Japonské tetování

Japonské tetování https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/6371/bangkok-japonske-tetovani-6371.jpg 4 9 3

Bangkok série

< 2. díl

Ve volném pokračování knihy Bangkok 8 se znovu setkáme s detektivem Sonkajem Jitpleecheepem z Královské thajské policie v Bangkoku, jeho šéfem Vikornem, správcem bangkokského obvodu č. 8, jeho podnikavou matkou Nong a dalšími už známými postavami. Sonkaj je hned na počátku postaven před záhadný detektivní případ. V hotelu je nalezena ošklivě zohavená mrtvola muže, který byl krátce předtím viděn v bordelu Sonkajovy matky, a všechno nasvědčuje tomu, že ho zabila jedna z prostitutek, Chanya. Vypadá to jako docela obyčejný zločin z afektu. Pak se však věci začínají komplikovat. Sonkaj zjistí, že zavražděnému kdosi stáhl kůži ze zad, a co je ještě horší, že se jedná o Američana, tajného agenta CIA... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Deus

Bangkok tattoo , 2005

Dada077
Dada077
09.07.2019 4 z 5

v thajskom hoteli je nájdená mŕtvola belocha so zohaveným bruchom a odrezaným
penisom. Z vraždy je podozrivá prostitútka. Text bol ako ázijský ornament, po ktorom
prechádzam prstom a kým prídem do cieľa, tisíckrát sa zamotám, stratím a znovu nájdem.

Ronin Roujin
Ronin Roujin
12.06.2013 5 z 5

Tahle thajská série je hodně povedená. Opět je motiv první z vražd hodně netypický. Opět tu máme štědrou dávku thajského buddhismu a detaily z fungování sexuálního průmyslu tamtéž. Už se těším na další díl.

Caelos
Caelos
30.11.-0001 3 z 5

Už dlouho se mi nestalo, abych se těšil na to, až něco dočtu. Kniha mě neskutečně nudila, ale své kvality určitě má. Thajsko možná vypadá jako zajímavé prostředí, ale pro akční filmy, ne kriminálku, ve které jsou prostitutky a drogy běžná věc. 50%

John Burdett
britská, 1951