Balíček

Balíček https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377309/bmid_balicek-psychothriller-qdt-377309.jpg 4 564 184

POZOR! Otevření na vlastní nebezpečí! Nový psychologický thriller od Sebastiana Fitzeka! Poté, co mladou psychiatričku Emmu Steinovou znásilnil neznámý muž čekající na ni v jejím hotelovém pokoji, přestala vycházet z domu a uzavřela se do sebe. Stala se třetí obětí psychopata, kterému novináři dali přezdívku Holič, protože předtím, než své oběti zavraždí, oholí jim vlasy. Emma jako jediná vyvázla živá, ale bojí se, že po ní Holič bude pátrat, aby svůj krutý čin dokončil. Ve své paranoii vidí od té doby v každém muži pachatele, protože mu v tmavém pokoji neviděla do tváře. Bezpečně se cítí jen ve svém malém domě na kraji berlínské čtvrti Grunewald – ovšem jen do té doby, než ji pošťák jednoho dne požádá, aby převzala balíček pro souseda. Souseda, jehož jméno Emma nezná a nikdy ho ani neviděla, ačkoliv tu s manželem bydlí už celé roky…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány Thrillery
Vydáno: , Anag

Das Paket , 2016

L.R
24.12.2019 2 z 5

Moje prvni kniha od autora... Jako neurazila ani nenadchla.. Ale cetla se rychle a svizne. Konec byl super, ten se fakt necekala ???? urcite prectu i nejakou dalsi.

ilovebook88
02.12.2019 5 z 5

Ďalšia skvelá kniha od tohto autora...napínavá, premyslená a prekvapivý záver...

romanka26
24.11.2019 5 z 5

Kniha se mi moc libila.. Zajímá mne obor psychiatrie, tak jsem ji stejně jako Terapii přečetla jedním dechem.. Těším se na další knihy autora!

knihomolkadorfa
15.11.2019 1 z 5

Na knížku jsem se těšila, ale velké zklamání. Nereálná slátanina. Měla jsem problém dočíst.

knihomolka_eli
26.10.2019 5 z 5

Je to moja prvá prečítaná kniha od autora. A musím povedať, že určite nie posledná. Píše úžasne :) , úplne iným štýlom, než na aký je bežný čitateľ zvyknutý. Veľmi dobrý príbeh, veľmi napínavé... Každou ďalšou kapitolou som mala iné podozrenie, no páchateľa som neuhádla ani náhodou...až nakoniec sa všetko správne odkrylo a pospájalo. Hlavná hrdinka si prešla peklom, nečudujem sa jej konaniu, myslím, že by tak konal každý, aj keď som sa miestami obávala, či vôbec po tom všetkom nebude sedieť ešte aj ona :) . Taktiež sa mi páči, že autor uvádza svoje kontaktné údaje a s tým som sa ešte nestretla...prečítala som si aj všetky listy jeho fanúšikov...a rozhodne by takto mali zmýšľať aj ďalší autori...tá spätná väzba stojí zato :) .

monushka
13.10.2019 5 z 5

Pokaždé, když mám čtecí "krizi", sáhnu po knize od Fitzeka. Jeho knihy udržují čtenáře po celou dobu čtení v napětí a nedovolí pustit knihu z rukou dříve, než po přečtení poslední stránky. Stejně tak tomu bylo i v případě Balíčku, který mi opět navrátil čtecí elán

Lucek
08.09.2019 1 z 5

Co se děje? Jako by to ani nenapsal Fitzek... Děsně nebaví, musím odložit. Škoda.

Calinda
24.08.2019 1 z 5

Pro mě zbytečně ztracený čas a jedna velká nuda. Jednu hvězdičku dám snad jen za poměrně slibný začátek knihy a fajn obálku.

orinka3
21.08.2019 1 z 5

Autor splnil zadání nakladatele - honem něco čtivého napsat. A tak vznikl šestákový krvák, lekačky na každé straně, notná míra nechutností a schválností, umělé zamotávání do slepých stop. Za mě první a poslední setkání s autorem. Typický německý škvár. Jednu hvězdičku nechám za snadné čtení.

Petronella83
15.07.2019 3 z 5

Kniha s trochu zmateným dějem, ale druhá polovina knihy má spád. Jedná se o psychothriller, nedoporučuji slabým romantickým duším. Jako kniha na deštivý týden na dovolené není vůbec špatná! Do posledního konce je čtenář na vážkách, jakže to vlastně dopadne...

veronika6268
03.07.2019 4 z 5

Knize silně pomohl konec, jinak byl příběh relativně táhlý, chvílemi bez vývoje. Opět podobná tématika jako například V pasti lží.
Sledujeme zmatek hlavního hrdiny a i pro čtenáře je složité tipnout, jaká je realita, co se zdá, kdo za co může. :)

Bulldog
27.06.2019 4 z 5

Ale jooo šlo to...

happy-smile
22.06.2019 4 z 5

Prostě další psychothriller, jak jsme u Fitzka zvyklí. Nevíme, co si máme myslet, čemu máme věřit. Během čtení desetkrát změníme názor a ani když už víme, jak to nakonec bylo, tak si nejsme jistí, jestli autor ještě na poslední chvíli nepřijde s nějakým zvratem. Fanouškům tohoto autora určitě doporučuji.

Agida
26.05.2019 1 z 5

Namlsala mě obálka, která se mi moc líbila. Ovšem příběh byl pro mě nezajímavý, nedokázala jsem se začíst. Místy jsem se v tom všem dost ztrácela a nebavilo mě to. Dokonce jsem chtěla knížku v půlce odložit, stále jsem čekala, jestli se to nějak zlepší, přijde nějaký zvrat, nestalo se... Nakonec jsem knížku dočetla, ale byla pro mě nudná....

Jančislava
25.05.2019 2 z 5

Kniha má krásný obal, ale vnitřek mě nezaujal. Styl psaní celkem dobrý, ale děj dost prekombinovany a zamotany až mě to přestalo bavit. Udělala jsem to, co doposud ne a to, že jsem to vpulce vzdala a přečetla si poslední tři kapitoly. Poté jsem byla ráda, že jsem to udělala, protože se to zamotavalo ještě víc. Vraha bych netrefila, ale to bylo asi jediné zajímavé. Za mě ne.

Irsaf
30.04.2019 5 z 5

Perfektní...
Zatím nejlepší kniha co jsem letos četla.

sgjoli
26.04.2019 3 z 5

Ten konec tomu dost pomohl, že nakonec dávám tři hvězdy, jinak by to bylo jen za dvě. Neseděl mi styl psaní, zdálo se mi to dost kostrbaté, těžko se mi do toho začítalo a kolikrát jsem si přeskakovala (a nemám dojem, že mi něco uniklo). Nakonec slabší tři hvězdy a průměr, no... :-( A mrzí mne to, na tento thriller jsem se dost těšila...

elenk
22.04.2019 5 z 5

Depresivní a skutečné psycho...něco jako styl nordic noir. Knihu jsem zakoupila protože se jedná o německého spisovatele (tudíž mi bylo jasné, že ji psal nějaký férový "psychoš" :),kniha je napínavá a obsahuje spoustu informací z oboru psychologie. Jedná se o propracované dílo od kvalitního autora a pro mě velké překvapeni.tady už čtenář může opravdu vidět rozdíl mezi takto precizně sepsaným dílem,které ale vždy nepohladí, s jednodušším stylem psaní typu “Bryndza”.

marwinmh
11.04.2019 3 z 5

Očekávala jsem větší čtenářský zážitek - více napětí, akce, skvělé rozuzlení, namísto toho jsem dostala překombinovaný příběh, s nesnesitelnou hlavní hrdinkou a padouchem "elegánem". Nejvíc se mi na knize líbí obálka, ale to je bohužel málo.

ArwenAragorn
05.04.2019 5 z 5

Super obálka a výborné čtení! Nejdřív jsem si myslela, že to bude tak trochu nuda, že budeme s Emmou prožívat její deprese a bude to pořád dokola. Jenže- kniha má spád, napětí, je velice čtivá a HOLIČE se podaří odhalit až na konci (přitom je tam podezřelých hromada). Za mě určitě stojí za to knížku si přečíst.