Karty jsou rozdaný

Karty jsou rozdaný https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150553/bmid_karty-jsou-rozdany-Hoo-150553.jpg 4 108 23

Banda série

Ve světě, kde se oblohou prohánějí hrdinové v kostýmech a maskovaní mstitelé se plíží nocí, musí někdo dohlédnout na to, aby si „supráci“ moc nevyskakovali. A taky že dohlédne. Billy Řezník, Hughík, Mateřský mlíko, Francouz a Ženská jsou Banda: tým velmi nebezpečných individuí, operující pod CIA, z nichž každý je odhodlán bojovat proti nejnebezpečnější síle na Zemi – totiž supersíle. Některé superhrdiny je nutné sledovat. Některé je nutné krotit. A některé z nich – čas od času – je nutné prostě smáznout. Tehdy přichází chvíle pro Bandu. Pusťte se do nové kontroverzní série od scenáristy Gartha Ennise (Preacher) a kreslíře Daricka Robertsona (Transmetropolitan), jehož první kniha je doplněna úvodem od Simona Pegga (Soumrak mrtvých) a dosud neviděnými náčrty.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Sci-fi

Vydáno: , BB art

The Boys 1: Name of the Game , 2011

Lenka.Vílka
26.01.2017 5 z 5

Tohle jsem si naprosto suprácky užila. Vykreslení superhrdinů jako uchylných prasat mě pobavilo. Protože, kdo se jim diví? Celý den koukat na dudy své polonahé kolegyně musí být vskutku náročné. A druhá strana byla sympatická kvůli myšlence, kterou Banda razí. Nebýt moc upjatí, umět si z věcí udělat prdel a nebýt přehnaně vážní. Kdo tohle neumí, měl by se Ennisovi vyhnout obloukem. Ať nemá zdrásané srdéčko.

3DD!3
22.09.2013 4 z 5

Antisuperhrdinská satira nejtěžšího kalibru. Měl jsem, ale pocit, že Ennis už to někdy nechává zajít až moc daleko. Hlavně v tom jaké prasata mohou supráci být. Přesto má Banda hodně kouzelných momentů a když už máme poviný úvod za sebou, těším se kterým směrem se to všechno bude ubírat. Robertsonova kresba je sázka na jistotu a některé až bizarní výjevy vám vryje do paměti, možná až s přílišnou razancí.

TIM.biker
10.03.2013 5 z 5

Vynikající dílo, popisující supráky jako bandu uchylaku a prasaku kteri vlastne neumi nic :) Ennis zkratka nesnasi supraky. Oplzlosti a sprostymi slovy je narvano :) Uz at je venku dalsi svazek.

satira superhrdinové

Garth Ennis
irská, 1970
2005  83%Syn člověka
2004  93%Jako pára nad Texasem
2013  86%Karty jsou rozdaný
2004  85%Punisher 1
2008  83%Punisher: Na začátku

Kniha Karty jsou rozdaný je v