Pros na kolenou

Pros na kolenou https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/5992/bmid_pros-na-kolenou-zyF-5992.jpg 4 39 7

Bantam Romance série

Sir Richard Rockbourne lehkomyslně prohraje hrad a pozemky a přestěhuje se do malého domku u moře. Pak, přemožen výčitkami svědomí, spáchá sebevraždu. Krátce nato zemře žalem i jeho žena a jejich tři děti zůstávají samy. V době, kdy dostanou Rockbournovi upomínku na nájemné, nový majitel, jeden z nejbohatších šlechticů, navštíví svůj majetek. Zoufalá Marista se vydává na hrad, připravena prosit i na kolenou, jen aby obrovskou částku nemuseli platit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Kneel for mercy , 1982

zimka.r
13.03.2020 3 z 5

Mám ráda tyto romantické jednohubky od této spisovatelky.

tessa.mik
11.02.2019 4 z 5

Příjemná a odpočinková četba na volné odpoledne ;).

Alinois
18.01.2018 5 z 5

Moc krásné :)

MinaHawke
29.04.2017 5 z 5

Po smrti svých rodičů jsou sourozenci Marista, Anthony a Letty nuceni žít v domě, kterému se říká Holubník. Ani si moc nestěžují, jsou rádi, že mají střechu nad hlavou. Tedy do té doby než se na hrad, který dříve patřil jejich rodině vrátí nový majitel, hrabě Stanbrook. Ze začátku je hrabě odměřený, ale časem se změní. A ještě když ho Marista zachrání, tak teprve pochopí své city.
Kniha se mi velmi líbila, bylo to velmi příjemné čtení.

Ewik
13.10.2016 4 z 5

Příjemné, laskavé, romantické čtení se sympatickými postavami. Jediné, co bych vytkla, byla zápletka se špehem, která by pár řádků navíc bych snesla, aby celé to "nebezpečí" nebylo tak useklé. Jinak jsem spokojená a kniha se mi líbila.

JaneHope
18.08.2013

Jo, knížka je skutečně odpočinková.
Já ale kdysi od této autorky četla jiné dvě knížky - a byly super. Jedna byla o dívce, která uvízla ve Francii za Napoleona a nemohla se dostat do Anglie, matka jí zemřela a ona potkala Axela - přítele Napoleonovi sestry a anglického zvěda. Nakonec společně utíkali do Anglie.
Druhá se jmenovala Láska na Loiře. U té vím jen to, že se nějaká šlechtična vydávala za někoho úplně jiného v domě jiného šlechtice a že milá dívka měla ještě i staršího bratříčka.

ivule85
14.03.2012 5 z 5

pěkný příbeh bez nějake nebezpečné zapletky...přečetla sem ji za pár hodin a pořádně si u ní odpočinula,určite si přečtu další knižky teto autorky..