Bagr jede na stavbu

Na stavbě se děje spousta zajímavých věcí! Vydej se s námi do ulic města, na koleje, vylez na lešení a pojeď na venkov. Uvidíš, jak pracuje zedník, s čím pomáhá bagr, nákladní auto, jeřáb i buldozer. Roztáhni stránky této knížky a zjistíš, že i na stavbě se mohou stát mnohá překvapení! Na roztažených stránkách této knížky se objeví veselé a zajímavé situace, které podnítí dětskou zvědavost a touhu objevovat nové věci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305482/big_bagr-jede-na-stavbu-1SK-305482.jpg 52
Pro děti a mládež, Pro nejmenší

Vydáno: , Jan Vašut

Bagger und Bohrer legen looos!

Kniha Bagr jede na stavbu

oolinkaa
30.08.2018

Bezva nápad na rostoucí knihu. Vidim to prvně. Obrázky jsou krásně barevné, co zaujme každého prcka, kterého baví stavba, bagry, nakladače apod. Jen je důležité dávat pozor na stránky, aby se hned ty přídavné strany nevyrvaly.

Dáma s hrnstjm
30.05.2017

Skvělá kniha pro milovníky bagrů a lehce nešikovných dělníků :) "Rostoucí stránky" jsou bezvadným nápadem, zvládne s nimi samo manipulovat i zručné dítě. Líbí se mi mnohem víc než "rostoucí" knížka o zvířátkách (ilustracemi i pojetím) - doufám, že nakladatelství má v zásobě ještě pár "rostoucích" titulů, u nás doma mají opravdu úspěch!