Bagr jede na stavbu

Bagr jede na stavbu https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/305482/bmid_bagr-jede-na-stavbu-1SK-305482.jpg 4 3 2

Na stavbě se děje spousta zajímavých věcí! Vydej se s námi do ulic města, na koleje, vylez na lešení a pojeď na venkov. Uvidíš, jak pracuje zedník, s čím pomáhá bagr, nákladní auto, jeřáb i buldozer. Roztáhni stránky této knížky a zjistíš, že i na stavbě se mohou stát mnohá překvapení! Na roztažených stránkách této knížky se objeví veselé a zajímavé situace, které podnítí dětskou zvědavost a touhu objevovat nové věci.... celý text

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

Bagger und Bohrer legen looos!

oolinkaa
30.08.2018 5 z 5

Bezva nápad na rostoucí knihu. Vidim to prvně. Obrázky jsou krásně barevné, co zaujme každého prcka, kterého baví stavba, bagry, nakladače apod. Jen je důležité dávat pozor na stránky, aby se hned ty přídavné strany nevyrvaly.

Dáma s hrnstjm
30.05.2017 5 z 5

Skvělá kniha pro milovníky bagrů a lehce nešikovných dělníků :) "Rostoucí stránky" jsou bezvadným nápadem, zvládne s nimi samo manipulovat i zručné dítě. Líbí se mi mnohem víc než "rostoucí" knížka o zvířátkách (ilustracemi i pojetím) - doufám, že nakladatelství má v zásobě ještě pár "rostoucích" titulů, u nás doma mají opravdu úspěch!

stavba domu prostorová leporela bagry pohyblivé prvky

Autorovy knížky

Joachim Krause
německá, 1968
2016  87%Bagr jede na stavbu

Kniha Bagr jede na stavbu je v