Barva půlnoci

Barva půlnoci https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397188/bmid_barva-pulnoci-Elf-397188.jpg 4 774 152

Indigo Bellamyová je pro svou novou práci jako stvořená. Je zodpovědná, optimistická, nevinná. Mělo jí dojít, že práce osobní asistentky slavného rockera nebude procházka růžovým sadem. Alex Winslow je rocková hvězda. Nespoutaný Brit, který svádí ženy očima v barvě whisky a láme srdce na počkání. Celosvětové turné. Tři měsíce. Čtyři kontinenty. Sto koncertů. Indigo zaprodala svou duši potetovanému bohovi rocku. Jenže Alexi Winslowovi její duše nestačí. Chce i její tělo a srdce.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Midnight Blue , 2018

janaky
09.08.2022 5 z 5

Kniha sa mi čítala jedným dychom.
Bola to zvláštna kombinácia lásky, eufórie od fanúšikov cez závislosti na rôznych veciach. Kniha sa mi páčila.

_Brunetka_
21.07.2022 2 z 5

Barva půlnoci aneb zatím největší propadák letošního roku. A to jsem si myslela,že horší než Prach a popel nic být nemůže. Ale stalo se. Ze začátku mi přišel autorčin styl psaní fajn,ale asi od strany 150 (kniha má 400 stran) mě začala kniha neskutečně nudit,táhla se mi a měla jsem sto chutí ji odložit. Rozhodně by tenhle příběh šel zkrátit a prospělo by mu to.Pomalu u mě kniha vyvolala čtecí krizi. Dál. Čekala jsem oddechový příběh,který vám bude při čtení kouzlit úsměv na tváři. Očividně jsem sáhla po špatné knize. Hlavní hrdinové mi k srdci nepřirostli, Ingrid by byla bez Alexe fajn,ale bez něj nebyla,takže… A Alex? Ze začátku jsem si říkala ok,ale to jeho „bad boyství“ mi za chvíli lezlo krkem. Žádný vývoj u něj nenastal. Romantika se mi taky nelíbila. Popis některých intimních scén byl z Alexova pohledu nesnesitelný. Působilo to výsměšně a já měla chuť to přeskákat. Autorka navíc při popisu těchhle scén často opakovala stejná slova,což mě přímo dostávalo do bodu varu. A konec? Ten byl fajn. Neuhodnete proč. Právě proto,že to byl konec. Přesto si myslím,že mě tahle knížka ještě bude dlouho strašit. Doufám však,že se brzo stane jen vzdálenou vzpomínkou, kterou můj mozek vytěsní.

milena8281
12.05.2022 3 z 5

První půlka mě moc nebavila, Alex se choval opravdu jako hajzl, a to naprosto zbytečně a bez důvodu. Jo, možná chtěl Indigo vyprovokovat, aby vycouvala a on se jí zbavil, ale i když mu dala jasně najevo, že se nevzdá, pořád se choval jako kretén. Lezl mi tím strašně na nervy. V poslední třetině se to zlomilo a četlo se to lépe, ale celkově hodnotím opravdu spíš jako průměr. Ale autorka píše dobře, čtivě, Ukradený polibek se mi moc líbil, takže nejspíš si od ní ještě něco dalšího přečtu.

Laf
08.05.2022 3 z 5

Z této knihy mám rozporuplné pocity. Celkově příběh se mi líbil, ale často jsem narážela na chvilky, kdy jsem knihu ráda četla, a pak nastala chvilka, kdy mne to nebavilo, protože tam bylo nějak moc nudného popisu, který srážel zážitek z knihy. Na to, že jsem se na knihu těšila, ji hodnotím spíše jako lepší průměr. Nebo je možné, že nesedla jenom mě. Určitě bych knihu nezatracovala, za zkoušku to stálo :)

narisa
22.04.2022 5 z 5

Musím říct, že i tato kniha od Shen se mi moc líbila, i když jsem měla výhrady k hlavnímu hrdinovi a jeho závislostem. Ačkoli toto téma se v autorčiných knihách objevuje často. Její mužští hrdinové jsou většinou notně zranění uvnitř a navenek to dávají najevo hulvátským chováním, závislostí na alkoholu a drogách a střídáním partnerek. Někteří ve větší míře než jiní. No Alex je v tom třída. Bohužel. Ale Indigo si najde cestu do jeho srdce, aniž by to jeden z nich chtěl, nebo čekal.
Příběh se mi moc líbil, ačkoli se mi moc nelíbí život kapel a zpěváků. Hlavně to neustále stěhování z místa na místo a fanatičtí fanoušci a s nimi spojený nedostatek soukromí.
Dost překvapilo spojení mezi hlavními hrdiny, o kterém se během knihy dozvídáme. I když i toto často autorka zapracovává. Hlavní hrdiny většinou spojuje něco z minulosti, aniž by o to věděli. A většinou je to bomba.
Nižší hodnocení úplně nechápu. Až na konec, který byl celkem zdlouhavý, je to další skvělá kniha od Shen.
Rozhodně knihu doporučuji.
Hodnotím 4,5*.

Ralemo
13.04.2022 5 z 5

Moc hezky napsaný příběh. Zajímavá zápletka, drama, šťastný konec. Příběh Indie a Alexe určitě stojí za přečtení. Co vše se odehrává v hlavě hvězdy, která bojuje se závislostí? Oceňuji pohled obou dvou hlavních hrdinů. Od této autorky mám přečtené asi všechny knihy, proto oceňuji, že je rozdílná než ostatní. Každopádně určitě stojí za přečtení. Já mám takové příběhy ráda, sice je to klišé, bohatý umělec a asistentka, ale proč ne.

barbara2455
08.04.2022 4 z 5

Klise...ale pekne klise...fakt som bola par krat prekvapena a par krát som sa aj fobre zasmiala...pacila sa...

Sebík0903
01.04.2022 3 z 5

Mě se to líbilo. Je to trochu odlišný příběh než ty, které L.J. vydává v současnosti, je to jiné, více do hloubky, láska obou hlavních hrdinů je více taková...sladká. Nevím, jak jinak bych to popsala ale rozhodně bych neřekla, že to byl špatný příběh. Možná je tam pár odstavců, které rozebírají víc než by měly a které jsem upřímně mohla přeskočit ale jinak to bylo hezké, ovšem ne topové.
Myslím, že nikdo nic neztratí, pokud si tuto knihu přečte.

Ála1968
16.02.2022 5 z 5

Kruci to jako fakt?Další kniha od této autorky a zase bomba.Něco tak krásně drsnýho a zároven něžnýho jsem už dlouho nečetla.Já prostě ty zlý drsný hochy miluju.

V.Marie
04.02.2022 4 z 5

Hezké, ale sakra, moc dlouhé! Zbytecne. Autorku miluju, ale tohle je zatím nejslabší kniha.

hanpari
30.01.2022 3 z 5

Je to takové (s)prosté.

Na druhou stranu, všechno rychle odsýpá, takže pokud potřebujete zabít pár hodin času (a jste mladá osoba ženského pohlaví,) pak neváhejte.

Doufám, že můj komentář nevyzní genderově nevyváženě, ale přece jen se nedomnívám, že by společnost (alespoň ta naše) dospěla do stavu, kdy by i muži dávali přednost Barvě půlnoci před veledíly, kde se míhají sekery a tečou potoky rudé krve.

Když píši tento komentář, cítím se jako misionář, který dobrovolně vstoupil mezi divochy.

Ale i já obcoval s ženami domorodých kmenů. Nejspíš nikoho nepřekvapí, že přece jen dávám přednost Jane Austenové, popřípadě Kushielově střele od J. Carey z fantasy ranku. Kdysi dávno jsem také četl Sametovou sérii od Jude Deveraux a celou řádku románů, které jsem v knihovně půjčoval pro svou milovanou matičku.

Proto se také cítím povinen vás upozornit, že pokud se vaše starší příbuzné necítí být vysloveně "cool", nejspíš bych doporučil jim jako dárek vybrat jinou knihu.

Njangu
14.12.2021 5 z 5

S velkým zpožděním od vydání jsem četla tuto knížku. Moje první od L.J. Shen a určitě ne poslední. Podle ostatních komentářů má být tenhle knižní počin slabý. V tom případě se těším na další knížky a mrzí mě, že jsem se k nim nedostala dřív. Ta knížka je za mě totální bomba. Ano Alex je od samého začátku rozmazlený parchant, který si myslí, že se z něj všichni podělají, má peníze, moc a slávu a přesto mu toho tolik chybí. A pochybuji, že běžný rocker by byl citlivka. Indie je sice naivní, ale ne úplně blbá, nečekala od toho víc, než dostala a ve chvíli, kdy pochopila, že jí definitivně zlomil, zvedla hlavu a odkráčela středem a bez ztráty sebeúcty. Ne každá je protřelá světačka. Výborná knížka, kde byl viditelný posun obou hlavních postav. Tohle je jedna z mých TOP knížek.

anna7852
24.11.2021 2 z 5

já nevím jak knihu ohodnotit :-(
četla se docela rychle,asi tím že člověk se chtěl dostat k tomu krásnému konci. Ale úpřímě příběh byl zvláštní.
Takže takový neutrál

Katie88
13.10.2021 1 z 5

Tak toto se nepovedlo. Je úplně bolestivý číst o hrdinovi, který je více jak 50% knihy fixovaný na návrat ke své bývalce a k hrdince se chová, jako k přechodné stanici...

Adriana21
28.09.2021 4 z 5

Konečně zase nějaká dobrá kniha po předchozích, které mě fakt vytáčely k nepříčetnosti :) L. J. Shen mám moc ráda, její série Hříšnici je fakt supe. Ovšem téhle knize něco málo chybělo, ale i tak se mi líbila. Byla čtivá a hlavní postavy mi sedly, takže super. Svědčí o tom i to, že jsem ji přečetla za jeden den.

badliar_id
21.09.2021 2 z 5

(SPOILER) "Life is full of secrets, and narrow - minded people, and sugar - coated, empty conversations that hold no weight. What's real is what's inside us. What's important is what we feel."

***
L.J. Shen umí psát o tom žádná, ale narozdíl od předchozích knih mě tato neoslovila, tak jak jsem doufala.
Začátek se hrozně táhnul a měla jsem problém se začíst. Pak se to konečně rozjelo a začalo se něco dít. Kniha nebyla vůbec špatná, ale chyběla tomu ta jiskra, která mě vždy ohromí. Od Shen u mě pořád vede Scandalous: Šokující láska (třetí díl ze série Hříšníku)…
Líbilo se mi, že Indigo byla "obyčejná".. Povahově byla fajn :) .. Alex byl kretén. A i když na konci byl vážně sladký, stejně jsem měla chuť mu jednu vrazit.. Jeho chování bylo fakt příšerný..
Hlavní pár (Indigo & Alex) mě vůbec nezajímal. Ano, nějaká ta chemie mezi nimi byla, ale já jim tu "lásku" prostě nevěřila. Jednoduše řečeno mi bylo fuk, jak to mezi nimi dopadne :/..
Vůbec jsem nečekala, že za smrt rodičů Indigo může Fallon. Takže aspoň něco mě překvapilo :D..
Konec byl sladký a klišé, takže klasika. Tyhle konce miluju, ale zrovna tady mě to nebavilo..
Mně bohužel kniha nesedla, ale svoje fanoušky si určitě najde!! 2.5/5*

TW: sexuální scény, alkohol

nina3905
24.08.2021 4 z 5

Kniha nebola vyslovene zlá, ale čakala som od nej viac. Určite ju však môžem odporučiť ako nenáročné "romantikuš" čítanie.

adela2230
12.07.2021 5 z 5

Kniha není špatná. Je to vtipná oddechovka, která se velmi dobře čte. Občas by mohli hlavní hrdinové krotit své chování, ale jinak to jde.

Evule114
24.05.2021 4 z 5

Knížka se čte opravdu dobře, akorát mám poslední dobou smůlu, že mi hlavní hrdinové začínají lézt na nervy díky svému chování. Nakonec ale Alex se nestal úplným kreténem a já si to nakonec užila, i zamotání a rozpletení příběhu bylo super. Jako oddechovku vřele doporučuji.

svet_knih
18.03.2021 5 z 5

S knížkou jsem byla moc spokojená, protože jsem od ní dostala přesně to, co jsem očekávala. Hodně krát jsem se musela smát - humor a narážky Alexe mě neuvěřitelně bavily - a dokonce se objevily i slzy. Nutno podotknout, že autorka erotické scény psát opravdu umí. U poslední kapitoly se mi málem zastavilo srdce, fakt jsem byla na chvíli v šoku. Konec byl pěkný, a výjimečně mi nepřipadal přeslazený, ale celkem reálný.

Pokud hledáte odpočinkovou knížku, od které se nebudete moci odtrhnout, tak Barva půlnoci je určitě ta pravá. A navíc na chvilku zavítat do na první pohled úžasného světa slavných, to prostě chcete!

A velký bonus: na začátku knížky je krásný citát a úžasný soundtrack! Nejednu písničku jsem si zamilovala.
Jooo a ještě: sice popis Alexe vůbec neodpovídá týpkovi na obálce, ale protentokrát prominu, protože ten muž je fakt dokonalý.

Mínusy jsem tentokrát asi žádné nenašla.