Barevné léto

Barevné léto https://www.databazeknih.cz/img/books/78_/78289/barevne-leto.jpg 5 18 5

Obrazová publikace zachycující na unikátních barevných fotografiích zvířata v jejich přírodním prostředí.

knihyKeMne
10.11.2020 5 z 5

Jako dítě jsem ji našla v knihovničce rodičů a nadlouho jsem u ní vydržela. Hrozně mě tenkrát zaujaly ty popisy, co všechno musí fotograf podniknout, aby takové fotografie pořídil. Ke každé fotografii se vázalo vyprávění o zážitku z pozorování divoké přírody. Bylo to mé první seznámení se světem zvířat a chtěla jsem to taky zažít (nostalgie...) :-)

Nočnípták
28.10.2019 4 z 5

Tuhle knihu jsem měla vždycky moc ráda, ostatně jako všechny od otce a syna Holečkových. Teď jsem ji přečetla s vnučkou. Bylo to jako pohlazení, návrat do dětství. Užily jsme si to obě dvě. A dneska jsem viděla vnuka, jak si v ní listuje. Asi se budu vracet v čase ještě jednou.

kacaabba
20.09.2019 5 z 5

Moje milovaná kniha mládí, která promlouvala o naší přírodě. Rád jsem si jí četl, prohlížel si fotografie a kreslil podle ní obrázky.

hrdlickova_61
10.04.2019 5 z 5

Díky mé oblíbené knížce Osamělá vlčice jsem si koupila i tuhle a také jsem ji měla ráda. Navíc jsem se z ní dověděla i o způsobu, jak se fotograf před zvířaty schovával a maskoval, jaká dobrodružství při tom prožíval. A těšilo mě i zjištění, že měl přírodu rád i jeho syn a že mohli tyhle radosti spolu sdílet.

bikava
17.02.2016 5 z 5

Ve své době velice pěkná kniha fotografií naší přírody. Mám ji ráda dodnes.

příroda fotografické publikace

Jaroslav Holeček