3
31.05.2019 4 z 5

Právě jsem si sakra zlepšila den!
Knihu jsem četla před rokem v originále, a ačkoli ani zdaleka nepatří k mým oblíbeným, autorka je ztělesněná dokonalost. Její další knihy, zvláště ty vydané v minulých měsících si mě získaly tak, jako žádné jiné.
Nemám ráda příběhy s muzikanty. Ne, ti není pravda, nemám ráda knihy zabývající se moderní hudbou. Nevím proč, asi jsem vždy měla nešťastný výběr na podobné tituly a tak jsem si knihy se zpěváky a kapelami automaticky zaškatulkovala jako "drž se sakra dál". U této knihy to bylo velmi podobné, nechtělo se mi do ní, ale nacházela jsem se v situaci, kdy jsem všechny autorčiny knihy odškrtla ze svého seznamu "přečíst" a tak jsem po ní nakonec taky sáhla. Nebudu lhát, neuchvátila mě, přesně jak jsem čekala. Ale na druhou stranu, jsem nebyla v rozpoležení ze svých pocitů z tohoto díla.
Knížka má velmi silné hrdiny, pěknou zápletku a zajímavý vývoj. V originále se četla pěkně, angličtina je na super úrovni, autorka přesně ví, jak ukázat veškeré pocity postav a umí si s vámi hezký pohrát. Za mě hodnotím spíše autorku, než knihu.
Těším se, až vyjdou další autorčiny knihy, především The Kiss Thief, Dirty headlines a její nejpopulárnější serie Sinners of Saint. Pokud si libijete čtení v angličtině, vysoce vás nabádám, abyste přestali dělat cokoli na čem pracujete a šli jste si přečíst tyto tituly. Věřte mi, že vás nenechají spát ani po přečtení.

LenRan
27.05.2019 5 z 5

Na této knize je nejhorší její obálka. Ta, se k ní vůbec nehodí, je laciná a to tato kniha opravdu není.
Uznávám, že hlavní linka knihy není zrovna originální, ale je vlastně absolutně nepodstatná. Podstatný jsou na této knize pocity. To, co uvnitř Alex a Indii prožívají, co cítí a jak s tím naloží. Je to nádherná kniha, plná a barevná a já se do ní úplně zamilovala. Určitě se k ní brzy vrátím.

Lucka.79
25.05.2019 4 z 5

Ještě v půlce knížky jsem si říkala, že to vidím max. na 3* ... bylo to nezáživné, přišlo mi, že se děj točí pořád dokola a ne a ne se odpíchnout ... ale potom nastal rychlý spád a konec byl moc fajn

Ivet1990
25.05.2019 4 z 5

Kniha nebyla špatná. Je pravda, že se ze začátku knihy mě přišlo jako by knize něco chybělo. Chvilkami se kniha jako by táhla, ale né zas na tolik, abych měla potřebu přeskakovat odstavce. Pak se zas na chvíli rozjela, ale zas nic. Když jsem je dostala za půlku četla jsem jí jedním dechem. V knize díky tajnostem nastal velký zvrat čímž mě kniha úplně dostala a nemohla jsem přestat číst.

uminaa
21.05.2019 3 z 5

Ale tak dalo sa. Kniha ma až tak neohúrila, ale čítala sa rýchlo a ľahko. Aj dej bol zaujímavý, ale nemalo to pre mňa tú správnu šťavu. Možno sa s odstupom času ku knihe vrátim.

AliceTief
19.05.2019 5 z 5

Tak tenhle příběh mě opravdu hodně bavil, nebyla to úplně sladárna a nikdo nedostal nic zadarmo a přesto, krásný příběh o lásce =) Opravdu pěkně napsané a přečtené během jednoho dne =)

lucie2952
18.05.2019 5 z 5

Spisovatelka píše podobně jako má oblíbená autorka P.Ward . Kdybych nevěděla, kdo knihu napsal, tak bych si byla jistá, že ona :D
Musím přiznat, že Alex a Indigo mi budou hodně chybět a brala bych klidně pokračování.
U většiny knih podobného typu se mi hodně stává, že mě to ke konci vůbec nebaví, ale tahle kniha mě bavila až do poslední věty.
Moc se mi líbilo, že se spolu nevyspali hned a toho sexu pak tak bylo akorát.
Doufám, že u nás výjde v češtině další kniha od autorky.

1moniccka
16.05.2019 5 z 5

taková od dechovka. Knížka se četla velmi dobře děj byl zajímaví a přečtený během dvou večerů rada si ji přečtu znova

Petra38
16.05.2019 5 z 5

Kniha me chytla hned od zacatku, oci se mi v noci div samy nezaviraly kdyz me kniha nutika cist dal. Vazne skvela,do hlavnich postav jsem se bez problemu vzila a vlastne mi bylo lito,ze je kniha u konce. Je tam spoustu agresivniho chovani,vulgarismu a vlastne i sexu. Takze pokud nemate chut na sladke cteni,tahle se bude urcite libit ;-) Sama se k ni rozhodne za kratko vratim :-) doporucuji !!!

LilliBell
12.05.2019 5 z 5

Táto kniha mi doslova vyrazila dych. Ako bol začiatok pomaly rozbiehajúci sa a klišoidný, tak po krátkom čase kniha ma upútavala viac a viac. Nemohla som prestať čítať. Skutočne krásny príbeh.