Babička, kuře a Drnditonda

Babička, kuře a Drnditonda https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195180/mid_babicka-kure-a-drnditonda-2zu-195180.jpg 5 14 4

S kuřetem je život hned veselejší. Nevěříte? Zeptejte se Drnditondy! Tenhle stydlivý popleta má totiž kuře rovnou za nejlepšího kamaráda. A tak by vám mohl vyprávět o tom, jak jeho opeřený parťák sype z rukávu jednu bláznivinu za druhou a kolik dobrodružství už spolu díky tomu zažili. Učí se čarovat, sledují Yuttiho, největšího lenocha na světě, léčí se ze salámové chřipky a vůbec dělají všechno, co je zrovna napadne. A když se k nim přidá ještě tak trochu potrhlá kamarádka Mája, je o zábavu postaráno. Jestli se chcete přidat, stačí se začíst.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Mladá fronta

Oma, Huhn und Kümmelfritz , 2012

Jiřina18
Jiřina18
09.02.2020 5 z 5

Četla jsem tuhle knihu mé vnučce a moc se jí líbila. Nejvíc jak kuře čarovalo ????. A nejraději by ji četla pořád dokola

Alwiel
Alwiel
26.07.2016 5 z 5

Pracuji v malé knihovně na malém městě a pro realizaci dětské čtenářské soutěže jsem načítala několik desítek dětských knížek, převážně novinky z našeho fondu. A musím říct, že tato kniha je jedna z nejlepších, co jsem v posledních pár letech četla.Zábavná a milá. Prostě vřele doporučuji. Nechápu, jak mohla skončit na pultech Levných knih, ale díky tomu jsme mohla zakoupit několik výtisků a podarovat tak přátele :)

LenkaKT
LenkaKT
15.02.2016 5 z 5

"Víš, maminko, ty jiný knížky nejsou špatný, ale já mám rád knihy, kde hned od začátku mluví kuře!"

Skvělá kniha pro sedmiletého kluka, který už opovrhl kdejakým prvním čtením. Ale babička, kuře a Drnditonda ho chytili, přimáčkli mu čenich do knihy a poprvé v životě čte. A protože čte nahlas, my ostatní se báječně bavíme. Laskavost, rošťáctví i mravní zásady v dokonalém poměru.

JanaDor
JanaDor
25.06.2014 4 z 5

Milé příběhy o Tondovi, jeho kuřeti a velmi vitální a nápadité babičce. Je to pohádkové dobrodružství, u kterého musíte v hlavě vypnout cuplík s realitou a nechat běžet jen fantazii. A to děti mají rády. Komu by se nelíbilo kuře, které čaruje nebo založí detektivní kancelář?

pro děti pro děti od 8 let člověk a zvíře pro děti od 6 let slepice

Autorovy knížky