Bacha, na zdi za tebou leze mravenec

Bacha, na zdi za tebou leze mravenec https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/228929/mid_bacha-na-zdi-za-tebou-leze-mravenec-228929.jpg 3 33 7

Román částečně ze života, je úsměvným příběhem čtyřiadvacetileté Terezy, která se beznadějně zamiluje do ženatého doktora. Ten její lásku opětuje, avšak ne natolik, aby opustil svoji rodinu. Tereza prožívá své peklo. Chvilky euforie a zamilovanosti se střídají s chvílemi depresí a upřímné bezradnosti.

cori
31.10.2023 2 z 5

Autorka si své zážitky měla napsat do deníčku, nikoli je zveřejňovat knižně. Hlavní hrdinka se chová jako šestnáctka, naprosto se podřizuje ženatému o 11 let staršímu milenci a i když jí oznámí, že na rok odjíždí s rodinou do zahraničí, stále ho miluje a těší se, jak si spolu zase budou užívat sex. Zajímalo by mě, kde vůbec byla Tereza zaměstnaná. Zaujala mě jedině scéna s propichováním pupíku na piercing.

Radka1911
15.04.2019 1 z 5

Kniha vznikla v době, kdy se autorka potřebovala "vypsat" ze svého vztahu s ženatým mužem. Za mne - stačily by tři řádky. Nezajímavé, naivní, naštěstí krátké - takže dočteno. A už nikdy víc.

AURIL
13.08.2018 1 z 5

Procházková mě svým "Stařec a kuře" navnadila natolik, že potřeba po pořízení si dalšího kousku z její dílny byla veliká. No... opakovaný vtip není vtipem, stará známá pravda! Bez náboje, bez humoru, bez myšlenky, bez příběhu - toť můj dojem.

FlLys
14.12.2017 4 z 5

Úsměvné, myslím, že můžou pochopit jen zamilovaný holky

fruitbueno
18.03.2016 2 z 5

Kromě občasného výskytu sebeironického podtónu hlavní hrdinky nebylo na knize nic, co by stálo za zmínku... Fádní děj, ničím zajímavé postavy atd.

bai.Cerna
14.09.2011 2 z 5

Stručně řečeno - tak nějak o ničem. Ale přečíst se to dalo.

WEIL
13.08.2011

Tereza se zamiluje do ženáče. Navíc doktora. Copak neví, že doktoři mají hodně práce s tím, kde vzít a kde nevzít peníze a na lásku jim nezbývá mnoho času? Ne. Neví. A tak obtěžuje ženatého muže, který má úplně jiné starosti.