Babička pozdravuje a omlouvá se

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zábavný a napínavý příběh plný nečekaných setkání, nepravděpodobných přátelství a obrovské síly pohádek a fantazie. Else je sedm, vlastně skoro osm. Její babičce je sedmdesát sedm, vlastně skoro sedmdesát osm. O Else dospělí říkají, že je na svůj věk vyspělá, ale ve skutečnosti jim připadá otravná. O babičce tvrdí, že je čiperná, i když tím myslí, že jim připadá bláznivá. Elsa je jiná, než ostatní. Nemá jiné kamarády, než babičku, ale jí to nevadí. Babička jí totiž vypráví úžasné příběhy o kouzelné říši, kde není normální nikdo a nic a být jiný je tam největší výhodou....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/234566/babicka-pozdravuje-a-omlouva-se-Jc5-234566.jpg 4.21140
Žánr:
Literatura světová, Humor, Romány
Vydáno:, Host
Orig. název:

Min mormor hälsar och säger förlåt (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (348)

Kniha Babička pozdravuje a omlouvá se

Přidat komentář
Petula19
12. července

Na začátku mi přišlo, že čtu jen knihu o šíleně otravném děcku, kterému bych s radostí občas jednu taky natáhla. Nicméně zhruba v polovině mě kniha opravdu zaujala a do konce už jsem ji dočetla s chutí. Jsem ráda, že se za knihou skrývalo víc než jen příběh plný pohádek.

bongie
11. července

Objektivně moc hezky napsaná knížka, líbezná, milá, pohádkově propletená, zajímavá myšlenka.. Jenom se mi neuvěřitelně špatně četla a vůbec nevím, čím to.

kara
17. června

Krásná kniha!

Evkam
08. června

Už dlouho jsem nezažila, abych se u knihy smála a brečela zároveň. Nádherná knížka.

Danago
20. května

Opět skvělá kniha. Autor si získal mé srdce i duši.

nikikostadinova
07. května

Čekala jsem, jestli se připojím ke skupině nadšených či zklamaných. Nakonec se mi kniha líbila. Zajímavý příběh, který skvěle drží napětí.

Adell-ka
04. května

Chvíli mi trvalo, než jsem se do čtení zabrala a zpočátku mě moc neoslovil imaginární svět, spíš na mě působil rušivě, ale zhruba od čtvrtiny knihy mě příběh pořádně zaujal a musím říct, že autor, který patří mezi mé oblíbené, opět nezklamal. Tenhle příběh je promyšlený, krásný a dojemný.

VerJer
23. dubna

Z knihy mám rozporuplné pocity. Pohádkové vyprávění mě nechytlo a chvílemi mi dost vadila Elsa. Moc se mi ale líbilo rozplétání jednotlivých osudů nájemníků (nejvíce jsem si oblíbila Worse, Lennarta, Černou sukni a k nim tátu). Kniha mě opravdu chytla až sto stran před koncem, proto za mě 3 a 1/2 hvězdičky.