Balvany v cestě 3.díl

Třetí díl pětidílné ságy.
Novináři odhalí nevěru ženy senátora Harzy, který opět usiluje o zvolení a dostává se tak do obtížné situace a dluhů; manželka řeší situaci rozvodem a péče o rodinu se ujímá dcera Jindra.

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95157/balvany-v-ceste-3-di-95157.jpg 3.910

Balvany v cestě 3.

Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Kamélie

Kniha Balvany v cestě 3.díl

Marika Vanova
23.05.2015

je zajímavé, jak se s každým dílem stupňuje i dramatičnost příběhu.

modranka
04.12.2013

Tretí diel je o tom, ako jedna potvora dokáže zlikvidovať spokojnú rodinu, o tom, ako sú muži slabošskí až hlúpi, o tom ako si dievčatá na začiatku 20. storočia hľadali miesto v spoločnosti a pre rodinu sa vzdávajú vlastných ambícií. Línia celého románu je o tom, ako muži, dvoriaci sa pannám, potrebujú občas zaparkovať svojho osobného "tátoša" a akosi vždy nájdu "garáž" medzi priateľkami svojich vyvolených.
Nežila som v tej dobe a neviem posúdiť reálnosť správania sa vtedajších ľudí, ale povedala by som, že príbeh je napísaný veľmi realisticky.
Je vhodný aj pre mládež. Možno bol určený práve pre mladé ženy. Dnes však poteší skôr narodené alebo ženy milujúce príbehy pre pamätníkov. Príbeh sa odohráva v rokoch 192X, teda pred II. svetovou vojnou.

kika 13
02.04.2013

Třetí díl pěti-dílné ságy.Čtivé a milé.