Babičkina lekáreň nad zlato

Babičkina lekáreň nad zlato https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471541/mid_babickina-lekaren-nad-zlato-0C5-471541.png 4 14 6

Liečivé rastliny sú významnými pomocníkmi pri prevencii ochorení, zvyšovaní imunity organizmu a odstraňovaní následkov chronických chorôb. Kniha vám poradí, ako používať bylinky a koreniny v domácich podmienkach.

Literatura naučná , Zahrada , Zdraví

Vydáno: , Príroda

Babičkina lékáreň naď zlato , 2012

ludmila.62
07.11.2021 5 z 5

Velmi zajímavá kniha, bylinky miluji a proto jsem si ji pořídila, udělala jsem dobře :-) Kniha je velice obsáhlá, plná informací o kterých jsem neměla ani tušení :-) Doporučuji.

fvalek
30.11.2019 3 z 5

Kniha je vlastně docela dobrá, minimálně uvádí zásadní informace o mnoha různých bylinkách a i koření, což je docela zajímavé, nicméně pro člověka, který se bylinkaření věnuje, je šíleně primitivní a informace někdy nesedí, a to do takové míry, že bylinka, která má základní vlastnost, že léčí kašel (sporýš třeba), v této knize vůbec není s léčbou kašle spojena... Ale přitom z vícero zdrojů a i vlastní zkušenosti vím, že je na kašel nejlepší. Reálné a praktické užití pak vyplňují takové ty klasické ezo-bláboly jako plodnost, ženské potíže a podobně (ženské potíže asi nepůjde jen tak vyléčit bylinkou, zkuste to jinak). Kniha navíc obsahuje formální chyby, ať už záměna dubu letního za zimní a naopak, tak například u rozrazilu chybná fotka.

Co mě na knize neuvěřitelně štve je, že kniha z moderní doby nemá kvalitní obrázky. Jak v kompozici, kterou asi dělalo dítě, tak prostě mázlé a neostré, asi to dělá i papír, ale sakra máme rok 2019, to fakt nejde tisknout hezké fotky?

Pochvala tedy jen za to koření a za docela velký výběr bylin, využitelnost ale nic moc... :/

Rozarka69
26.02.2019 5 z 5

Moc pěkně zpracovaná knížka, která mi otevřela oči v oblasti bylin a koření. Kniha má pro mě určité kouzlo nejen svojí ilustrací ale především svým obsahem.

jitka7
17.10.2016 4 z 5

Nostalgie :))) jako od babičky. Suprová kniha, skvělé rady. Jitka

lenka1986
25.02.2016

no kniha je dobra a zaujimava a aj ja ju mam tes tes som si ju kupila
doporucujem ju kasdemu tu knihy

mira.l
06.09.2014 4 z 5

Knihu jsem koupil před pár dny v Levných knihách, na první pohled mě zaujala její grafická úprava, je to takové retro jako od babičky:).

bylinky léčivé rostliny

Autoři knihy

Oľga Erdelská
slovenská, 1933
Renato Magát
slovenská

Kniha Babičkina lekáreň nad zlato je v