Babylonská hviezda

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Egyptologičku Candice Armstrongovú uprostred noci zavolajú k nemocničnému lôžku starého profesora Johna Mastersa, ktorý s ňou chce naliehavo hovoriť. Profesor ju nesúvislo žiada, aby šla do jeho domu, a spomína pritom „babylonskú hviezdu“ a záhadný kľúč. Candice netuší, čo to môže byť, ale splní profesorovo želanie. Indície ju spolu s jeho synom, detektívom Glennom Mastersom, zavedú až do ďalekej Sýrie. Na scéne sa zjaví Philo Thibodeau, člen tajnej spoločnosti alexandriánov, posadnutý zbieraním vzácnych starých písomností, ktoré využíva pre svoje nekalé úmysly. Candice a Glenn riskujú život pri pretekoch s časom, aby získali babylonskú hviezdu skôr než Philo. Komu sa to podarí ako prvému?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95099/babylonska-hviezda-95099.jpg 3.7137
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (SK)
Orig. název

Star of Babylon, 2005

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (20)

Kniha Babylonská hviezda

Přidat komentář
Radka1911
05. března

Barbara Woodová je moje oblíbená spisovatelka, ovšem Hvězdu Babylonu bych rozhodně neřadila k jejím nejlepším knihám.

Atanone
20.12.2019

zdenaR říká vpodstatě to, co si myslím i já. Autorku jsem měla zařazenou v horní polovině seznamu a podle anotace jsem byla hodně natěšená, ale celé se to někam rozplynulo. Po třech letech jsem názor nezměnila. I BW má evidentně své dny...


simonit
21.08.2019

Zajímavý příběh o hledání smyslu života a víry. Jen pro mě bylo někdy složité orientovat se v dějinách a terminologii...:)

zdenaR
21.06.2019

Knihu jsem četla po Panenkách z ráje a tudíž trochu zklamání.
Autorka má určitě lepší knihy, prostě mi tato příliš nesedla.
Což samozřejmě neznamená, že na autorku zanevřu, naopak, její knihy se mi čtou velmi dobře.
Mám jich načteno dost :-)))

petrulkaa
28.08.2018

Tak to bylo tentokrát velké zklamání. Tahle knížka je asi nejhorší, co jsem od autorky četla. Necítila jsem žádné nutkání knihu číst, spíše jsem se k tomu nutila a těšila jsem se na její konec. Nedokážu totiž rozečtenou knihu od oblíbeného autora odložit a stále čekám na zlepšení děje, což v tomto případě nenastalo.

Liduka
03.06.2018

Co říci. Kniha se dobře četla a měla spád. Moc se mi líbily vsuvky z minulosti. Co ale musím vytknout je téma a také Philo, který to neměl v hlavě v pořádku. Přišlo mi to celé dost absurdní.

petra4080
14.12.2017

Tahle knížka je asi nejhorší, co jsem do autorky četla. Něco tomu prostě chybí, necítila jsem žádné nutkání knihu dočíst co nejdříve, spíše jsem se k tomu nutila. Je zde láska i zápletka, ale jde o celkem nudný příběh který se rozjíždí až na konci.

sestricka1
26.09.2017odpad!

Hodně slabé. Bída...

1

Doporučujeme

Vikomt, který mě miloval
Vikomt, který mě miloval
Jeden plus jedna
Jeden plus jedna
Barva půlnoci
Barva půlnoci
Všechny jeho sny
Všechny jeho sny