Láska, páni, kurtizány

Láska, páni, kurtizány https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112992/laska-pani-kurtizany-112992.jpg 4 16 5

Bantam Romance série

Petrina ujde zo školy a ocitne sa v kočiari s neznámym elegánom. Nanešťastie, je to gróf Staverton, jej poručník, ktorého z duše neznáša. Petrina vo vysokej spoločnosti okamžite vyvolá rozruch. Jej výstrelky narušia grófov život, keďže ho provokuje a stavia sa mu na odpor. No až keď porazí dve sokyne a unikne z pazúrov dobrodruha, zamilovaný gróf ju zovrie v náručí a ona sa mu oddá z čistej lásky.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Love, Lords and Lady-Birds , 1978

sarahmoon
26.09.2022 3 z 5

Zápletka mě hned ze začátku zaujala. Ale .... čekala jsem víc lumpáren, víc akce, míň přeslazené.

Vlastně ani nevím, kde se vybudovalo, tak strašně silné pouto, které nám bylo v poslední kapitole předvedeno. Brrr ještě teď se třesu. (Někdo psal,že se mu z autorčiných sladkých řečiček kroutí prsty u nohou.... Já se se z toho musela reálně otřepat :o)

Špatné to nebylo, jako oddechovka to ušlo.

Audiokniha - přednes pana Františka Strnada nebyl špatný.

reader.007
05.12.2021 4 z 5

(SPOILER) Poměrně zábavná taškařice, ve které se bohatá dědička Petrina rozhodne, že už má plné zuby jak penzionátu, tak nečinnosti a rozhodne se tedy vyrazit do světa, kde hodlá udělat kariéru jako kurtizána, ať už to znamená cokoliv. Začátek se ale moc nevydaří, poněvadž sotva přehodí nohu přes školní zeď, přistane na hlavě maníka, co tam zrovna okouní a ke vší smůle je to zrovna její “lhostejný“ poručník. Ten se následně sice ujme svých povinností vůči ní poněkud zodpovědněji i ochotněji, ale hubatá a svobodomyslná schovanka mu přesto připraví ještě nejednu horkou chvilku…

modranka
08.03.2019 5 z 5

Rozkošná mladá nezbednica - tak sa dá označiť hlavná hrdinka. Príbeh mal spád, scény premyslené. U mňa plný počet hviezdičiek.

RADIN
31.05.2017 3 z 5

Zvláštne meno Petrina,ešte som sa s takým v žiadnej knihe nestretol.

Alex-ka
26.06.2012 5 z 5

Skvelá zábávná kniha :) Nikdy neviete, čo Petrine vyvedie najbližšie a ako sa k tomu postaví gróf :) Odporúčam :)